Мами от Търговище, къде сте?

  • 13 112
  • 112
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 535
Здравейте момичета   bouquet
Да се запиша и аз при вас. И аз съм от Търговище, но от доста време не живея вече там. Сега покрай очакването на новото човече не съм си идвала от есента и така ми е домъчняло...
Надявам се през август, а може би и началото на септември да дойдем най-после на гости на баба. Ще се радвам да се запозная с някои от вас   bouquet

# 16
  • Мнения: 1 080
Ми то май никоя от нас не живее вече в града...
Нищо де, не пречи някой път да си спретнем срещичка!!!
 Hug Hug Hug

# 17
Ako срещата е в началото на другия месец съм на линия:)

# 18
  • София
  • Мнения: 136
И аз съм вече във ваканция и съм в града.
Ако решите нещо за кафенце ще се радвам

# 19
  • Мнения: 747
Здравейте! И аз съм от Търговище, но живея във Варна от доста години вече. Ще ходим там на гости сигурно през август.

# 20
  • Мнения: 644
А аз не съм от Търговище, но търся някой, който има път от Търговище до Бургас или обратно?

# 21
  • Мнения: 11
Здравейте на всички.Радвам се че има тежичка и на нашия град.Аз съм от Търговище живеех във Варна, но сега съм в Т-ще от както се роди малкия.Ще се радвам да си пиша с майки от Т-ще

# 22
  • Мнения: 1 080
Хей момичета - много нещо си зарязахме темичката.
Навити ли сте да заформим срещичка - който е в града де    Party Party Party
Аз съм тук сега и много се ядосвам, че не си заредих храна и разни други неща за бебчо от Габрово, защото тук е адски скъпо всичко - как може така - незнам.
Виждам, че из града има много майки с малки бебчовци, но не ги познавам.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 535
stefinka от следващата седмица трябва и аз да съм в Търговище. Дано не се обърка само нещо в плановете  Praynig
Ти направо ме хвърли в размисъл за покупките - мислех да си спестя мъкненето на някои неща от тук... Всъщност на мен само пампреси ми трябват засега  newsm78
А къде ходите на разходка?

geritooo хайде да запознаваме наборчетата  Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 11
Ами хайде да ги запознаваме аз съм си в Т-ще засега .когато сте си тук кажете и ще излезем Simple Smile)

# 25
  • Мнения: 53
Мамчета аз ще вляза в ролята на щъркела и ще ви информирам че Fanimira е вече мама на сладка принцеса Карин - вчера -21.07.2008/ към 19.50 се роди Карин - 52 см, 3700 - мамата е много ,много щастлива  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 1 080
ЕЕЕЕЕЕеее БРАВО - време беше!!!
Да й е жива и здрава принцеската   -   това е най - важното!!!
Много се радвам!!!
А на мама - бързо възстановяване!!!
 Hug Hug Hug
  bouquet  bouquet  bouquet





# 27
  • Мнения: 114
Здравейте! Аз съм от Търговище и живея тук. Преди известно време потърсих подобна тема, но нямаше. Сега ще се радвам да си пиша с мами от Търговище.

# 28
  • София
  • Мнения: 136
Прекрасна новина   bouquet
Да е жива и здрава малката принцеса, а на мама бързо възстановяване Simple Smile
И аз съм си в Търговище, най-вероятно се засичаме по центъра с количките, но като не ви познавам...
Ако решите да се организирате броите и мен Wink

# 29
  • Мнения: 27
Здравейте и аз съм от Търговище и тук си живея.Бременна съм и септември ще чакам бебонка да се появи.Ще се радвам да се запознаем.

Общи условия

Активация на акаунт