Бебешко креватче до прозореца?

  • 3 997
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 448
Ами , ако дограмата е хубава няма проблем , само че ако използваш същия прозорец за проветрението на съответнат стая, трябва да се съобразаваш повече, т.е. не можеш да проветряваш докато бебчо спи отдолу под прозореца.

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Ако не духа-няма проблем  Peace

# 17
  • Мнения: 2 825
Ако не духа, не виждам проблем.

# 18
  • Мнения: 2 131
Ако си убедена, че от стената не лъха студ и дограмата е добра, няма проблем!

# 19
  • Мнения: 204
И нашето креватче е до прозореца. Не мисля, че има проблем Simple Smile

# 20
  • София
  • Мнения: 39 765
Преди 3 дена размествахме детската стая. И от всички варианти този с креватче до прозореца излезе най-сполучлив. Даже стаята стана по-широка, Дияна много се радва Simple Smile

# 21
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ами , ако дограмата е хубава няма проблем , само че ако използваш същия прозорец за проветрението на съответнат стая, трябва да се съобразаваш повече, т.е. не можеш да проветряваш докато бебчо спи отдолу под прозореца.
Точно!  Peace

# 22
  • Мнения: 1 428
Разбира се че може,важното е да не става течение.Една хубава дограма и всичко е наред Peace
Peace

# 23
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
ако не духа няма проблем  Peace

# 24
  • Мнения: 4 753
Ако ти е качествена дограмата и не става течение, защо не.

 Peace Бебето няма да избяга през прозореца....  Joy

# 25
  • Мнения: 4 335
Стига да не духа Peace

# 26
  • Мнения: 961
Ами , ако дограмата е хубава няма проблем , само че ако използваш същия прозорец за проветрението на съответнат стая, трябва да се съобразаваш повече, т.е. не можеш да проветряваш докато бебчо спи отдолу под прозореца.
Точно!  Peace
Правилно казано.  Peace

# 27
  • Мнения: 46 518
До преди няколко месеца щях да ти кажа, че няма проблем, сега обаче не мисля така, специално за зимата  Tired
Тази година си преместихме леглото, на което спим с мъжа ми в другия край на стаята и се падаше да е под прозореца, а главите отдолу на 50 см. под него. Първата нощ се събудих, беше ми некомфортно, пипнах си главата и беше ледена  Crazy пробвах още няколко нощи, но буквално се вледенявах  Confused иначе сме с хубава i skypa дограма, не духа, но самото стъкло е студено и около него също Tired

# 28
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Аз също мислех да сложа креватчето на бебчо до прозореца, но после се отказах. Единствено защото с него прозорец проветрявам стаята. Иначе ако имах друга алтернатива за проветрение бих го сложила там.

# 29
  • Мнения: 512
Ако ти е качествена дограмата и не става течение, защо не.

И аз мисля така!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт