Чудим се какво ли да ядем?

  • 1 582
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 432
A каква ти е  диатата?Ако си на тикви4ки с кисело мляко няма да ти наврядят,а ама ако си на протеинова леле мале...... Mr. Green
Аз да хапна ли пар4е сиропирана щоколадова торта?Или може би две?Дали ще ми навредят?  newsm78

# 16
  • Мнения: 4 678
Няма Peace
Цялата я изяж Hug

# 17
  • Мнения: 916

 Joy Joy Oт кога чакам такъв хубав съвет!

# 18
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
A каква ти е  диатата?Ако си на тикви4ки с кисело мляко няма да ти наврядят,а ама ако си на протеинова леле мале...... Mr. Green
Аз да хапна ли пар4е сиропирана щоколадова торта?Или може би две?Дали ще ми навредят?  newsm78

Остави и на мен парченце Crossing Arms Laughing Joy hahaha

По темата- Бъни, ВСИЧКО може да ядеш, стига да е с мярка и да си наясно с храните, които работят за теб. Не се потвеждай под това, което другите възприемат като 'позволена' храна, използвай си главата и интуицията Peace

# 19
  • Мнения: 4 435
Не знам,ама аз по принцип с пържено и слънчогледови семки,от които се прави олиото пълнея.Не знам как някой би могъл да отслабне.

# 20
  • Мнения: 310
веднага "гушвам" съвета за тортата, вече съм в тежка хипогликимия . . . ooooh!

# 21
# 22
  • Мнения: 288
Не знам,ама аз по принцип с пържено и слънчогледови семки,от които се прави олиото пълнея.Не знам как някой би могъл да отслабне.

Аз мога и съм го правила, ама нали някои виждат колко малко ям като диетувам  Laughing

ПС: Това за тортата ме уби  newsm62

# 23
# 24
  • Мнения: 737
Ох,и аз вчера изядох едно парче торта и сега само колелото в къщи знае какво ми коства,за да го изкарам.

# 25
  • Мнения: 1 085
Ох това колело.Много бавно свалям от него.30 минути въртях и само 70 калории а на пътеката за 30 миниту 400 калории Peace

Общи условия

Активация на акаунт