LaRedoute.fr - Всичко за поръчката - 62

  • 38 444
  • 846
  •   1
Отговори
# 810
  • София
  • Мнения: 1 231
chocha  куфарите са супер, може ли да ми дадеш кода за тях. Иаз искам  Simple Smile
Дано да работи кода


В другата тема "ЧОЧА" беше споменала, че не е активен вече кода...........виж там какъв точно беше той и  пробвай дали при теб ще проработи  Peace

# 811
  • Мнения: 1 368
Хайде стига сте всявали паника, и самонавивали, моля ви!
 Stop

# 812
  • софия
  • Мнения: 756
има ли някой това сако размер 86? може ли мерки?
http://www.laredoute.fr/vente-veste-velours.aspx?productid=32408 … e&pagesize=16

# 813
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
vickey,sneji, вие направо ме отчаяхте  newsm78хем се радвам за вас хем вече наистина се притеснявам за моята от 20.04.май наистина  има проблем с нея,защото още я няма никаква.......досега все се успокоявах че има и други все още неполучени от тази дата   Rolling Eyes
Мама Б, вчера получих поръчката си от 18 април, вярвам че и твоята ще дойде тези дни  Hug

# 814
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
vickey,sneji, вие направо ме отчаяхте  newsm78хем се радвам за вас хем вече наистина се притеснявам за моята от 20.04.май наистина  има проблем с нея,защото още я няма никаква.......досега все се успокоявах че има и други все още неполучени от тази дата   Rolling Eyes
Мама Б, вчера получих поръчката си от 18 април, вярвам че и твоята ще дойде тези дни  Hug
И аз още чакам моята поръчка от 22.04 и я няма,но зная че докато не минат 6 седмици нищо не мога да направя.За това се успокой и ти и аз се надявам че тези дни ще пристигнат.

# 815
  • Мнения: 928
Тази туника определено е иделна за бременни, поръчах жълта и цикламена. Цикламената ми харесва повече, жълтото е много убито. Аз съм 175 см, едната я поръчах 174 и ми е широка, другата е 162 и ми е точно, с изключение на лентата под бюста, която ми идва върху бюста.

Може ли реални снимки на туниката, плс  Praynig 
Какво значи жълтото е бледо, гадно жълто ли е? Много ми харесва жълтата, обаче сега се чудя дали не е по-добре да поръчам цикламена  Crazy 

# 816
  • Мнения: 47
Няко купувал ли е дънки на Типстер, гледам тези и се чудя за номерацията
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=6182399& … ue&ksource=-1
моят мъж е с талия 91, това на кой ли номер ще отговаря на 46/48 ли?

# 817
  • Мнения: 146
Разбрах че във Франция стачкуват и може да забавят поръчките.

# 818
  • Мнения: 47



Тези потници са страхотни за тези пари, зеленото не е толкова наситено, както на снимката, по-хубаво е




А потниците как са на дължина? Ако не ти е проблем да ги измериш. Могат ли да се носят с ниска талия без да ти се вижда коремчето  Cry Аз съм си харесла и тениските в този вариянт.

# 819
  • Мнения: 732
Тази туника определено е иделна за бременни, поръчах жълта и цикламена. Цикламената ми харесва повече, жълтото е много убито. Аз съм 175 см, едната я поръчах 174 и ми е широка, другата е 162 и ми е точно, с изключение на лентата под бюста, която ми идва върху бюста.

Може ли реални снимки на туниката, плс  Praynig 
Какво значи жълтото е бледо, гадно жълто ли е? Много ми харесва жълтата, обаче сега се чудя дали не е по-добре да поръчам цикламена  Crazy 

Ами не мен не ми харесва жълтата, един такъв убит цвят, като пижама стои  Rolling Eyes Определено, не е като на снимката в сайта. Не мога да я снимам, защото беше за приятелка и снощи й я дадох. Мога да снимам цикламената, ако искаш

Svetla_vass, потниците бяха за приятелка, не мога да ги измеря, но не ми се сториха къси. Пък и в сайта пише, че са 56 см дълги.

# 820
  • Мнения: 197
Цитат
Искам да изкажа специални благодарнсти към девойка  , която навремето похвали едно сако (забравих й Ника ), но днес получих сакото и съм възхитена от него.
Малко е умалено, аз сякаш съм знаела и си поръчах 40, просто нямаше 38. Чист лен е, с лек блясък, вталено е. УНИКАЛНО Е ЗА ЛЯТОТО!

Vi4ito, да попитам цвета отговаря ли на снимката и също 40 номер колко е дълго?

# 821
  • Мнения: 202
Едва смогнах да ви изчета,нямашеме една седмица и сте изписали 20 страници Simple Smile
Искам мнение за тези сандали
Как се поръчват +1 или номера,който носиш?
Благодаря   bouquet

# 822
  • Мнения: 930
някой получил ли е вече този подарък
57517, crist, etinc-  часовник и гривна[/color]
моля, да сподели впечатленията си , хубав ли е

# 823
  • Мнения: 1 685
 Rolling EyesИ в тази и в темата с кодовете е обсъждан многократно-има линкове и реални снимки даже Peace

# 824
  • Мнения: 200
някой получил ли е вече този подарък
57517, crist, etinc-  часовник и гривна[/color]
моля, да сподели впечатленията си , хубав ли е

Аз си поръчах такива, но няма да мога да ти кажа скоро, защото си пуснах поръчката вчера Simple Smile
Дано са сполучливи, аз си поръчах +1 номер.

Общи условия

Активация на акаунт