Едно дете се нуждае от кръводарители-призив към Пловдив и региона!

  • 4 253
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
Здравейте, в събота ще отида да дам кръв.От Пловдив съм и не е проблем.Само искам някои да ми уточни какви бележки трябва да искам и как да ви ги предам.Не ми е проблем да давам през 3 месеца.Ако мога да направя още нещо...всъщност мога да агетирам още хора и не мисля,че някой ще откаже.

Поздрави на всички!

# 16
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
При даряване на кръв за конкретен човек изисквайте бележка за направеното кръводаряване. На нея от центъра нанасят името му - в случая за Петьо Начев. За предаване на бележките може да се свържете с Калина Касабова -0895672542. Тя е близка на семейството на Петьо и помага при събирането  им. Може да ми пишете и на лични или на мейла, който съм дала. С Калина се виждаме често и мога да съдействам за предавенето на бележките. Работя близо до Четвъртък пазара, живея в Изгрев.
БЛАГОДАРЯ на всички, които се отзовават!

# 17
  • Мнения: 19
Немога да даря кръв защото не съм от Пловдив Cry...стискам палци хората от този град да се мобилизират и да помогнат на детенцето Praynig. Побутвам темата напред    Praynig Praynig Praynig

# 18
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Повдигам темата. Кампанията все още е активна!
Надявам се да се включат и още хора!
Благодаря ви преварително за съдействието и помощта!

# 19
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Повдигам темата, за да ви съобщя, че за сега състоянието на Петьо е стабилно и върви към подобрение. Последните изследвания са добри.
Продължава и кампанията за набиране на кръв.

# 20
  • у дома
  • Мнения: 7 141
Защо не пуснеш призива и в отчетните по градове-така повече хора от гр.Пловдив ще го видят...

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Аз съм бременна и май не мога да даря  Thinking, ама мъжа ми ще го изпратя веднага!Има ли значение групата ,май не нали  Thinking, те после неговата ще я оставят, а ще вземат каквато им трябва!Трябва да се изиска бележка на името на Петьо Начев, не е на Петър нали?

# 22
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Да, за Петьо Начев.
Няма значение групата - важна е бележката, че е дадена кръв. Така се попълват банките.
Благодаря!

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Днес мъжа ми даде кръв и бележката е в него.Звънял е на посочения телефон на г-жа Касабова ама никой не е вдигнал.Опитвал е няколко пъти , но все така не вдигат.Как да предадем бележката?

# 24
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Калина е на лекции сутринта. Опитайте около обед - след 13 часа. Ако има проблем ще дам телефона си на лични и ще се свържем, а после аз ще й предам бележката.
  bouquet

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Но мъжа ми е на среща тогава.Нека да е чрез теб.Дай телефона си на лични  Peace

# 26
  • Мнения: 1 820
Няма ли възможност да се даде ако си от Хасково например?Нали е регион?Ако може и аз ще дам.Дано се опправи детенцето и се намерят добри хора!

# 27
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
За съжаление не. Не може да се транпортира кръв от други места.
Терапията продължава. За сега показателите са добри. Лекарите не дават много информация обаче. Цяло лято ще преливат кръв. Есента ще правят пункция и предстои още един курс вливки.

# 28
  • Мнения: 1 820
имах впредит за бележката някак си да се направи нещо ако може само с нея.Иначе изчетох темата и разбрах че не става да се транспортира кръв.Съжалявам че няма да мога да помогна! SadМайка ми има път до Пловдив,за начало ще пратя нея.Поне това!

# 29
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
На практика е същото, защото реално не се прелива кръвта, която е дадена от конкретния човек, а се взима от общите банки от Пловдив. За това няма смисъл да се дава кръв в друг град или да се предава бележка от там.
 Sad

Общи условия

Активация на акаунт