Трайното къдрене!Моля Ви помогнете ми да реша!

  • 123 657
  • 283
  •   1
Отговори
# 150
Единствената фризьорка, която се съгласи да експериментира ми обясни, че къдренето унищожава косата и е демоде и се къдрят само възрастни дами и ми стихна ентусиазма временно.
Хах, при теб поне се е съгласила да те къдри. Моята отказа!!! И сега още се чудя.. не знам...хем искам къдрава коса, хем ме естрах пък това с демодето...Никога не ми е пукало за модата, ама като ми каза, че само бабичките се къдрели... и аз... си си прадставих накъдрена като бабичка Joy

dalalala, Благодаря ти! Разбрах ( от 3тото четене ) Heart Eyes
Моля ви се, убедете ми да се накъдря.. Embarassed

# 151
  • Мнения: 884
Кажи и да не те къдри като бабичка Joy..., всъщност не съм виждала баби с дълга , нафитилчена от трайно къдрене коса, обработена със стилизиращи продукти...А иначе и  аз съм на опашката след теб, при нас пък няма толкова добри фризьори, на които да се доверя за такова нещо, и само това ме спира. Иначе моята фризьорка ми каза, че напоследък по техните семинари като че зачестява представянето на трайното къдрене-рекламират нови модели ролки и марки къдрини. Само че тя не работи с къдрин, млада е , всъщност никога не е работила...

# 152
Ами да е, няма да е като бабичка, ама нещо ме човърка... Joy
Иначе много си мечтая къдрава коса, защото моята с нищо освен трайно къдрене не може да стои. Иначе от един друг форум ми препоръчаха едни ролки, които се варят. Една мацка каза, че на коса като моята къдриците стоят до измиване ( тя имала като моята ) и ще пробвам. Ако и тях не става отивам в Габрово ( Ваня стил ) при най.добрата на къдрене - Ваня  Laughing и се къдря!!!  Само че,  ще има да чакам с месеци да си запиша час!  #Cussing out

# 153
  • Мнения: 758
олеее аз пък аз искам да си направя трайно изправяне!имам почти къДрава коса и искам ПРАВААА!

# 154
  • Мнения: 342
олеее аз пък аз искам да си направя трайно изправяне!имам почти къДрава коса и искам ПРАВААА!
Кой каквото няма, това му се иска Simple Smile

Я да ви попитам, мацки -  някой има ли идея как да става номера с къдренето на къса коса?? Подстригах се късичко за лятото, на пластове - около 11-13 см ми е дължината. Но сега като чета и пак ми се заприиска да се нацапондря Simple Smile

И дали къдренето вреди на бременността?

# 155
Здравейте отново!
Разубедихте ме преди един ден да се къдря ( било демоде, изтощавало ), но току що пак се нахъсах.
Имам въпрос към вас...
Моята коса е Т О Л К О В А дълга. Ще се скъси ли много при Т А К И В Акъдрици?!  newsm78

# 156
  • Мнения: 2 100
Heavenkata, косата ти ми се вижда доста хубава-здрав косъм, жизнен и т.н. На това си му викам аз девствена коса  Laughing Косата ти по мои сметки няма да стане по къса от тази на снимката...най-много толкова къса, но това е погледнато през моите очи Peace

Май не съм споменавала, но никога не съм обмисляла дали да се къдря или не-отидох в един салон да правя компания на братовчедка ми докато се къдри и..аз също се накъдрих  Laughing Къдриха ме 4 часа, защото и аз имах девствена коса, която фризьорката хич не искаше да изгори. Косата ми стана страхотна Heart Eyes

# 157
Heavenkata, косата ти ми се вижда доста хубава-здрав косъм, жизнен и т.н. На това си му викам аз девствена коса  Laughing Косата ти по мои сметки няма да стане по къса от тази на снимката...най-много толкова къса, но това е погледнато през моите очи Peace



И аз така, мисля...
Ако я направиш и на кичури...ще стане супер Grinning
П.П. В никакъв случай да не те слагат под каска(сушоар Confused)!!!  И не с бг къдрин....отиди при човек, който е къдрлил!!!

# 158
  • Мнения: 468
Май не съм споменавала, но никога не съм обмисляла дали да се къдря или не-отидох в един салон да правя компания на братовчедка ми докато се къдри и..аз също се накъдрих  Laughing Къдриха ме 4 часа, защото и аз имах девствена коса, която фризьорката хич не искаше да изгори. Косата ми стана страхотна Heart Eyes
Моля те, кажи къде е този салон? И с какво те къдриха- ролките, препарата?  Praynig

# 159
П.П. В никакъв случай да не те слагат под каска(сушоар Confused)!!!  И не с бг къдрин....отиди при човек, който е къдрлил!!!
Е как без каска? Кажете какво да кажа на фризьорката.. смисъл какъв къдрин, с каска, без каска.. и т.н.
Иначе ще ходя при една, която скоро накъдри една моя приятелка..И е казала, че след 3месеца ще се отпусне косата..Това възожно ли е!?  newsm78

# 160
  • Мнения: 316
Е как без каска? Кажете какво да кажа на фризьорката.. смисъл какъв къдрин, с каска, без каска.. и т.н.

Доколкото съм запозната каски отдавна не се използват, както и къдрините отппреди години... Много гори косата каската в съчетание с къдрина... Поне на мен не ми слагаха и ми обясниха, че отдавна се ползва друга технология...Не че съм идеален пример за това, но.... Embarassed Rolling Eyes

# 161
Благодаря ти много! А и нали знаеш, че аз ти се кефя на къдравото!  Heart Eyes

# 162
  • Мнения: 2 100
Май не съм споменавала, но никога не съм обмисляла дали да се къдря или не-отидох в един салон да правя компания на братовчедка ми докато се къдри и..аз също се накъдрих  Laughing Къдриха ме 4 часа, защото и аз имах девствена коса, която фризьорката хич не искаше да изгори. Косата ми стана страхотна Heart Eyes
Моля те, кажи къде е този салон? И с какво те къдриха- ролките, препарата?  Praynig

За съжаление, беше преди години, бях още ученичка. И бях в друг град на гости, незнам подробности. Но под каска не са ме слагали  newsm78

# 163
ЗАПИСАХ СИ ЧАС ЗА УТРЕ ЗА 15Ч!!!  #Crazy #Crazy #Crazy
И то един малък салон. Никога не съм ходила при фризьорката...ама една приятелка много добре и е станало! И даже косата грам не е изтощена пък е с бг къдрин! Не знам..май сбърках..   ooooh!И много ме е страх, ама каквото стане! Косата расте все пак! newsm78 Praynig

# 164
  • Мнения: 222
ЗАПИСАХ СИ ЧАС ЗА УТРЕ ЗА 15Ч!!!  #Crazy #Crazy #Crazy
И то един малък салон. Никога не съм ходила при фризьорката...ама една приятелка много добре и е станало! И даже косата грам не е изтощена пък е с бг къдрин! Не знам..май сбърках..   ooooh!И много ме е страх, ама каквото стане! Косата расте все пак! newsm78 Praynig

Дано да ти стане добре косата и да си доволна! Ще се радваме и снимки да изпратиш.
Ако не се харесаш в първия момент, не бързай да се разочароваш! На мен понякога първите няколко дни, след като съм се накъдрила, ми е малко странно и криво и си казвам - ех, защо пак си похабих косата с къдрини, но като свикна да се гледам с новия си образ и минат 1 - 2 къпанета, нещата изглеждат далеч по-добре  Wink

Общи условия

Активация на акаунт