Кога за пръв път използвахте кенгуру?

  • 2 879
  • 76
  •   1
Отговори
# 15
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Вече може да го ползваш. Peace

# 16
  • Мнения: 402
И аз започнах да го ползвам по средата на втория месец!

# 17
  • Мнения: 4 335
От няколко дена запо4нах да го слагам,зна4и от два месеца Peace

# 18
  • Мнения: 172
И аз имам каквото Блонди е  описала.Нося я откакто беше на няколко дни и още я нося,вече е на 6м и половина.Ако е по-малко бебето ,гледа към този който го носи,а като по-голямо гледа към света и е много интересно.Не съм забелязала да е некомфортно,даже много и харесва.Просто наистина виж дали твоето кенгуру има твърда част,която да придържа главичката.

# 19
  • Мнения: 8 999
В края на втория - началото на третия месец.

# 20
  • Мнения: 512
Никога не съм използвала. Blush

И аз, въпреки, че си го купих веднага след като родих голямата си дъщеря.  Blush

# 21
  • Варна
  • Мнения: 3 953
С баткото от 2-рия месец, сега след задължителния преглед на ортопед  ми казаха след 3-тия месец newsm78

# 22
  • Мнения: 3 478
От втория месец Peace

# 23
  • Мнения: 1 477
Като започна да си държи главичката стабилно.

# 24
  • Мнения: 1 447
Никога не съм използвала. Blush
И аз също направо в количка и навсякъде с нея

# 25
  • Велико Търново
  • Мнения: 94
От втория месец

# 26
  • В центъра на моретата
  • Мнения: 1 604
От третия месец. Бях чела тук, че от втория може да се ползва, но след консултация с ортопед го качих  като навърши трети.
 Даже доктора го препоръча за ползване. За мен това една изключително полезна вещ и го ползвам ежедневно, при пазарене и излизане на кратки разходки (с количката хамалогията е доста по-голяма). Е, сега вече ми понатежава доста, но какво да се прави, ще даяня.  Laughing

# 27
  • Мнения: 2 448
Кенгуру съм ползвала 2-3 пъти и то по точно татко му го носи.На 3 месеца беше над 7 кг, как да го мъкна?  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 11 004
От втория месец. Нашето кенгуру е с твърда подложка за главата и по принцип се води 0+.

# 29
  • Мнения: 5 940
Късно започнах да го използвам, към петия месец, за което много съжалявам.Синът ми бързо достигна килограмите, които не позволяваха да го нося.  Кенгуруто и слингът са едни  най-прекрасните изобретения за бебета.

Общи условия

Активация на акаунт