Трайното къдрене!Моля Ви помогнете ми да реша!

  • 123 658
  • 283
  •   1
Отговори
# 120
  • Варна
  • Мнения: 535
gwendoline, и аз бях като теб но при мен издържа точно 1 ден. Може би защото косата ми е много права, много дълга и много тежка. Споки, след няколко измивания и ще се оправи.  Peace

# 121
  • Мнения: 222
Моята коса също не е от най-късите, но къдренето ми си е определено трайно   Mr. Green
Мога да ви покажа със снимков материал, макар че не се добива съвсем ясна представа. На живо стои по-добре  Laughing
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=246564&pid=6395247&lp=30 - на първата и третата снимка косата ми е още влажна, затова стои така прилепнала и натежала, иначе е по-обемна и с по-едри и оформени къдрици. А и снимките са съвсем скоро след къдренето (под тях съм писала коя от кога е). Тези дни може да си направя нови снимки, да видите разликата.
Хммм, покрай темата се замислих ... не успях да се сетя точно колко пъти съм се къдрила, но със сигурност са над 10 (между 12 и 16 най-вероятно).  newsm78

# 122
  • Мнения: 316
Направо ме разби, Фърби, с това 14-16 пъти... ShockedНо пък ти изглежда хубава и жива косата... Peace
Благодаря за идеите и подкрепата - ще се пробвам различни варианти, докато не намеря решение да се възприема и ще пиша пак... Sunglasses
А...какво е това кокосово масло... под формата на балсам ли е или...? newsm78

# 123
  • Мнения: 758
gwendoline колко ти струваше къдренето?

# 124
  • Мнения: 2 100
А...какво е това кокосово масло... под формата на балсам ли е или...? newsm78

Кокосовото масло напълно в чист вид можеш да намериш примерно в някоя дрогерия или билкова аптека...Ползвам на Икаров. Струва 2 и нещо. Течно е маслото-втриваш в корените и по косата, после лека полека сресваш и слагаш толкова колкото ти е необходимо (но да не капе де  Laughing). След това си вдигаш косата с шнола или там каквото имаш, за да не ти пречи. Измиваш когато поискаш  Hug Ще видиш ефекта  Party

Furbi, косата ти изглежда много добре след къдренето  Party

# 125
  • Мнения: 222
gwendoline, Джиджа - благодаря ви!
Пропуснах нещо да ви кажа, ако решите да се къдрите. Фризьорката ми използва обикновените ролки за къдрене, от най-ситните, но не ми навива косата от края на косъма към главата, а обратно. По този начин към главата има по-голям обем, а към края стават по-едри къдриците и не седи изкуствено и ситно. Казвала ми е, че не всички се съгласяват да го правят, защото било по-голяма играчка (ама, разбира се - не знам дали е така, нямам идея как работят на други места).

# 126
  • Мнения: 316
gwendoline колко ти струваше къдренето?

60 лв + подстригване на връхчета 20 лв та 80 лв  Money

# 127
  • Мнения: 758
gwendoline колко ти струваше къдренето?

60 лв + подстригване на връхчета 20 лв та 80 лв  Money
ПОСТРИГВАНЕ НА ВРЪХЧЕТА-20 ЛЕВА? Shocked

# 128
  • Мнения: 272
gwendoline  аз те харесах и с къдрава и с права,не се ядосваи промяната е хубаво нещо   bouquet

# 129
  • Мнения: 316
gwendoline колко ти струваше къдренето?

60 лв + подстригване на връхчета 20 лв та 80 лв  Money
ПОСТРИГВАНЕ НА ВРЪХЧЕТА-20 ЛЕВА? Shocked

Е те си го таксуваха като подстригване...Аз бях така съсипана, че...не ми се разправяше за нищо... Само ги помолих за шнола, сложих тъмните очила и с двеста.... Stop Confused

# 130
  • Мнения: 758
gwendoline колко ти струваше къдренето?

60 лв + подстригване на връхчета 20 лв та 80 лв  Money
ПОСТРИГВАНЕ НА ВРЪХЧЕТА-20 ЛЕВА? Shocked

Е те си го таксуваха като подстригване...Аз бях така съсипана, че...не ми се разправяше за нищо... Само ги помолих за шнола, сложих тъмните очила и с двеста.... Stop Confused
милата Cry.на мен ми хареса косата ти! Peace

# 131
  • Мнения: 222
Здравейте, момичета! Както ви обещах, ето пресни снимки как изглежда косата ми сега - http://www.snimka.bg/album.php?album_id=263856&pid=6470170&lp=30 (снимки 5 и 6).

gwendoline, има ни някаква промяна? Откри ли как да си правиш косата така, че на теб да ти харесва? Снимки ще има ли?  Wink

Хубав ден ви пожелавам!   bouquet

# 132
  • Мнения: 316
Здравейте, момичета! Както ви обещах, ето пресни снимки как изглежда косата ми сега - http://www.snimka.bg/album.php?album_id=263856&pid=6470170&lp=30 (снимки 5 и 6).

gwendoline, има ни някаква промяна? Откри ли как да си правиш косата така, че на теб да ти харесва? Снимки ще има ли?  Wink

Хубав ден ви пожелавам!   bouquet

 ShockedКакво а ти кажа.... като гледам твоите снимки... чак не ми се вярва, че е къдрена, а не истинска  newsm78 Hugи.... ми се доревава още повече.. Rolling Eyes Поздравления за фризьора ти...
При мен отгоре и отпред два кичура са абсолютно прави, но стоят гадно като тупирана коса - ще трябва да ги къдря допълнително с маша... Иначе надолу стои ситно къдрава, но отгоре - отсега е като прорасла...  newsm78

# 133
  • Мнения: 342
Furby, страхотна ти е косата! И цвета.

# 134
  • Мнения: 222
gwendoline, благодаря ти! Разбирам те чудесно за двата прави кичура - и на мен ми се е случвало на места да имам по-прави (като слама, хвърчащи) "петна" и да се чудя какво да ги правя - май ги спасяваше донякъде повече пяна и повече мачкане. Изобщо не исках да те разстройвам, съжалявам, ако съм го направила!  Hug
С риск да се повтарям отново, но - до коса си е (споменах, че се къдря често и то в "квартално" студио, не със скъпи продукти, а също и за навиването от главата към краищата). Със сигурност оказва влияние и факта, че не я боядисвам, също така - че правя подхранване с маски - от тази с Тривитаминола съм най-доволна.

yoyoana, и на теб благодаря! Както стана ясно, е къносвана  Wink

Общи условия

Активация на акаунт