За какво бихте изхарчили 1000лв.

  • 4 337
  • 113
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 013
Сигурно ще си купя едно нещо, но много готино, такова, за каквото в нормално състояние не бих дала толкова пари, просто защото ми се струва безсмислено. Например някоя Фурла или Самсонайт. Или пък едно бижу.

# 31
  • Мнения: 13 512
Сигурно ще си купя едно нещо, но много готино, такова, за каквото в нормално състояние не бих дала толкова пари, просто защото ми се струва безсмислено. Например някоя Фурла или Самсонайт. Или пък едно бижу.
а,ще ти стигнат за две Фурли или Laughing няколко самсонайта

# 32
  • Мнения: 251
Половината ще ги дам на някой дом за болни деца, а с другата половина ще ида накъде на спа уикенд.

# 33
  • Мнения: 17 546
Вероятно за обувки... ooooh!

# 34
  • Мнения: 8
Ще отида на почивка

# 35
  • Мнения: 2 013
Сигурно ще си купя едно нещо, но много готино, такова, за каквото в нормално състояние не бих дала толкова пари, просто защото ми се струва безсмислено. Например някоя Фурла или Самсонайт. Или пък едно бижу.
а,ще ти стигнат за две Фурли или Laughing няколко самсонайта

Е, значи комплект фурли, мърли или каквото там е топ-а на чантите.  Laughing
Като не стигат за яхта...

# 36
  • Мнения: 1 008
600лв ще дам за едно бижу, което съм харесала.
200лв ще похарча за Бранимира (детето ми.)
С останалите 200 ще купя някакъв по-евтин GSM на баба и дядо и ще им напълня хладилника.


Амиии, парите лесно се харчат. Трудно се печелят, когато е с честен труд...


Peace

# 37
  • Мнения: 2 792
кой модел, не марката Wink
E точно тая подробност, я пропуснах, язък, толкова се радвах, че поне марката прочетох,защото не ми беше лесно.
Мислех ги пак тези 1000 лева към момента и колкото и да ги мисля тези пари в кеш, освен да си платя някоя и друга сметка и да си купя някоя и друга джунджория, не ги виждам за друго. Не ми е удобно да споменавам неплатени сметки и желани джунджории. Дайте да играем по на едро.

Последна редакция: нд, 11 май 2008, 00:47 от Кифлата

# 38
  • France
  • Мнения: 726
Ще ги дам на детето да харчи за каквото иска.

# 39
  • Мнения: 323
Бих се поглезила с разни СПА процедури ,друго не се сещам .
Peace

# 40
  • Мнения: 6 039
ами днес изхарчих половината в един магазин за 20 минути, просто нямах повече, даже 10лв не ми стигнаха Sick
аз никога не трябва да нося повече от 20лв в джоба си, за повече купувам несъществени неща. Иначе бих заложила на обективи.

# 41
  • София
  • Мнения: 1 891
   По принцип за едно скромно круизче (отдавна ми е мечта), но предвид обстоятелствата  Crazy ...  може би слънчеви очила и златни бижута.  Thinking

# 42
  • на село
  • Мнения: 1 028
Половината бих дала да отидем до Перперикон за почивните дни, че отдавна му се каним. Другата половина за нов фотоапарат, защото стария сдаде багажа  Rolling Eyes

Последна редакция: нд, 11 май 2008, 09:31 от tatyana_77

# 43
  • София
  • Мнения: 15 485
В момента ми трябват за един диван за хола, защото изхвърлих стария. Embarassed

# 44
  • Мнения: 2
То като оня лаф/
-Ще си върна заемите,
-Ами другите?
-Ще чакат.

Общи условия

Активация на акаунт