Ще порастне скоро юнското дете- годинки ще навърши цели две!

  • 18 480
  • 284
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 191
Любе, злото да те забрави бе мила Hug.

Честита ви годишнина. Желая ви безоблачно бъдеще, щастлив по нататъшен семеен живот, още дълго да се обичате и уважавате. Честито!

# 31
  • Мнения: 903
Добро утро и от мен   bouquet

За памперсите: От вече месец през деня сме без памперс... слагаме го само когато спи, през другото време  си казва, че й се пика, а когато се е заиграла има моменти когато се и напикава.
За спането: През деня заспива с мен на спалнята, а вече си ляга на леглото, но аз съм до нея.
Яна, страхотни са и Ники и Емо. Целувки за тях  Heart Eyes и ние в неделя бяхме на зоопарка и Иванна беше много щастлива, а за късмет видяхме пауна с разперена опашка и сега разказва на всички колко е красив и голям Simple Smile
ДаниHug Hug Hug
Чушчице, добре си ни дошла   bouquet Бебока е невероятен, а Марти е вече голям мъж... да сте живи и здрави и много да те слушкат, а таткото изглежда много щастлив  Joy

И накрая да ви кажа какво става с нас... Аз днес отивам на изследвания и тестове при алерголог, разбира се срещу 100 лв. Иванна ще я водя утре за кръвни изследвания, за да видим защо има сухи участаци по пръстите... За капак на всичко баба ми пак е в болница този път за операция, че онзи ден е паднала в стаята и си е счупила, бедрената кост, а също са открили, че има хематом... Доктра днес ще каже кога ще я оперират  Cry Cry Cry Не се знае дали операцията ще е успешна защото е диабетичка и коста е много лошо счупена... моля се всичко да мине добре и отново да се изправи на карака макар и с проходилка.  Praynig

Е, това е от мен за сега. Пожелавам ви успешен ден  Hug



# 32
  • Мнения: 3 092
Привети , привети !
В ранния след обяд много ми се и за това ето на всички нещо свежо
Тук , в София времето е страхотно - слънце, лек вятър и е само и единствено за разходки !  !

Не е за пропускане ..... ех че се размечтах , но имам много работа и мога само да си мечтая аз  Wink

Чуш , добре сте си дошли у дома ! Когато можеш пиши как си  Heart Eyes

TABBY , силно гуш  от мен !  Hug

lida , намали темпото , защото на Нана баба и така беше решила да поеме инициативата и да я научи на гърне , а ефекта беше смазващ ..Нана се наакваше пред нея демонстративно в памперса си , така че .... недей ! Няма да си останат с памперси , по -внимателно се вглеждай в детето и ще разбереш кога му е дошло времето , говори с нея , показвай и какво трябва да прави и така .


Хубав , свеж ден ,а  аз ставам , за да отворя широко прозореца и да пусна още слънце в офиса !
 

# 33
  • Мнения: 363
Здравейте и от мен!
Чуш,добре дошла отново при нас Hug,много е сладък малкия бебок ,да го намачакаш хубаво от мен,а на батко Марти да пожелая с малко закъснение да е здрав и много послушен батко Hug  bouquet                                                                                                                                                                    Любе,Честита ви 8-ма година брачен живот с Асен  bouquetПожелавам ви още дълги години да сте заедно и в дома ви винаги да  царува хармония,любов и приятелство Hug  bouquet

За гърнето и аз да кажа,че Тея ака само на него но останалото прави на памперса,но смятам като се стопли още малко да го махам Naughty
За спането тя си спи все още в кошарата и докато иска ще бъде там ,после на другото легло до бати,само да видим ка щея опазвам от падане newsm78
Ето и една снимка от днес и отивам да простирам пране Mr. Green

# 34
  • София
  • Мнения: 2 227
Благодаря ви милички. Малко да дойда на себе си и ще пиша повече Grinning.

# 35
  • Мнения: 946
Добра вечер и от мен!Аз от хойкане тез дни даже и компа не съм пускала  LaughingАма пусто пир нас хубаво време.
Честит втори рожден ден на Марти!Да е жив и здрав и все така хубав!Чесито завръщане на Мама Чуш с Бебе Дани! Heart Eyes
Честита годишнина на Любето и Асен!Още дъъъълъг семеен живот изпълнен с любов и разбирателство!  bouquet
Яна страхотни са ти малките мъже  Heart Eyes
Да кажа и аз за памперса ,че никакви ни няма.Мислех,ч ев яслата ще го научат ама още не са.Казва пиш,като се напиша вече инъче седи на гърнето вече с удоволствие.За яслата слагам 2-3 памперса и ми връщат 2,значи го държат без,но рядко има напикани гащи  ThinkingНоооо само да се стопли още малко и аз почвам да го държа постоянно без.Оная вечер го държах ама смених 4 чифта дрехи за 2часа и само един път ми каза,бая му се поскарвах всеки път и се оказа че доста добре разбира какво става.
Ванче стискам и аз палци всичко да мине добре и се възстановиш бързо  Hug
Коте голяма сладурана си имаш  Heart Eyesи аз мисля от наесен като свършим с ремонта на Диди стаята да е с единично легло и ще сложа решетка на леглото.
Табби Hug Ох дано се оправи баба ти и всичко е ок.И вие да сте ок с Иванна  Heart Eyes
Моят дядко и той е в болница,миналата седмица получи уж лек инсулт  Sad
Вили Joy и аз доста често прибягвам до тази комбинация умора и сън за Диди.
Оставям ви засега желая ви сладки сънища на всички!

# 36
  • Мнения: 903
Вили, супер са новините за заспиването на Илиянката, дано продължи така... благодаря, че винаги ме подкрепяш и успокояваш   bouquet
Sonka, много съжалявам за дядо ти и се моля всичко да се оправи  Praynig Praynig Praynig Благодаря ти за подкрепата и целувки за вас от нас.  Heart Eyes
Коте, Тея е страхотна пораснала госпожица Simple Smile Пу- пу да ти е жива и здрава...
Чушчице, чакаме да разказваш  Hug

Приятен ден от мен

# 37
  • Мнения: 7 430
,...не съм писала цяла веченост  ooooh! но все не остава време...май почти цяла тема съм изтървала Tired

Ех, започнаха и нашите рожденни дни - пораснаха ни дечицата, възмъжаха - ей сега ще тръгнат на училище  Grinning

...първо...чЕСТИТ ВИ ПРЕКРАСЕН СИН чУшЛЕНЦЕ newsm30 мНОГО ДА ВИ РАДВА, МНОГО ДА СЕ ГУшКА И ДА СТАНЕ ВТОРА, СЛАДКА чУшКА    remybussi Ти да се възстановяваш бързичко  newsm51

Анелиз, много сте сладки - особено там на камъка  Hug Да ви е живо и здраво хубавото християНЧЕ  newsm10

Котенце, голяма красавица си отглеждаш  Two Hearts За падането от леглото, Мишата като заспи, слагам кашоните с играчки и така за сега има само едно падане, ама нашите легла са без крака и за това не се притеснявам много  Wink

Пепи, много ми харесва заглавието  Wink

Мимик, вече порасна момичето, а? Да кара безпроблемно колата  newsm47

vancheto*
- съжалявам за случилото се  Sad Получаваш виртуална прегръдка  Hug

Лида, хубаво е, че си решила малко да оставиш гърнето - тези симптоми показват, че не е готова милата гугутка  Heart Eyes Вики бе с дневен памперс до 2 години и половина някъде и към края на лятото го махнах.Изчакай и след известно време пак пробвай - тя сама ще си покажае дали е готова Peace

Пиперлийката  Hug честито (макар и със закъснение) на големия мъж - да е здрав, да слуша и помага на мама и тати wavey

Любе, честита ви годишнина - да се обичате все толкова много, да сте влюбени един в друг...и приятно изкарване довечера на концерта newsm68

yanan - много си приличат юнаците  Heart Eyes

dany_ip - Родината си е Родина и винаги ще се чувстваме тук добре (колкото и да е зле положението). Да помилваш коремчето от нас  Hug

TABBY, дано не е нещо сериозно и бързо се оправи хубавелката  Hug както и баба ти, пожелавам и късмет и да няма проблеми с възстановяването Praynig

Вили, мерсаж за коктейлчето...скоро отиваме за баткото и на мен ще ми трябва обаче нещо по-силничко... Joy
Ако ви покажа колко са ми побелели косите за няколко месеца - няма да повярвате...ама здраве да е Grinning

...сигурно съм пропуснала някой, за което се извинявам, но бързам докато малкия още спи да напиша два - три реда  Laughing

Ние иначе сме добре - водя от вчера Шошко за по 1 час на ясла, но...положението е критично, уж се заиграва, но след 2, 3 най-много 5 минути, започва да ме търси Tired Тъжно Е...ама няма как  Sad

не ползва гърне все още - сутрин се изпишква, но после вече прави всичко в гащите, за това съм поотложила малко махането му  Peace
За спането - от както се качихме на нашия етаж - на обяд заспива или с мен и филмче или само с филмче, а вечер давам на него и батко му сок или мляко, пускам филм, загасям и бързо заспива newsm10

...съжалявам за дългия пост  Blush

хубав и вълшебен уикенд  1dating luvbed  grinning039 1swing family

П.С. ...нови снимки има в подписа ми, албумчетО Пролет... bowuu

Последна редакция: сб, 17 май 2008, 09:48 от Дидка КОДЖАБАШЕВА

# 38
  • Мнения: 363
Дидке, Hug Heart Eyes,добре че се появи ,липсваше ми Heart EyesА какво чувам че вече сте си на вашия етаж,а снимки няма ли да има Naughty,чакам да видя всичко фотографирано и онази красива кухня в червено и всичко Peace
Благодаря на всички за милите думи за Тея Heart Eyes Hug
сСъбуди се

# 39
  • Варна
  • Мнения: 224
Здравейте момичета!
Ето снимки и от нас, за да не ни забравите ( а може вече да сте ни забравили  Mr. Green )



Честита годишнина ( на гоооляма патерица ), Любе! Много здраве и щастие с мъжлето, и скоро да се отчетете с момиченце!   bouquet  Heart Eyes

Ей, Дидке, да се разписваш по-често, липсваш ни с веселите ти постове   bouquet. Приключихте ли ремонта?

Чуш, добре си се завърнала. Влизай бързо във форма и пиши. А двете ти момченца са големи сладурчета - малко бебенце и голям батко. Да са ти живи и здрави, и много да те радват.  Heart Eyes

Yanan, и твоите сладурчета са прекрасни. И на теб желая да са живи и здрави, и много да те слушкат.  Hug

Dany_ip, желая ти леко бременеене. Май нещо съм изпуснала, но кога ти е термина? Радвам се, че сте си прекарали добре в родината и най-вече, че си си починала малко. И на мен няма кой да ми помага с отглеждането на Дари и когато прочета, че някой е успял да си отпочине замалко от детенце, му завиждам благородно.  Heart Eyes

Лида, и моят съвет е да не прибързваш. Вече достатъчно е стресирано детето. Според мен започни постепенно да й го показваш и като игра да и показваш какво могат да правят куклите вътре. Така постепенно пак ще свикне с гърнето и поне няма да се страхува.
Иначе за нас гърнето е първи приятел. Когато има нещо, Дари първо ми казва, а аз й казвам да отиде в хола и да си свърши работата. Понякого когато има много зор с акото иска да стоя до нея и да й държа ръчичката. Вече от известно време навън сме само с гащички и нямаме фалове. От три дни се буди и през нощта, за да ми каже, че й се пикае и я слагам на гърнето. Дори тази сутрин се събуди със сух памперс  Mr. Green и веднага със ставането каза, че има "пико".

Tabby, стискам палци баба ти да я оперират и да се чувства добре  Praynig А на теб малко кураж няма да ти е излишен - прегръдки от мен  Hug
Много хубаво, че Иванна вече иска да заспива само в леглото. Дари все още заспива с мен на спалнята, а после я премествам в нейното си легло.

Ееее, Вили, смени кафенцето с коктейлчета. Но и ман така ми харесва - продължавай да ме поддържаш свежа  Laughing. Силно те прегръщам  Hug Скоро не си пускала снимки на Нана - чакам включване  Heart Eyes

Коте, целувки на наборката - голяма сладурана е станала   bouquet . Кога ще имаш време да си направим среща?

Сонка, кураж и на тебе, мила  Hug. Надявам се, че всичко ще бъде наред с дядо ти.

Момичета, айде пуснете снимки на юнските сладурчета.
Мнооо целувки, и лек и спорен ден от мен!!!





# 40
  • Мнения: 903
Дидка, Саси благодаря ви за подкрепата и милите думи   bouquet  bouquet  bouquet
Саси, страхотни снимки и великолепна госпожица  Hug

# 41
  • Мнения: 267
Привет,сладки майчици и малки сладурковци и бебчовци !
Зърнах,бебчо - малкото съкровище, божке какво сладурче  Hug, хайде спокойни дни и бързо възстановяване на Чушчица , баткото е истински щастлив, и не само той де ...
Нека лошите неща да отминават бързо, стискам палци на Таби, на Сонка и на Ванчето ...
Янан - много сте сладки и вие/ Малкият просто си прилича изцяло на бате като малък - сега видях подписа ти /.
Същото се отнася за Тея -все по-чаровна и за сладурката на Саси и Мимик  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes - много порастнали и много чаровни !!!
Как са бременеещите?
Ане -името ,което сте избрали със Стефи е чудесно ,дано сега и да излезе мома.Благодаря за милите думи по мой адрес, мила си както винаги ... Hugи чунки на Стефи от нас с Ники.
Онзи ден показах на Ники една бременна майка с доста голямо коремче и му казвам там има бебе, и той  Shocked,просто не проумява, после го погалиш и пак казвам бебе - а Ники като хукна май се изплаши...  Joy.
Иначе и аз да се оплача,днес просто ме изкара извън нерви - брей това дете, падна от количката,издебнал момента като говорех по тел. и се изправил измушил се от колана и туп долу , после се намокрил до петите с шишето с вода -пие и плюе , а преди това инатлъци и тръшкане ooooh!,мисля ,че изпускам нещата, просто не се води и не се кара по никакъв начин. Започна и да ме бие , лоша работа ви казвам .
Ама че оплакване направих, сори, не е най-лошто дете, но просто прекалява понякога...
Включваме се в отбора на неотказалите и гърнето /наред с бибата и млякото/гърнето е поредния препъни камък...от време на време казва пиш и носи гърнето ,но не сме свалили още памперса.
Ето и снимчици от нас:
, и една семейна

И аз ви пожелавам хубав уикенд!!!

# 42
  • Мнения: 966
Здравейте
Честит рожден ден на голяма патерица на Мартин на люта чушка!!!!!!!

Видях ви хубавите дечица аз сигурно утре ще се наканя да кача малко снимки в албума...отдавна не съм,но и това си иска време.
Настъпи вече топлото време.Днес Ани откри сезона с къс ръкав и къси панталонки  Laughing по обед беше голяма жега.

О и на панаира бяхме ,тази година хич не ми хареса,малко палати и не толкова интересни фирми.Ани си поспа в количката и яде много бонбони.

Целувки на сладките юнчета идва и техния месец!!!!!

# 43
  • Мнения: 3 092
Сори , нещо се пообърка    Embarassed

Последна редакция: сб, 17 май 2008, 09:27 от Вили.

# 44
  • Мнения: 3 092
Добро утро , на всички !
Закусихте ли вече - ако не , заповядайте !
На тези като мене дето не хапват сладко може само така
Е , надявам се всички да са удоволетворени  Grinning

Саси много ти е хубава госпожицата ! Страхотна плетена шапчица ....искам и аз пък !

Снощи   в парка се виждахме с Таталина , но наистина само с виждахме , защото Нана и Ени не се синхронизираха с тичането в една посока , а кой накъдето му видят очите , а ние успешно ги преследвахме ... та  да ви кажа под секрет че Ени много е пораснала . Wink

По време на срещата си  говорехме за тортата в детската клубче и аз се замислих нещо , та да ви питам и вас - кажете какво мислите - да взема една голяма торта , която да поръчам да разрежат примерно на 20 парчета или да купя една само за децата ..... това се чудехме и вчера .....
Значи ако купя само за децата лесно - купувам сладка  малка торта , нарязват ми я на 10 парчета и черпим дребните  ....
Обаче големите остават без сладичко ....   
Вариант 2 - представете си пък на 10 деца още толкова родители , че и по двойки естествено и ставаме 30 човека ...откъде да намеря такава торта и на колко парчета изобщо да ги накарам да ми я нарежат ..... newsm78
Та вие как ще процедирате и какво ще ме посъветвате мен ....
Мерси предварително за съветите !

Таби , още едно силно  Hug

Дидке , пиши по -често миличка , съвсем се изгуби  Grinning

Zorri , чакаме снимки !

Ане , пиши какво видяха докторите , малка Мая ли ще си имаме или не  baby_neutral Simple Smile

Ani ot Burgas по твоята логика всички изпускаме нещата ...децата са в един такъв инатлив период на нерви , тръшкане , превъзбужда  и емоции ... не си виновна за нищо  ,  я не се вкарвай в такива размисли ! Снощи с Нана се прибрахме с музика , защото не пожела да седне в количката , а после започна да се катери по едно тревисто местенце доволно пълно с кърлежи и аз и казах - Достатъчно , прибираме се в къщи .тя започна да реве , но веднъж казано Не си не и то след като съм и обяснила защо забранявам ...рева с глас , дра се , пищя и след 5 минути и мина и поиска сама да се вози .... ето ти още един пример за инат , така че само ти пожелавам здрави нерви !  Hug

Сонка , кураж и от мен!  Hug

Свършвам че не пост , а чаршаф е това . Embarassed

Отивам да си правя кафе и да се залавям за работа !
ХуБаВ МнОгО СлЪнЧеВ дЕн!

Общи условия

Активация на акаунт