Добра треньорка по плуване във Варна за басейн Приморски

  • 126 831
  • 468
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 2 388
За "Албатрос" сме малки, а Вилия Палаузова дали работи с по-малки деца?

# 16
  • Мнения: 13 512
Първата тренировка на сина ми мина перфектно Simple SmileТреньорката е невероятна жена(Вилия Палаузова).Определено смятам,че изборът ми беше правилен Simple Smile
; има ли индивидуални тренировки или са само групови?
още веднъж да попитам

# 17
  • Мнения: 327
Утре мисля да намина натам и да проверя.Не съм се сещала да питам за имената на треньорите в градината Thinking...Ама вече е късно май,защото прекратиха заниманията до новата учебна година.

# 18
  • Мнения: 1 547
има ли индивидуални тренировки или са само групови? още веднъж да попитам

Групови са.
Организацията на тренировките не ми допада изобщо. Записването е едва ли не на случаен принцип - няма треньори, специализирани в една или друга възраст; няма часове, в които тренират абсолютно начинаещите, да речем, и други, за по-напредналите. В съблекалните не се допускат външни хора, което е хубаво, но не е предвиден начин за въвеждане на по-малките деца към басейна, както и за преобличането/къпането им - тази работа се върши от треньора. Жалко, че няма алтернатива... надявах се след ремонта нещата да са по- цивилизовани.

# 19
  • Мнения: 52
Първата тренировка на сина ми мина перфектно Simple SmileТреньорката е невероятна жена(Вилия Палаузова).Определено смятам,че изборът ми беше правилен Simple Smile
; има ли индивидуални тренировки или са само групови?
още веднъж да попитам
До момента не съм видяла някой да тренира индивидуално.В малкия басейн,където тренират по-малките деца,на всеки час влизат по 2 групи.Нашата треньорка провежда всяка сутрин тренировка и са сами в басейна(от 8.00 ч.)Има жена която помага на децата да се къпят и обличат.На първата ни тренировка сина ми си забрави банския,изненадата беше,че когато отидохме вчера се оказа,че женята в съблекалнята го е прибрала и го пази:)
А на въпроса за малките деца,нямам идея от колко годишни ги вземат.Сина ми е най-малкия в групата-на 5,5години е.Но виждам,че в други групи има и по-малки деца

# 20
има ли индивидуални тренировки или са само групови? още веднъж да попитам

Групови са.
Организацията на тренировките не ми допада изобщо. Записването е едва ли не на случаен принцип - няма треньори, специализирани в една или друга възраст; няма часове, в които тренират абсолютно начинаещите, да речем, и други, за по-напредналите. В съблекалните не се допускат външни хора, което е хубаво, но не е предвиден начин за въвеждане на по-малките деца към басейна, както и за преобличането/къпането им - тази работа се върши от треньора. Жалко, че няма алтернатива... надявах се след ремонта нещата да са по- цивилизовани.

# 21
Някой знае ли телефона на Вилия Палаузова- треньор по плуване в басейн Приморски??  

# 22
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Дъщеря ми тренира при нея-имам телефон, но да не го поствам тук, по-добре ми пиши на лични.

# 23
  • Мнения: 2 616
Аз продължавам да търся плуване за бебета, знаете ли къде биха ни взели?

# 24
не водете децата си на този басейн поддържат го с отрови за човешкият организъм моето дете получи големи обриви по кожата от солната киселина и белина която са сложили когато сее къпал в басейна за цега които имат алергии може да е пагубно за здравето им.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 3 238
не водете децата си на този басейн поддържат го с отрови за човешкият организъм моето дете получи големи обриви по кожата от солната киселина и белина която са сложили когато сее къпал в басейна за цега които имат алергии може да е пагубно за здравето им.
Без да съм груба, ако се поддържаше с отрови, досега ХЕИ да го е затворило, контрола е строг. Белина не слагат във водата. Разбира се, детето ви е възможно да е получило обрив от басейна, но не обвинявайте ако не сте 100% сигурна че е оттам. За себе си, и всички с които съм тренирала в последните 15 години, не съм чула и видяла някой да получи обрив. В момента също продължавам да го посещавам.

# 26
  • Мнения: 4 593
ще следя тази тема

# 27
  • Мнения: 2 132
Айде, стига глупости с отровите в басейна.
От 2 години дъщеря ми тренира при Йовка Николова(тя е за големия басейн).Има момиче при нея, която се занимава с малките в малкия басейн.Казва се Доротея.

# 28
  • Мнения: 2 784
Записвам се да следя.
Интересуват ме курсове за начинаещи за дете на 4 години. Кога се провеждат, колко струват, има ли начин да съм вътре с детето (имам впредвид в съблекалнята, за да и помогна, а не в басейна Wink), доволни ли сте... Такива неща.

# 29
  • Мнения: 13 512
Аз продължавам да търся плуване за бебета, знаете ли къде биха ни взели?
за съжаление- никъде. Няма и обучени треньори за тази работа. навремето като наех за сина ми треньор да идва в къщи, беше на 3 и половина и го обучаваше по методиката за големите деца. Научи се на излиза сам от басейна и да се държи над вдата - за няма и 2 месеца.
Но аз не бих те посъветвала да го водиш на обществен басейн толкова малък.

Общи условия

Активация на акаунт