Мами от Търговище, къде сте?

  • 13 145
  • 112
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Хайде, мами, не се стеснявайте, всички градове си имат темички с изключение на нашия, а ми се струва че не може да няма поне няколко във форума Thinking Пишете тук,  когато се изморите от разходките из панаира  Grinning

# 1
  • Мнения: 1 080
Хоп, хайде и аз тук    Laughing Laughing Laughing
Не живея вече Търговище от няколко години, но съм си отттам!!!
Скоро даже ще го посещавам...
Винаги съм се чудила защо нема темичка толкоз ли няма две - три мами от там!!!

# 2
  • Popovo
  • Мнения: 571
Е не съм от Търговище, но големия ми син е роден там, а живея на 30 км- в Попово. Стефинка, засичаме се и тук  Mr. Green
Когато идваш насам, може да си спретнем една срещичка за по кафе.  bouquet

# 3
  • Мнения: 6
радвам се да се запознаем, макар и само виртуално момичета.... з Grinning а среща и аз съм - за, стига да не родя дотогава (20ти юли ми е термина) не съм от тук по принцип, но вече 2 г. живея тук... Кокетка, ти при кого ражда? И доволна ли си от грижите в болницата, че аз доста се двоумя дали да остана тук да раждам  Thinking

# 4
  • Мнения: 1 080
Мацки - на разположение съм в града до края на седмицата    Hug Hug Hug

# 5
  • Мнения: 1 802
Здравейте!
И аз съм от Търговище, макар че не живея там от доста години.  Simple Smile
stefinka жалко... вчера се прибрахме от там, бяхме на панаир.
Аз бях пускала преди 2 години тема във търсене на търговищки мами, ама никой не се отзова!  Hug
Поздрави, момичета!   bouquet  bouquet И пишете по често!

# 6
  • Мнения: 6
Stefinka ако в събота си още на линия и си свободна може да направим една разходка  Peace виждам, че имаш бебоче, на колко е?

# 7
  • Мнения: 6
сега видях, че ще е само мъничко по-голям от нас  Wink Да ви е жив и здрави и да не спира да ви радва! newsm07

# 8
  • Мнения: 1 080
fanimira, мерси много!!!          Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Незнам за събота - ама през работните дни съм тук - ако си свободна пиши!!!       Hug Hug Hug

# 9
  • Мнения: 6
ох, жалко че аз още работя, много искам да се видим, нищо де вие нали си имате баба тук пак ще идвате  Simple Smile

# 10
Здравейте и аз съм от Търговище PartyВече живея в София,но това не ме прави софиянка нали LaughingНие ще се прибираме към Т-ще към края на другия месец за 1-2 седмици така ми е домъчняло....не съм си ходила вече 4 мес..не съм вярвала,че ще ми липсва,но е така....

# 11
  • София
  • Мнения: 136
Супер!
Време беше и търговищянки да си имат тема  Heart Eyes
Аз също живея в София, но си идвам сравнително често.
Ще ви наглеждам  Joy

Последна редакция: сб, 31 май 2008, 23:11 от malenush

# 12
# 13
  • Мнения: 1 080
Я да побутна темата, че бяхме отишли много назад
 Peace Peace Peace

# 14
Okаза се,че се прибирам в началото на другия месец към Т-ще понеже сестра ми има изпити сега.Може да се видим на по кафенце с мамчета от града:)

# 15
  • София
  • Мнения: 1 535
Здравейте момичета   bouquet
Да се запиша и аз при вас. И аз съм от Търговище, но от доста време не живея вече там. Сега покрай очакването на новото човече не съм си идвала от есента и така ми е домъчняло...
Надявам се през август, а може би и началото на септември да дойдем най-после на гости на баба. Ще се радвам да се запозная с някои от вас   bouquet

# 16
  • Мнения: 1 080
Ми то май никоя от нас не живее вече в града...
Нищо де, не пречи някой път да си спретнем срещичка!!!
 Hug Hug Hug

# 17
Ako срещата е в началото на другия месец съм на линия:)

# 18
  • София
  • Мнения: 136
И аз съм вече във ваканция и съм в града.
Ако решите нещо за кафенце ще се радвам

# 19
  • Мнения: 747
Здравейте! И аз съм от Търговище, но живея във Варна от доста години вече. Ще ходим там на гости сигурно през август.

# 20
  • Мнения: 644
А аз не съм от Търговище, но търся някой, който има път от Търговище до Бургас или обратно?

# 21
  • Мнения: 11
Здравейте на всички.Радвам се че има тежичка и на нашия град.Аз съм от Търговище живеех във Варна, но сега съм в Т-ще от както се роди малкия.Ще се радвам да си пиша с майки от Т-ще

# 22
  • Мнения: 1 080
Хей момичета - много нещо си зарязахме темичката.
Навити ли сте да заформим срещичка - който е в града де    Party Party Party
Аз съм тук сега и много се ядосвам, че не си заредих храна и разни други неща за бебчо от Габрово, защото тук е адски скъпо всичко - как може така - незнам.
Виждам, че из града има много майки с малки бебчовци, но не ги познавам.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 535
stefinka от следващата седмица трябва и аз да съм в Търговище. Дано не се обърка само нещо в плановете  Praynig
Ти направо ме хвърли в размисъл за покупките - мислех да си спестя мъкненето на някои неща от тук... Всъщност на мен само пампреси ми трябват засега  newsm78
А къде ходите на разходка?

geritooo хайде да запознаваме наборчетата  Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 11
Ами хайде да ги запознаваме аз съм си в Т-ще засега .когато сте си тук кажете и ще излезем Simple Smile)

# 25
  • Мнения: 53
Мамчета аз ще вляза в ролята на щъркела и ще ви информирам че Fanimira е вече мама на сладка принцеса Карин - вчера -21.07.2008/ към 19.50 се роди Карин - 52 см, 3700 - мамата е много ,много щастлива  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 1 080
ЕЕЕЕЕЕеее БРАВО - време беше!!!
Да й е жива и здрава принцеската   -   това е най - важното!!!
Много се радвам!!!
А на мама - бързо възстановяване!!!
 Hug Hug Hug
  bouquet  bouquet  bouquet





# 27
  • Мнения: 114
Здравейте! Аз съм от Търговище и живея тук. Преди известно време потърсих подобна тема, но нямаше. Сега ще се радвам да си пиша с мами от Търговище.

# 28
  • София
  • Мнения: 136
Прекрасна новина   bouquet
Да е жива и здрава малката принцеса, а на мама бързо възстановяване Simple Smile
И аз съм си в Търговище, най-вероятно се засичаме по центъра с количките, но като не ви познавам...
Ако решите да се организирате броите и мен Wink

# 29
  • Мнения: 27
Здравейте и аз съм от Търговище и тук си живея.Бременна съм и септември ще чакам бебонка да се появи.Ще се радвам да се запознаем.

# 30
  • София
  • Мнения: 1 535
Здравейте  Hug

С голямо закъснение да честитя дъщеричката на мама Fanimira. Много радост да носи на всички в къщи   bouquet

Аз съм си вече в Търговище, но каката ми е в болница  Cry. Надявам се утре да я изпишат вече и да започнем истинската почивка и големите разходки.

Имам едно малко глупаво въпросче - от къде си пазарувате памперси? Имам чувството, че толкова неща не знам вече тук  Embarassed

# 31
  • Мнения: 1 080
Aбе мацки аз щех да ви питам същото.
За памперси знам Тони - то и една малка борса до контесата, но и на двете места е много скъпо.
Не че нещо, ама тука ги взимам на 29 лв., а в т - ще на 33 лв. почти......... Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
И за АМ акоми кажете от къде мога да си взимам.
Иначе дрехите са на прилични цени...........

# 32
  • Мнения: 1 080
Ехоооооооооооооо
Майки..............................
Що не пишете бе жени................
 Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
Хаиде да си организираме срещичка тази събота ако искате
Хайде който има желание да се включва с предложения за място и време за срещата!!!          Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
       Hug Hug Hug

# 33
  • София
  • Мнения: 1 535
Ако се разберете нещо за събота може да се пробваме да се включим. Ще изписват каката от болница най-после и не знам колко ще ни мотаят, а за привечер имам друга среща...

# 34
  • София
  • Мнения: 136
Хайде тогава направо за понеделник да се разберем нещо.
Така или иначе събота и неделя са си дни за семейството. Докато през седмицата по е възможно едно такова мероприятие. Поне така мисля аз де Wink

# 35
  • Мнения: 97
Аз памперси вземам от Лората.Там бяха към 30 лв.Аз ще си ходя към Т-ще края на Август,така че ще пропусна срещата Rolling Eyes

# 36
  • търговище
  • Мнения: 5
Здравейте мамчета аз също съм от търговище и ще ми е много приятно да си контактуваме  lalalala newsm10

# 37
  • Мнения: 1 080
cekita, кажи нещо повече за себе си:
Бременна ли си или имаш бебче и въобще всичко, което се сетиш!!!
 Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 38
  • търговище
  • Мнения: 5
Ами аз си имам бебче вече е на 11 месеца момче и се казва мирослав   newsm03 Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 39
  • търговище
  • Мнения: 5
майчета искам да ви питам как сте си ги сложили тези лентички дето ви се изписват на колко са бебешоците
 newsm78 моля ви да ми обясните

# 40
  • търговище
  • Мнения: 5
колкото до памперсите аз си ги купувам от борсичката зад контесата (там маи са наи ефтини) там са 30.50лв.
smile3521     smile3503

# 41
  • София
  • Мнения: 1 535
майчета искам да ви питам как сте си ги сложили тези лентички дето ви се изписват на колко са бебешоците
 newsm78 моля ви да ми обясните


Мисля, че тук доста подробно са описани стъпките:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4827.0

Дано ти е полезно  Hug

# 42
  • търговище
  • Мнения: 5
 Inad благодаря ти много  newsm53

# 43
  • търговище
  • Мнения: 5
А аз не съм от Търговище, но търся някой, който има път от Търговище до Бургас или обратно?
А защо ти е някои да пътува от търговище до бургас? Rolling Eyes Simple Smile

# 44
  • Мнения: 1 080
Момичета какво става с ФАНИМИРА, защо не се е отчела досега.
Дано да са добре с малката КАРИН.
Пиши бе жена, че се тревожим!!!
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 45
  • Мнения: 97
Ще има ли мами в Т-ще началото на септември?Мисля да отскочим тогава Sunglasses

# 46
  • Мнения: 1 080
Аз ще съм там към края на този месец!!!

# 47
  • София
  • Мнения: 1 535
Аз засега съм си тук...
Поне докато не ме приберат  Mr. Green
Може и до 15-ти септември да ми продължат "отпуската" ... така че обаждайте се  Hug

# 48
  • търговище
  • Мнения: 5
 Аз съм си постоянно в търговище така че ако решите нещо аз съм на линия
 Hug Wink

# 49
  • Мнения: 59
Здравейте и от мен аз съм от Търговище и тука живея. Ще се радвам да си пиша с мами от нашия град. newsm44

# 50
  • търговище
  • Мнения: 5
Здравейте и от мен аз съм от Търговище и тука живея. Ще се радвам да си пиша с мами от нашия град. newsm44
Здравей Ste 83 добре дошла при нас  newsm68 newsm03

# 51
  • Мнения: 1 080
Хайде тази седмица да спретнем среща де - много сме несериозни - търговищката дружина!!!
Айде тая седмица да се уговорим................
Вторник, сряда - няма значение казвате кога ви е удобно!!!

# 52
  • търговище
  • Мнения: 5
За мен няма значение може и още в понеделник само се навиите ХАЙДЕ МАМИ ПИШЕТЕ! newsm17 smile3523

# 53
  • Мнения: 1 080
Хайде казвам ВТОРНИК например.
cekita, кажи един час и да врътнем среща............
 Peace Peace Peace

# 54
  • търговище
  • Мнения: 5
ако искаш към 10 часа 

Последна редакция: нд, 31 авг 2008, 11:29 от cekita

# 55
  • София
  • Мнения: 1 535
Между 10 и 12 и ние сме по центъра и площада.
Ако сте наоколо можем да се включим  Peace

# 56
  • търговище
  • Мнения: 5
Хайде направо кажете едно място по центъра и да се чакаме там в 10

# 57
  • търговище
  • Мнения: 5
Хей мами какво стана с нашата срещичка?

# 58
  • Мнения: 1 080
Ехоооооооо.........
Утре в 10:00 часа имаме срещичка на чешмичките на ДСК - то!!!
Кото иска да се включи - не е късно!!!
smile3521 smile3521 smile3521

# 59
  • търговище
  • Мнения: 5
 newsm03 smile3521 smile3503

# 60
  • Мнения: 143
Здравейте ! Извинявам се ,че се намесвам в темата ви ,но имам нужда от малко информация.Интересува ме продават ли някъде в Търговище играчки на bionicle.Ще съм много благодарна ,ако някой ми отговори,може и на лични .Благодаря предварително  Hug .

# 61
  • Мнения: 1 080
halapela, съжалявам - но не мога да ти помогна!!!
Сефте ги чувам тия Бионикъл

# 62
  • Мнения: 143
Това са роботи на lego за сглобяване ще пусна снимка  Simple Smile  . http://bionicle.lego.com/en-us/Products/Phantoka/Default.aspx е не е точно снимка ,това е от сайта на lego .

# 63
  • търговище
  • Мнения: 5
И аз не мога да ти помогна съжелявам Sad

# 64
  • търговище
  • Мнения: 5
Хей Мами къде се изгубихте защо не пишете?

# 65
  • Мнения: 59
Здравейте, извинявайте че не съм писала , но моята малка принцеса проходи и се подготвях за питка.Стана чудесен празник(поне за мен беше такъв този ден).Да се похваля от предметите които наредих Нили си избра портмонето. newsm44
 Сега running след моята кукла по градинките.Само крака да имаш Joy

# 66
  • Мнения: 59
А що се отнася за тези роботи и аз не съм ги чувала , но най-големия магазин в Търговище е ТОНИ и ако там ги няма не знам къде може.Съжалявам че не мога да ти помогна.

# 67
  • търговище
  • Мнения: 5
Ste 83 БРАВО НА ТВОЕТО МОМИЧНЦЕ
СУПЕР И ЗА ПОРТМОНЕТО  newsm10

# 68
  • Мнения: 1 080
Ste 83, браво на твоето момиченце!!!
Знае какво да хване обаче - я си признай - тренирахте ли я преди това - да знае към кое да се насочи!!!

cekita, как е Миро - дръпни му една целувка от мен............
Ние с cekita си направихме малка срещичка пъъъъъъък      smile3534 smile3534 smile3534
Вий като не щете да идвате    Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
 Hug Hug Hug

# 69
  • търговище
  • Мнения: 5
ОО ще му дръпна и две даже и ти да нацелуваш малкия филипчо
дам и срещичката мина много добре
хайде мами да си организираме нова среща ако сте тук
stefinka ти още в града ли си?

# 70
  • Мнения: 1 080
Утре или в неделя си заминавам, ама пак ще дойда споко!!!
Айде дотогава и другите мами по - сериозно и да заформим нещо по - мащабно!!!
 Hug Hug Hug

# 71
  • търговище
  • Мнения: 5
ОК Стефинка дано да е скоро и аз призовавам търговешките мами да са по сериозни и да си организираме срещчката. smile3521

# 72
  • Мнения: 97
Моето идване пак се отложи.Ще ходим на почивка в Гърция след 1 седмица и ще ни се събере много път...та го отложихме за октомври Sad

# 73
  • търговище
  • Мнения: 5
Rally_and_Betty почивка в гърция оо супер ще има какво да разправяш после, в кой град ще сте?

# 74
  • Мнения: 97
Халкидики,на втория ръкав-Синотия LaughingДано да ни хареса   sport027

# 75
  • търговище
  • Мнения: 5
newsm10 newsm53 е със сигурност ще е хубаво, приятно изкарванее!!!

# 76
  • Мнения: 143
Благодаря ви момичета ,до Търговище не можах да стигна , но една приятелка ходи до Метро и  купи робот.Още веднъж благодаря за всички  които се включиха  Hug .

# 77
  • търговище
  • Мнения: 5
stefinka я кажи този френския сайт какъв е, пиши ми на лични ако искаш.

# 78
  • Мнения: 1 080
Цеци, писах ти на лични!!!
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 79
  • търговище
  • Мнения: 5
ok  Wink stefi

# 80
  • Мнения: 747
Здравейте, търговищки мами! Това лято не можахме да стигнем цялото семейство до Търговище - таткото имаше много работа през лятото, а ние все сме болни. Sad Бате Дани ни е представител там, та да ни отсрами.  Simple Smile

# 81
  • Мнения: 6
здравейте здравейтеееее!!! и ние сме тук!!!! Радвам се че в тая тема има раздвижване бях се отчаяла че никой не пише а то като зачезнах да раждам и виж какво станало Hug Hug Hug ами какво да ви разкажа мами - аз родих нормално и бих родила още 5 деца така- отивам в родилното в 7 без 15 и веднага ме вкарват в родилна зала, че съм била с пълно разкритие, а аз си седя вкъщи на компа цял ден и си чакам силните болки, в 7 и половина проплака малката, после шеф и кройка и в 8 бях готова с цялата процедура!!! благодаря адски много на д-р Арнаудов, ей за първи път видях човека на раждането обаче веднага ми хареса. Много ми помогна. Малката е що-годе кротка, почти нямахме колики, вечер спи става само към 4-5 да яде и пак заспива... Ако има среща пак бройте ме и мене, аз излизам всеки ден по обяд, даже и в тези студове!!! на центъра ще ме намерите... Аз ще бягам че диването нещо мрънка!!!

# 82
  • търговище
  • Мнения: 5
Хей  fanimira здравей  и четита ти госпожица да ти е жива и здрава, кажи как се казва малката?
Браво за лесното раждане и д-р Арнаудов е  newsm10 той  ми водеше консултацията 

# 83
  • Мнения: 6
Хей  fanimira здравей  и четита ти госпожица да ти е жива и здрава, кажи как се казва малката?
Браво за лесното раждане и д-р Арнаудов е  newsm10 той  ми водеше консултацията 

мъничката се казва Карин и хич не е мъничка де в края на август беше 59 см, 4750, в петък сме на консултация пак... а някой ако ме светне как се качват снимки няма да имате равни!!!! Искам да ви покажа мойта магаренка!!!!

# 84
  • търговище
  • Мнения: 5
уха наистина е големичка
и аз не знам как се качват снимки

# 85
  • Мнения: 1 080
Ето тук е обяснено най - подробно:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4825.0
Ако има нещо неясно питайте!!!
 Hug Hug Hug

# 86
  • Мнения: 59
Честито , да ти е жива и здрава. newsm51 smile3501

# 87
  • търговище
  • Мнения: 5
Ех стефиии всичко знаеш ти мерсииии!
Я кажи как е малкия сладурчо, няма ли да идвате скоро към търговище[/b][/i][/siz]
 Hug Hug  love001

# 88
  • Мнения: 6
какво си прайкате вие на този дъждовен ден? Ние с Кари чакаме да се прибере тати, че ще ходим на консултация, сега ще ни разреве леля докторка, язък че сме на кеф и се усмихваме... Абе мами и вас да питам как мислите ако я захраня в шестия месец, дали до 10-11 м. ще е прояла повечето неща че се върна на работа? Не че напирам, но може да се наложи, те сега не ме оставят на мира, пък тогава нептен...

# 89
  • Мнения: 747
Фанимира, ако няма непоносимост към някоя храна, със сигурност вече ще е захранена с всичко, приложимо до годинката.
Мами, можете ли да ми кажете кои педиатри се водят добри в Търговище? Ако все пак се наканим да си дойдем за по-дълго, ще ни е нужен временен личен лекар.

# 90
  • Мнения: 6
Dandi, ние сме при д-р Моцова, засега сме доволни, също така съм чувала добри отзиви за д-р Матвеева и д-р Матвеев(съпрузи са), за д-р Христова и д-р Абаджиева.

# 91
  • Мнения: 1 080
Абаджиева е мноооого добра!!!

# 92
  • търговище
  • Мнения: 5
Ние сме при Вълканова много съм доволна от нея!

# 93
  • Мнения: 6
да ви се оплача  Cry простудих си детето вчера и сега е хремаво... пръскам и с помпичката в нослето и и давам панадол въпреки че има само сополки, ако не се пооправи до утре ще я водя при педи!!! как можах в най-топлия и слъчев ден?! ей това не ми е ясно, поне яде и спи и е в настроение...

# 94
  • Мнения: 1 080
Фани, защо и дава панадол - ако няма темп. - недей по - добре!!!
Можеш да пръскаш Стеримар за нослето!!!

# 95
  • Мнения: 6
ми де да знам и аз защо давам панадол - нали уж бил срещу настинки и то нали е настинало, а днес моя мъж търси от тоя стеримар, дали са му няква помпичка от аптеката и му казали че е същото - сега гледам, че пише че е с морска сол, ама аз 2 пъти вече пръскам и сякаш не успява да се отпуши напълно, искам да потече, че то като не може да си издуха носа и му е гадно сигурно

# 96
  • търговище
  • Мнения: 5
 fanimira можеш да даваш и виброцил аз съм доволна от него

# 97
  • Мнения: 6
мами,моля за помощ!!!!! трябва ми детегледачка за 2 часа - 17.30-19.30. Моля ако някоя от вас чуе за някоя или има познати медицински сестри или детски учителки, пишете ми!

# 98
  • Мнения: 1 080
Ей, мамита,
Утре пристигам и ако има някой на линия много ще се кефя.
Айде, Цеци, ти там ли си си.
Дано да е хубаво времето да си направим една разходка!!!

# 99
  • Мнения: 6
stefi, аз съм тука!!!!докога ще останеш? ако организирате среща ще дойда!!!

# 100
  • Мнения: 1 080
Ами айде или почивните дни или в понеделник, че после не се знаер дали ще съм тук.
Пишете да се уточним  Hug Hug Hug
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 101
  • Мнения: 1 080
Айдиииииии деееееееееее!!!

# 102
  • Мнения: 6
какво ще кажете за понеделник от 12 ч? тогава разхождам малката, ако има навити да се видим пред ДСК например?

# 103
  • Мнения: 1 080
Айде в понеделник, само че ако може към 10 или 11, че незнам кога ще си заминавам.
Фани - утрова ли те?!?

# 104
  • Мнения: 1 080
Ехоооооооооо ще има ли среща утре?!?

# 105
  • Мнения: 6
аз храня малката в 11 и затова най-рано към 12 мога да изляза  newsm78 ама ако има друг с теб може аз да се присъединя по-късно! пиши все пак утре сутринта дано да измислим нещо  Whistling

# 106
  • Мнения: 747
Благодаря за препоръчаните лекари!
Може ли още един въпрос - имате ли идея каква е цената за изваждане на цифрови снимки във фотото на Киндера? Другата седмица се каним да идваме към Търговище и мисля да извадя доста снимки там, понеже поне преди бяха доста по-евтини от тези във Варна. Преди бяха по 0.15 лв за снимки над 100 броя, още ли е така? Благодаря предварително!

# 107
  • Мнения: 6
Благодаря за препоръчаните лекари!
Може ли още един въпрос - имате ли идея каква е цената за изваждане на цифрови снимки във фотото на Киндера? Другата седмица се каним да идваме към Търговище и мисля да извадя доста снимки там, понеже поне преди бяха доста по-евтини от тези във Варна. Преди бяха по 0.15 лв за снимки над 100 броя, още ли е така? Благодаря предварително!
утре лично ще проверя и ще ти пиша, всеки ден минавам оттам поне по 5 пъти, но не съм обърнала внимание

# 108
  • търговище
  • Мнения: 5
Оффф Мами аз нямах много време да влизам, ехх как съм изтървала срещичката  smile3511
СТЕФИНКА още в търговище ли си ? Или кога ще идва6 насам ?    newsm53

# 109
  • Мнения: 0
Здравейте мамчета.Имам нужда от вашата помощ.Спешно се нуждая от алпинист за изолация на тераса и понеже в Попово няма такива се сетих че в Търговище може и да има такава фирма.Моля ако някоя от вас знае нещо да пише.Благодаря и приятен ден .

# 110
  • търговище
  • Мнения: 5
 presi2005 Знам една фирма но не съм сигурна дали ще дойдат в попово за една тераса само, ако искаш мога да ти дам кординати да говориш, ако има нещо питаи

# 111
  • Мнения: 0
Хайде ако не те затруднявам много дай някви координати че вече може и да се  #2gunfire

# 112
  • Мнения: 1 080
Опи, как сте мамита!!!
Отдавна не съм се включвала.
Нет-а ми нещо не е в час!!!
Незнам дали скоро ще си идвам, ама ще ви осведомя де!!!

Общи условия

Активация на акаунт