Ароматизатор

  • 2 050
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Бебчето ти е много малко за ароматизатор  Peace

# 16
  • Мнения: 2 197
омекотител - ДА, ароматизатор - НЕ  Peace
Също и аз. Никога не съм ароматизирала която и да било стая в къщи. Прозореца е отворен почти постоянно. Когато беше съвсем малка - също.

# 17
  • Мнения: 4 753
Не ползвам ароматизатори (не ядем боб  Mr. Green).... Проветрявам си стаите винаги, когато мога, смятам че е достатъчно....

# 18
  • Мнения: 512
Нито ароматизатор нито омекотител бих ползвала за толкова малко бебе.

И аз така мисля.  Peace

# 19
  • Мнения: 27 524

Генерална грешка. Едно от най-полезните неща на света е  Blush И не всеки човек пръцка от бобовите. Наскоро писах научно защо. Ако ви интересува, пак ще пиша  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 4 335
Нито ароматизатор нито омекотител бих ползвала за толкова малко бебе.
Peace

# 21
  • Мнения: 622
Изобщо не ти е нужен ароматизатор  Naughty Когато има малко бебче в къщи  винаги ухае повече от прекрасно Heart Eyes

# 22
  • София
  • Мнения: 2 296
омекотител - ДА, ароматизатор - НЕ  Peace
Също и аз. Никога не съм ароматизирала която и да било стая в къщи. Прозореца е отворен почти постоянно. Когато беше съвсем малка - също.
И в нас прозорците са денонощно отворени.
Омекотител ползвам,но съм твърдо против ароматизаторите.

# 23
  • Мнения: 411
Ами в стаята на бебчо не,но говоря за другите стаи.Например да сложа в хола.
И нямам предвид омекотител,иначе такъв си ползвам винаги.
Благодаря за съветите!  bouquet

# 24
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Аз имам в коридора ароматизатор AIR WICK, който пръска на 36 минути.

# 25
  • Мнения: 27 524
Ами в стаята на бебчо не,но говоря за другите стаи.Например да сложа в хола.
И нямам предвид омекотител,иначе такъв си ползвам винаги.

Ако имате новородено бебе, въздържайте се засега (поне 6 месеца) от подобни екстри. Няма нужда просто, даже е вредно  Peace Нали бебчето така или иначе няма да векува само в една стая  Simple Smile
И ползването на омекотител също не е задължително  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 2 910
Аз не бих сложила и в другата стая с такова малко бебе. Не вярвам да го държите само в една стая, достатъчно е просто да проветрявате често.

# 27
  • София
  • Мнения: 17 592
В стаята на бебето - никакъв.
В спалнята, където не водиш бебето или в банята - какъвто си искаш, стига да не омирисва навсякъде.

# 28
  • Мнения: 266
по добре никъде недей да слагаш,миризмите лесно се разнасят Mr. Green,а бебчето е малко да вдишва такава химия.
а аз омекотител ползвам от първия ден СИЛАН бебшки,но всяка майка преценява за детето си.

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
По-добре не слагай ароматизатор даже и в другите стаи-все пак лятото вратите са отворени и едва ли  ще държите бебчо само в неговата стая  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт