Моля за съвет

  • 3 409
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 144
Имаш още едни палци от мене!
И аз го преживях това, но за съжаление подцених почивката и лежането, което съвсем ИСКРЕНО и МНОГО, ама МНОГО те моля да не правиш - не подценявай това да лежиш и който и с каквото да те занимава - отказвай, все пак - това е по-важно, нали? Naughty
После много си блъсках главата, но вече напразно, сигурна съм, че е възможно и ако не бях ставала пак да го изгубя, но със сигурност нямаше да се чувствам чаааак толкова зле, защото щях да знам, че съм направила всичко, което зависи от мене!

Така че НАПРАВИ ВСИЧКО, КОЕТО ЗАВИСИ ОТ ТЕБЕ!

Стискам палци!!!!  bouquet

# 16
Пипи,който и каквото и да те кара да правиш,само си лежи и да не те притеснява нищо друго!Погрижи се за малката точица в теб и нека бог ти помогне!  action032

# 17
  • Мнения: 445
Така, аз да ви кажа, какво ми се случва.......вчера цял ден, дори и след излизането нямаше и помен от зацапването, което между впрочем вече забравих дали съм уточнила, но е малко, а днес отново.....така се бях зарадвала.. Sad, ама уви за кратко...Споделям тези работи с вас, тъй като виждам, че ме разбирате и ми давате кураж, и не мога да ви опиша колко е неприятно чувството да знаеш, че носиш в себе си нещо, а нямаш предствава, дали въобще се развива или дали ще успееш да го задържиш  Cry Съжалявам за тъжния пост, но вече не издържам, а до петък има мноооооого време.......но явно трябва да съм силна и да гледам напред било за добро или лошо......

# 18
  • София
  • Мнения: 1 197
не мога и да предположа как се чувстваш! но много се моля за теб и те прегръщам силно. пращам ти купища положителна емоция и ти пожелавам много хубави мисли и поводи за усмивкаааа! бъди силна и ВЯРВАЙ!!!!!! Hug Hug Hug

# 19
  • Мнения: 674
Пипи мила бъди силна и гледай положително на нещата и ще видиш,че всичко ще се нареди Wink
Много те прегръщам душко Hug

# 20
  • Мнения: 32
ПИПИИ , недей така с тези мисли ?!?!!!
Знаеш ли , при мен беше подобна историята с бременността ми . Всички доктори ми казваха че плода се е закачил "на косъм" и много ниско та едва ли ще се задържи ... newsm78
Това беше да си призная в най голямата бонлица в града и под наблюдението на най така видните гинеколози  hahaha
Какво се оказа - псилютно никакъв проблем с бременността !!!
 Hug Остави природата да си свърши работата . Не се разстройвай от приказките им !  Naughty

# 21
  • Мнения: 616
Пипи миличка сега прочетох имаш силно стиснати палци от мен и ти желая много късмет  Hug  Praynig Praynig моля се за теб и за малкото ти човече! Бъди по спокойна и макар да ти е трудно се опитай да мислиш положително   bouquet Hug

# 22
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Аз имах отлепване на плодния сак около 5-6 седмица, с кафяво течение от началото на бременността. Преди това бях минала през един спонтанен аборт, така че моментално ме оставиха в болница за задържане и ме предупредиха да не се надявам на скорошно изписване. Така и стана, 3/4 от бременността си я изкарах в Тина Киркова на инжекцийки, хапченца и всички екстри.Та даже и ме зашиха в 6-тия месец като за капак Laughing
Но всичко беше за добро, имам си прекрасна дъщеря на почти 8 години вече Heart Eyes
Ако докторът се съмнява за отлепен сак, няма какво да ти вещае мрачни прогнози, ами да те праща в болница за задържане.
Желая ти успех   bouquet Ако си готова да лежиш и всичко останало, нещата ще се наредят.

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Каквото си могла да направиш - си го направила! От тук нататък Божа работа! Имаш шансове да го задържиш, но има и вероятност и да го изхвърлиш. Никой за момента не може да ти каже със сигурност как ще се развият нещата. Остава ти да чакаш и сама ще разбереш.
PeaceИзказвам това мнение.Дано има шанс малката точица! Praynig
Дано всичко е наред  Praynig

# 24
  • Мнения: 445
Здравейте!!! Това мое зацапване малко по-често се появява, не засилено, но по-често и веднага звъннах на доки, та утре съм пак при него и се моля да не го изгубя!!! Знам, че няма да съм първата, особенно първа бременност, но въпреки това ми е ужасно гадно, тъй като имам чувството, че тая бременност няма да я бъде  Cry

# 25
  • Мнения: 444
Здравейте!!! Това мое зацапване малко по-често се появява, не засилено, но по-често и веднага звъннах на доки, та утре съм пак при него и се моля да не го изгубя!!! Знам, че няма да съм първата, особенно първа бременност, но въпреки това ми е ужасно гадно, тъй като имам чувството, че тая бременност няма да я бъде  Cry
Миличка, опитай се да се успокоиш мъничко, знам че е трудно, но все пак, вярвай че всичко ще бъде наред, нищо не се знае  Hug
Стискам палци за прегледа, ако трябва настоявай да те приемат в болница, само да се закрепи мъничето  Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 144
Наистина е ужасно трудно да мислиш положително, но дай всичко от себе си. Мисли си за бебето, говори му, представяй си как докторът ти казва, че всичко вече е наред, че си го задържава...опитай се да си представяш такива кадри..а не обратните. Визуализирай мислено в съзнанието си какво искаш, а не от какво те е страх да не се случи...или поне опитай! Помисли си само - наистина при такова зацапване има случаи на изгубен плод, но има и много на здраво и хубаво родено бебе! Нищо не е свършило!Стискам още повече палци!
 Praynig Praynig Praynig
Чакаме да пишеш веднага когато има новини!

# 27
  • Мнения: 445
Така, момичета идвам на отчет!!! Днес бях на доки и малкото същество в мен е пораснало сигурно тройно само за 5 дни.  Shocked Много съм щастлива!!!! Grinning Доки каза, че отлепването е леко, но се е образувал хематом, т.е събиране на кръв, която сега ще се изчиства и да не се притеснявам от течението!!! Иначе предния път не можа дори да го измери, а сега целия околоплоден сак е цели1.94см. и ме изчисли за 5г.с. и 4дни(абсолютно точно) и направо днес цял ден не мога да си намеря място от щастие, в леглото де, ама сега трябва повече почивка и както каза доки: продължавяме да ес борим.... Simple Smile Благодаря ви на всички за подкрепата в този труден за мен момент, никога няма да го забравя   bouquet

# 28
  • Мнения: 1 054
БРаво Пипииии много хубави новинки ... пази си ти леглото бебо си знае работата - ще расте и още как !  Hug Praynig

# 29
  • Мнения: 444
pipi66 и тук - вече официално ти казвам че много се радва и че таво е прекрасна новина  Hug Hug Hug А мъничето да расте здраво и щастливо  Heart Eyes Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт