Ще порастне скоро юнското дете- годинки ще навърши цели две!

  • 18 479
  • 284
  •   1
Отговори
# 270
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Пак съм тук момичета, много ви благодаря за топлото посрещане  Heart Eyes, че то мойто направо такава забежка беше голяма все едно сега почвам наново да пиша  Mr. Green
Таталина, приемам критиката за снимките , ама да си призная не съм ги качвала още, НО обещавам тържествено, че ще качас и идните дни ще пусна линк към албумчето  Hug.
Вили, абсолютно си права, доста отсъствия занаредих и съм направо за глоба  Sick   bouquet
Таби, Анелиз , Ане, Любе  Hug Hug Hug И въобще една голяма прегръдка за всички  Hug.
Какво да ви кажа за нас, малко да ви въведа в картинката, че да не ми пишете съвсем много неизивнени отсъствия  Mr. Green. Сами е станал голям бъбривко, особенно като мина рожденния ден все едно му се отприщи езика, голямо повтаряне, голямо бъбрене , не могат да се надприказват с Еми. От няколко дни сме на етап кривотия, че го подхванаха последните два зъба дето иамд а избиват и понеже са кучешките не мога да го позная понякога от инат  ooooh!. Незнам как е при вас положението с махането на памперса, но при нас не е розово. Стои на гърнето, но не казва, като ще прави нещо. Имаше само някоклко изключителни случая и до там. Бях решила преди няколко дни да махам памперса през деня да свиква с това положение, но като напишка гащите първия път и ми стана ясно, че май не е готов за тая промяна още. както играеше и като пикна и си видя пишканото и като се сепна какво е това, после седна на гърнето и не мога да го накарам да стене. Накрая успях и последва пак напишкване ... та резултата за деня беше 4 чифта напишкани гащи и едно хлапе дето не ще да става от гърнето, че се притеснява да не се напишка  ooooh!. На другия ден от зъбите му се ракапаха сополките и аз реших да не го мъча поне още малко време.
Да ви издам една тайна, може би скоро да си имаме най сетне наш дом, че се очертават едни хубави неща покрай нас, но няма да казвам подробности докато не съм на 100% сигурна.  Mr. Green
Та това е общо взето покрай  нас. Ще опитам да пиша пак тия дни, но да си призная толкова дини под една мишница съм понесла, че не смея да обещавам нищо.
Пожелавам ви лека вечер от нас!   bouquet

# 271
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Въз забравих да честитя на рожденниците днес  Embarassed. Много, много усмивки на малките разбойници и много щастливо детство   bouquet  bouquet  bouquet

# 272
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Добро утро! Аз докато чакам Криско да се събуди реших да надникна и тук..

Честит празник на днешните рожденници Камен, Иванна и Мишето! Пожелавам на всички много да са здравички, щастливи и послушни!

Корни, стискам палци всичко да мине добре и скоро да се похвалиш. Много ще се радвам за вас ако стане  Hug

Последна редакция: пт, 20 юни 2008, 07:34 от Анелиз

# 273
  • Мнения: 5 591
Чeстит Роржен Ден на Иванна,Камен и Михаел!Честит празник, мили деца!Бъдете здрави, щастливи, много обичани!


# 274
  • Мнения: 3 092
Добро утро и от мен !


ей такива неща си пийвам на бюрото аз докато си чета - черпя и вас за сладък ден и свежо настроение ! Grinning
И така имам един приятен ангажимент - да честитя празника на трима рожденици - на една синеока  приятелка на на Ляна  Laughing Иванна
и на двама прекрасни мъже - Kамен и Михаел !


Бъдете щастливи , здрави  изпълнени с енергия  и с много усмивки , мили деца ! Пожелавам ви да си имате едно вълшебно и пъстро детство и да получавате и подарявате много обич !
Весел и щастлив празник и на майките им !



Днес денят ще е невероятно топъл , така че става само за разходки и игри , пожелавам на всички ви да си го оползотворите добре !  Laughing
Корни и аз стискам палци  и наистина ще се радвам на някоя чудесна новина около теб и нов дом ! Хайде м дано скоро да почерпиш виртуалните си дружки   Peace
Целувки !

Последна редакция: пт, 20 юни 2008, 09:14 от Вили.

# 275
  • Мнения: 903
Добро утро от нас с Иванна  Hug

Първо, искам да ви почерпя за РД на Иванна:



Второ, да честитя рождения ден на днешните ни баш наборчета Камен и Михаел. Бъдете живи и здрави, късмет и много, много щастливи детски игри.

а за вас Sonya и Дидка пожелавам много здраве и много семейни мигове на щастие и любов.


Трето, да благодаря на всички Вас за хубавите поздрави и пожелания. Много сте мили както винаги   bouquet

Анелиз, благодаря ти, и да много е интересна на живо като я слушаш... все измисля разни неща. Днес, например, баба й забрави да я поздрави за РД и тя отива при нея и и вика " бабо, бабо, бабоооо, бъляви за дения нен на Наната" и баба и се извинява и и честити, а Иванна вика " Мъли мноо, Наната няма съди се на бабата" Simple SmileSimple SmileSimple SmileSimple SmileSimple SmileSimple SmileSimple Smile

Пожелавам Ви лек и слънчев ден  Peace

# 276
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Здравейте и от нас! Май и аз съм за едно голямо неизвинено отсъствие, но нямам много време за форума.  Embarassed
Искам първо да честитя на всички дечица които съм пропуснала и да им пожелая шастливо и безгрижно детство
Също така да не пропусна и днешните рожденници: ЧРД на Иванна, Мишето и Камен Мили деца, растете здрави и послушни. Носете много радостни мигове на мама и тати!!!

Вили, прочетох за натравянето ти. Имаш едно голямо гуш от мен  Hug и моля те внимавай за напред, че Нана има нужда от здраво мамче  Simple Smile

# 277
  • Мнения: 3 092
Мерси  Пепи !  Hug Hug Hug и от мен !
Таби , инструктирала съм аз Наната че Иванна е рожденичка като я види да и честити , а тя ми вика : "Нема рожден ден Вана .... ама има гуш ....Ляна гушне я ! "
Така че ще карате без честитка ,ама с гушка !  Wink

# 278
  • Мнения: 267
Честита втора свещичка в тортите на Иванна, на Камен и на  Михаел!

Дечица  Hug Hug Hug! С пожелание за един невероятен празник !

Това за мама Таби за Соня и Дидка! Само поводи за усмивки да има!


Благодарим за хубавите думи по наш адрес, невероятни сте както винаги!

# 279
  • Мнения: 7 430


БлагодаРИМ!!! newsm51 newsm51 newsm51

...нямам много време...утре ни предстои Кръщене и съм в еуфория  Joy ....а сега се черпя за здравето на моя юнаК  newsm08
Ще глътна и за Хубавата Иванна и сладкия Камен  Drunk

Бъдете здрави мили деца, бъдете щастливи и обичани и най-вече нека усмивките Ви никога не слизат от лицата Ви newsm10

ЦелуФки Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart

# 280
  • Мнения: 966
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА вчерашните рожденници  БОРЯНА ,ВИКТОРИЯ, МАЯ, ЕЛЕНА, ХРИСТО, ДЕНИС, НИКОЛА И ДАНИЕЛ!!!!

Честит рожден ден на Иванна,Михаил и Камен !!!!

Желая ви здраве и щастливо детство!!!!!

Благодаря за почерпките  Hug
Снимките също са супер
Корни тортата ти е много оргинална ,браво!

Ние сме добре ходим по срещи с октомврийските бременни мами,също и на лекци за бременни и времето минава.
Ани не беше на ясла 2 седмици,но днес и взех бележка от лекарката и в понеделник е пак на линия.Тя плаче докато се качваме по стълбите и докато и обуя пантофите,после като извикам лелята и влезне вече не плаче.Вземам си я като обядва в 12.10 ч.



# 281
  • София
  • Мнения: 1 750
Честит втори рожден ден на приятелчетата ни Иванна и Миши! Честит рожден ден и на Камен!
Бъдете здрави, слънчеви и щастливи деца! Да ви обичат и глезят всички у дома!
Хари, Дидко, Соня, бъдете най-щастливите и горди майки
  Hug


                       


Честити две годинки и на порасналите вече дечица -
Марти, Хрис, Деница, Боряна, Дани, Мая, Елена, Денис, Виктория и Никола!

Да имат най-вълшебното детство, изпълнено със смях и весели игри!


                       

И моля не чакайте подкана, а се отчитайте със снимки... задължително и наложително!!!   Party

Агнешка, D3s, къде зачезнахте?! Сигурно и вие нямате време покрай големите вече момчета, но поне снимчици пуснете, ще им се радвам много Simple Smile

Хари, Вили, уникални бъбривки си имате  Simple Smile

Ани, ама много готини снимки и купона е бил на ниво Simple Smile

Корни, късмет в начинанията и дано се получат нещата, които сте си заплюли!

Албени, видях, че надникваш в темата, кажи с две думи как сте с езерната ти принцеса?

Спокойна, свежа и добра нощ за всички!   Hug

# 282
  • София
  • Мнения: 1 750
Честит рожден ден на празнуващите днес момчета - Цецко, Ванко и Дени!
Да са здрави, умерено щури и усмихнати деца! Щастливо и приказно детство!
А за майките им - повече търпеливост и положителна енергия!
   Simple Smile

     

Ние с Ени днес бяхме на партито на Иванна. Беше чудесно - цялата къща светеше с детски смях и много балони. Но по-добре Таби да ви разкаже за празника. Чакаме и снимки.
Утре съм на поредния изпит - Народоспихология. Имам нужда от огромна доза късмет, че нещо акъла ми не е много за разчитане. Пък и направих една беля - изкълчих си крака вчера докато носех Ени в градинката. Мислех, че не е сериозно, но докторът от Пирогов каза, че ахилесовото сухожилие е изтънено и затова така ме боли глезена. Каза да се пазя много, щото ако продължава да ме боли повече от седмица щели да правят операция  Cry  Надявам се да го е казал само, за да ме накара да пазя двигателен режим, а в действителност да не е чак толкова сериозно положението.
Сори че ви се оплаквам, ама имах нужда... Вече ми е по-леко! Мерси, че ме изчетохте  Hug

Спокойна нощ и слънчево настроение в утрешния ден!

# 283
  • Мнения: 966

Честито на Иван,Цецко и Дени!!!!!!
Щастливо детство!!!!!!!

# 284
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Хайде в НОВАТА ТЕМА

И честито на всички порастнал дечица.

Общи условия

Активация на акаунт