клиника Каспела-Пловдив

  • 131 289
  • 81
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 78
Какви бяха оплакванията Ви?
Къде преглежда той, как става записването?

От Рангел Димитров и аз съм доволна лечение на синузит.

# 76
  • Мнения: 18 993
Какви бяха оплакванията Ви?
Къде преглежда той, как става записването?
Беше асистент на Джамбазов тогава. Бях за ринопластика. Димитров, като ме прегледа, каза, че синузитът трябва да се излекува, преди да се предприеме операция и действитепно се изчистиха синусите след лечението. Бях отишла на частен преглед и не знам как е по каса. Тогава работеха и в Синумед, освен в Каспела, и записах час в Синумед. Сигурно трябва да се обадите на региструрата в Каспела за час.

# 77
  • Мнения: 78
Благодаря много!

Какви бяха оплакванията Ви?
Къде преглежда той, как става записването?
Беше асистент на Джамбазов тогава. Бях за ринопластика. Димитров, като ме прегледа, каза, че синузитът трябва да се излекува, преди да се предприеме операция и действитепно се изчистиха синусите след лечението. Бях отишла на частен преглед и не знам как е по каса. Тогава работеха и в Синумед, освен в Каспела, и записах час в Синумед. Сигурно трябва да се обадите на региструрата в Каспела за час.

# 78
  • Мнения: 1
БОЛНИЦА. УМБАЛ „Каспела” гр.Пловдив

Здравейте,преди две години баба ми се оперира и сложиха изкуствена става беше много доволна от екипа и и операцията беше много сполучлива.След това една нейна приятелка  се оперира и тя остана  много доволна и екипа. Екипа на УМБАЛ „Каспела” са образец и са едни от най-добрите екипи в град Пловдив.
Те дадоха нов живот на баба и нейната приятелка. От името на бабами Кение Мурад и Хабибе Узун пожелаваме на този екип успехи,здраве и всичко най-добро в живота.

# 79
  • Мнения: 1
Благодаря на екипа в отделение "Неврология" в болница "Каспела" !!!!  Скоро бях на болнично лечение за болки в кръста и коляното, които имам от години. Внимателен и задълбочен екип от лекари, които екипно разглеждат изследванията и всичко свързано с болестта, сутрешна екипна визитация от лекари, вечер отново визитация от дежурен лекар и то неформално. Всеки лекар е запознат с диагнозата, лечението и проявлението на болеста на пациента - досега не бях чувала за такъв лекарски екип и подход към болните. Наистина внимателно отношение и загрижено отношение на лекарите към пациентите ! Помогнаха ми, значително да се подобри състоянието ми. Благодаря ви, д-р Наденов, проф. Тренова, д-р Вацева, д-р Гроздев, д-р Краева, на всички останали лекари, на медицинските сестри - които буквално летят, на служителките от рецепция и на неуморната санитарка. Впечатлена съм от внимателните и задълбочени грижи !!!! Бъдете здрави !!!!

# 80
  • Мнения: 1 517
Някой са актуални мнение относно операция на полипи при доктор Кулов каспела?

# 81
  • Мнения: 4
Здравейте! Моля за мнение за обрязване на дете в Каспела? Какви са условията, упойки, лекари и т.н. Ако има преминали през тази манипулация, моля споделете опит.

Общи условия

Активация на акаунт