клиника Каспела-Пловдив

  • 131 112
  • 81
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен. Искам да изкажа разочарованието си от д-р Кулов в Каспела.Преди два месеца оперира детето ми от трета сливица, а днес се оказа, че сливицата си е там.Въпреки, че бяхме с направление трябваше да заплатим 160 лв., а отношението след заплащането беше направо отвратително.Не мога да си обясня как може да постъпиш така с едно малко дете(2г.и 6 м.).

# 46
  • Мнения: 168
Съчувствам ви!  За въпросният г-н Кулов съм писала на предната страница какво искаше на нас да ни  причини. Все още съжалявам, че не намерих подкрепа в лицето на съпруга си тогава и да отидем на другия ден да го поставим на място. Тогава изпратих е-mail на завеждащият отделението, но не получих отговор.

# 47
  • Мнения: 56
Направо не знам какво да кажа след като прочетох какво се случва при д-р Кулов!Пиша,защото напоследък чувам все лоши неща за него и дано да има повече хора,които четат нашите постове преди да го посетят или преди да е станало твърде късно.Мина почти година от ваденето на третата сливица на малкия и за съжаление трябва да споделя,че сме с алергии и общо взето симптомите,които имахме преди ваденето пак си ги имаме.Пиша това във връзка с Кулов,тъй като се наложи да посетим алерголог и само като казахме вадене на трета сливица в "Каспела" и лекарката едва не ни наби и избълва какво ли не по адрес на въпросния доктор без да изчака да обясним,че дори не сме ходили при него.Най-важното беше,че явно той от доста дълго време практикува убеждаване на пациенти,че определено имат нужда от оперативна намеса без да има наистина причина за такава.Скъпи мами,ако се чудите или пък не въпреки това моят съвет е-винаги търсете второ мнение,защото днешните лекари вече не са точно лекари,а по-скоро търговци,които не ги трогва дори и крехката възраст на децата ни и гледат само как да те накарат да ползваш техните услуги,за да ти вземат парите.Само да добавя,че въпреки сегашното състояние на детето ни сме много доволни от д-р Димов и отношението му,което не се промени и след операцията и на контролния преглед след това,за който не ни поиска пари!

# 48
  • Сливен
  • Мнения: 71
Здравейте и от мен!Чуйте и моята болка.Simple Smile
От повече от година имам болки в ухото.След ходене по мъките и пиене на лекаства без да имам диагноза днес попаднах при д-р Кулов.Направиха ми снимка на синусите и се оказа,че имам''хипертрофичен ринит с девиациа''.Трябвало да ми се оперира носа за да дишам добре и съответно да не ми се възпаляват сливиците и от там да не ме боли ухото.Аз не знаех,че имам проблем с ухото,от сливици не боледувам често и съм изумена.А ухото ми било здраво.И ако не ми мине ухото от това,тогава вече ще вадим сливиците.Насрочи ми операция за четвъртък.Много се страхувам.Моля ви за вашето мнение.Има ли мвжду вас някой с такава операция?Как протича?

# 49
  • Мнения: 168
Моето мнение е да посетите още един УНГ-специалист, по възможност извън Каспела. Просто там масово "предписват" операция. А за въпросният "д-р", при който сте била можете да прочетете доста неща по-назад в темата. Аз не бих се доверила. Успех и дано не се наложи операция!

# 50
  • Мнения: 56
Ани-2 обезателно потърси и второ мнение,за да не се окаже после,че въобще не си имала нужда от операция!За въпросния доктор се знае,че винаги препоръчва операция даже и да няма нужда от такава!Какъв късмет да попаднеш точно на него ooooh! Има тема за компетентни лекари или т.н. Бял списък за Пловдив,където може да попиташ за друг лекар,но определено не се подлагай на операция преди да си чула мнението и на още един лекар!!!

# 51
  • Сливен
  • Мнения: 71
Благодаря ви момичета!Консултирах се и с друг лекар.Според него проблема в носа не е толкова голям,че чак да се оперира,но сливиците обезателно трябвало да се махнат.Така,че утре съм на операция.Дано вече да се отърва от тази болка в ухото.Стискайте палци!
П.С.Умирам от страх!

# 52
  • Мнения: 56
Ани-2 Успех и дано всичко да мине добре,бързо възстановяване и скоро да пишеш с хубави новини! Peace

# 53
  • Сливен
  • Мнения: 71
Днес ходих до Пловдив(аз съм от Сливен)за операцията.Пак нищо не стана.Оказа се,че хемоглобина ми е 112 и Кулов каза,че се притеснява и трябвало първо да го кача и тогава да ме оперира.Лаборантката и личния ми лекар,споделиха,че не е много нисък и,че правят операции по принцип при такъв хемоглобин. newsm78
На мен ми се стори,че Кулов се обиди,че отказах операцията на носа и реших да оперираме само сливиците.Разказваше също някакви истории за пари от които като,че ли ми намекваше нещо. newsm78Незнам какво да мисля вече.Сега ще пия желязо,ще чакам цикъла пак и сигурно чак другия месец ще ме оперира.Ще трябва да търпя още болката в ухото.
Ходене по мъките......

# 54
  • Мнения: 168
Ако държиш на Каспела, мисля че там д-р Милинич и доц. Дойков са по-добър вариант. Кулов говори бързо и несвързано, не обяснява, не отговаря директно на въпроса, само някакви общи приказки, опитва се да те сплаши, като ти дава примери с някакви много страшни случаи... И вероятно е очаквал пари. На нас ни искаше 100лв. , ако отидем с направление, без да спомене, че тази цена се заплаща за избор на екип по наше желание. Тоест каза ги като някаква задължителна цена, а не е така.
Този човек така и не ме погледна в очите, докато ме убеждаваше, че детето ми е за незабавна хоспитализация (изобщо не беше така), не се посвени да ми вземе 30лв. на ръка за преглед, а трябваше да заплатя на регистрация, според условията на Каспела. Абе нямам думи за него...

# 55
  • Мнения: 56
Нас ни оперира д-р Бойко Димов и то след близо 4 месеца опити за лечение с лекарства,от които нямаше голям ефект.Кабинетът му е до Копчето,работи със здравната каса и не сме му дали и не стана въобще дума за пари,освен тези които се плащат за самия престой в клиниката.Много внимателен лекар,който не бърза да препоръчва операция и определено си обгрижва пациентите много добре и преди и след операция.Мога да кажа,че с едно направление минахме и прегледи и операция и контролния преглед след това.

# 56
  • Сливен
  • Мнения: 71
Насочих се към Каспела,защото ми казаха,че там са най-добрите специалисти.Вадят сливиците безкръвно и т.н. и понеже не съм от Пловдив и не съм наясно,се доверих.
След като проведа лецхението за хемоглобина,мисля да отида при Дойков.Неговото име видях в белия списък.Даже не знаех,че съществуват такива списъци(бели и черни) Embarassed
А Кулов не ми направи добро впечатление наистина.И на мен ми разказваше ми някакви страшни случаи без да съм го питала,не ми даде думата въобще.Говореше неща,които не ме интересуват и намекваше за пари въпреки,че ми каза,че трябва да заплатя 190 лева.Явно са му малко тези.Лекарите станаха търговци в днешно време,за съжаление...  Sad

# 57
  • Мнения: 168

След като проведа лецхението за хемоглобина,мисля да отида при Дойков.
А Кулов не ми направи добро впечатление............

Успех, добре си решила. За Дойков съм чувала само хубави неща, дано всичко да е наред.

# 58
  • Мнения: 0
Здравейте,
Аз не съм от Пловдив и не съм много запозната,но ми казаха че има повече от 1 Каспела.Това вярно ли е

# 59
  • Мнения: 56
Здравейте,
Аз не съм от Пловдив и не съм много запозната,но ми казаха че има повече от 1 Каспела.Това вярно ли е
Отговорих ти на лични.

Общи условия

Активация на акаунт