Трайното къдрене!Моля Ви помогнете ми да реша!

  • 123 701
  • 283
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 179
Вие с боядисвани коси ли сте били като са ви къдрили.Защото ако е така, това е нормално да ти скапе косата.А с какво си поддържате къдравите коси? Ползвате ли сешоар? Или само намачквате и това е.

# 16
  • Мнения: 743
Накъдриш ли се, бъди готова после да си отрежеш половината коса. Личен опит.

# 17
  • Мнения: 179
Мен ми е любопитно всички вие, които сте се къдрили дали сте били боядисвани преди това или на естествена коса.

# 18
  • Мнения: 758
косата ти е доста къса и няма да се получи толкова хубаво,както е на момичето на снимката!а иначе аз вчера оставих косата ми да изсъхне сама и сложих малко пяна и сега е къдрава подобно на снимката която си дала,само че косата ми е по къса! Peace

# 19
  • Мнения: 649
Не бих си причинила това, защото не харесвам къдравото, само се изправям с преса, а пък ако си направя трайно къдрене ще пукна! По скоро си слагай след къпане ролки за обем с пяна и после пръскай с лак. Не мисля, че това е разрешението за това да имаш обем има още много варианти.

# 20
  • Мнения: 1 733
Ох,днес след работа мислех да ходя да се къдря, но тази тема ме разубеди...

# 21
  • Мнения: 758
Ох,днес след работа мислех да ходя да се къдря, но тази тема ме разубеди...
трйно ли да се къдриш? Thinking

# 22
  • Мнения: 1 165
Ако твоята коса е права, като израства в корена няма да седи много хубаво. Докато бях на фризьор една жена с права коса искаше да я накъдрят, но я разубедиха, защото след време един вид ще изглежда отгоре право, а надолу къдраво
Това не е точно така. Аз съм се къдрила и действително коста ми стана по начина, по който ти описавш. Но, с тази разлика,че въобще не беше грозно, а и винаги можеш да отидеш при фризьора и да се измисли нещо по въпроса.

# 23
  • Мнения: 1 505
Аз бях още ученичка,преди 5-6 години,когато реших да се накъдря,бях с руси кичури и ме държа къдравото около 2 месеца,а през това време всякаш косата ми беше изгоряла,после я остригах късо,защото не се търпеше това.Иначе се правех с пяна.

# 24
  • Мнения: 1 165
Аз съм се къдрила два пъти.
Първият път косата ми не бе третирана с нищо и ефекта беше страхотен Peace.
Преди години повторих процедурата, но боядисванията си казаха думата. Косата ми приличаше на "разплетена кошница" Ужас. А отидох в реномиран салон, работят само с продуктите на Лореал, сложиха ми някакъв билков къдрин, сума ти ампули, но след второто измиване Sick

# 25
  • Мнения: 179
косата ти е доста къса и няма да се получи толкова хубаво,както е на момичето на снимката!а иначе аз вчера оставих косата ми да изсъхне сама и сложих малко пяна и сега е къдрава подобно на снимката която си дала,само че косата ми е по къса! Peace
а ти боядисана ли си?И с трайно къдрене?

# 26
  • Мнения: 1 733
Ох,днес след работа мислех да ходя да се къдря, но тази тема ме разубеди...
трйно ли да се къдриш? Thinking
Да newsm78

# 27
  • Мнения: 179
Аз съм се къдрила два пъти.
Първият път косата ми не бе третирана с нищо и ефекта беше страхотен Peace.
Преди години повторих процедурата, но боядисванията си казаха думата. Косата ми приличаше на "разплетена кошница" Ужас. А отидох в реномиран салон, работят само с продуктите на Лореал, сложиха ми някакъв билков къдрин, сума ти ампули, но след второто измиване Sick
Значи казваш, че като ти е била естествена косата е била супер. А след месец-два като поизрастна?

Повторното къдрене веднага ли беше след първото(в рамките на година) или след като си изряза изцяло къдравото?

# 28
  • Мнения: 1 165
chukun4e , да стана супер, когато не бях третирала косата си, с каквото и да било. Да, израстна след време, но беше като ефект и въобще не стоеше лошо. Съжалявам, че снимките ми са само на хартиен носител-щях да ти пусна, за да се убедиш сама.Но, задължително отиди при проверен фризьор!

# 29
  • Мнения: 4 736
Аз никога не съм се къдрила,дори мислех че вече никой не се къдри трайно Rolling Eyes
 Предполагам в добър салон, където работят с добри профисионални материали и резултата ще е добър Peace

Общи условия

Активация на акаунт