След смяна на памперс с какво мажете бебето?

  • 8 359
  • 174
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 397
Като се зачерви и подсече почвам да пудря много и ни помага, но при вас това не е разрешение.
Ползвам и крем Бюбхен доволна съм, а и както мамите са ти писали Бочко много хубаво кремче, даже в родилното я бяха мазили с него и го препоръчваха  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 4 588
И аз мажа с Бочко най-често. Помага. Peace

# 17
  • Мнения: 3 663
моята рецепта за сладко дупе
1) миене на дупето на всяка смяна на памперса
2) подсушаване с тензух (не хавлия, а тензух, попива много по-добре)
3) въздушна баня няколко минутки
4) крем здраве до побеляване, хубав плътен слой
5) честа смяна на пампи, в зависимост от възрастта на бебето

# 18
  • Временно
  • Мнения: 788
Бочко Peace

# 19
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Мажех с крема на Бюбхен за подсечено дупе и съм много доволна.  Peace
 
 

# 20
  • Мнения: 1 674
бочко-доволна съм

# 21
  • Мнения: 492
Бюбхен и Пенатен. Peace

# 22
  • Мнения: 729
Аз мажа с крем Бочко , много съм доволна Peace
  Peace И аз.

# 23
  • Мнения: 514
Аз мажа с крем Бочко , много съм доволна Peace
  Peace И аз.
И ние!Пробвах и с друго но не съм доволна ставаха пъпчици!

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Благодаря на всички за отговорите на въпроса ми,други мами с опит също да се включват.Аз също съм мазала с "Бочко",но нямаше ефект,а и с "Бейби тан" също и от него не видях ефект.Като говоря,че не съм видяла ефект значи,че съм мазала,за да предотвратя зачервяване/подсичане,но тези неща не са ми помагали нито против появяване,нито за изчезване след появяване,та затова питах за нещо,с което да мажа без да е лекарство и да може да се маже след всяка смяна.

# 25
  • Мнения: 668
мажа с бочко и здраве.Обаче когато се е зачервило много дупето имам едно правено кремче от невен за 2 дни минава всичко.

# 26
  • Мнения: 668
извинявам се ,кремчето не го правя аз а една баба и немога да ти дам рецептата,а определено здравето ми върши по добра работа,защото не е толкова мазен като бочкото и се задържа повече време дори и да е пишкал.

# 27
  • Мнения: 2 825
С нищо не мажа и не се подсича.
Пробвай да смениш марката кърпички и памперси които ползваш, може от това да е.

# 28
  • Мнения: 2 111
 Мустела имат витаминен защитен крем за зоната под памперсите,който се ползва след всяка смяна,а когато вече има зачервявяне-Стелактив се казва пак на Мустела-струва 20 лева,но е много добър.Нищо друго не ни помага.Само в аптеките се продават. Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 408
В началото мажех с един сръбски крем, после с мустела и сега единствено с крема на адерма. Досега не се е подсичала.

Общи условия

Активация на акаунт