Рамкиране с фотошоп - 53 тема

  • 29 633
  • 496
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 368
Присъединявам се към похвалите за Ели, Мле4ко и Дамаянти/за цялостно творчество и на трите/.
Харесват ми много и не мога да ви подмина.  bouquet

Ето ви една рамка, за да не ме забравите и аз да не забравя да рамкотворя:

# 421
  • София
  • Мнения: 6 743
Привет  Hug

Жмо, малко ми се слива снимката с фона.АКо пробваш с някакъв по-дюс  newsm78  Blush

Елиииии, ПРЕЛЕСТНИ са!!!!!!!!! НЯмам думи  Heart Eyes И за елементите мерси, ще си ги взема после  Laughing Hug


Мимозке, къде се загуби пак  Hug Чудничка е рамката , а снимките са страхотни   bouquet

Аз ще постна рамка, която съм правила 1:1 от някакъв чуждестранен с рамки , но толкова ми хареса, че реших да си я направя за мен  Embarassed Там беше квадратна, а моята си е правоъгълна  Mr. Green


# 422
  • Бургас
  • Мнения: 1 204
Уаууу, Дам, в корема на мечето - Влади  ooooh! Мисля, че по-добре ще е влади  да го сложиш където е главата на мечето. В корема - не мога да го възприема нещо newsm78

# 423
  • Мнения: 2 818
ЕлиГ, всичките са прекрасни, особено тази с феите!!!  Hug

Дам, чудна рамка, макар и взаимствана Simple Smile Млечко, според мен рамката с Влади е в скута на мечето  newsm78

# 424
  • София
  • Мнения: 6 743
 Laughing Joy Mлечко, ще ме умориш  Joy Не му е в корема беее, Все едно му е в скута рамката  Laughing

Аз днес ще продължа да крада  Mr. Green Laughing

# 425
  • Мнения: 172
Ели, направила си много хубави рамки. Страшно ми харесаха.  Peace
Дамянти, дано не ми се обидиш, но на мен някак си ми се губи детето в рамката с мечето  newsm78

И аз направих опит за морско дъно, което публикувах в другата тема, защото се чувствам начинаеща. Надявам се да изкажете своята критика.   bouquet

# 426
  • Бургас
  • Мнения: 1 204
Laughing Joy Mлечко, ще ме умориш  Joy Не му е в корема беее, Все едно му е в скута рамката  Laughing


Joy aha, znamq ama vse edno 4e mu e v korema  Laughing

izvinete za latinicata Embarassed

# 427
  • Мнения: 2 587
Малко съм го позабравила фотошопа,но продължавам да опитвам когато имам време:


P.S.Стихчето го писах по памет,като го намеря ще го редактирам ако не е така  Embarassed

Последна редакция: нд, 15 юни 2008, 00:05 от jmoto

# 428
  • Мнения: 2 818
Jmoto, не знам дали си позабравила фотошопа, обаче тези две хубави очи ми напълниха очите!

            Две хубави очи. Душата на дете
            в две хубави очи; - музика - лъчи

# 429
  • Мнения: 2 587
Maktub Благодаря  Hug Редактирах се

# 430
  • Мнения: 2 818
Това правя от една седмица, но нямам много време, а и вече ми се изпари вдъхновението да работя по него... може би по-нататък ще го довърша...



Голяма

Последна редакция: нд, 15 юни 2008, 01:35 от Maktub

# 431
  • Мнения: 1 182
Нещо и от мен





# 432
  • Мнения: 2 270
здравейте момичета
Ели-напълни ми очите с хубави рамки,всяка пълна с очарование,свежи,детски,прекрасни.бРАВО  bouquet  bouquet  bouquet
Лати-за теб важи същото.
Мимозка-личи си,че на малкия му е голям кеф.Има нещо в рамката,което ме притеснява.Според мен ще е по добре,да направиш фона под всички снимки и да ги раздвижиш леко
jmoto -за такава снимка,рамката е без значение.Браво  bouquet
Дам-много ми харесва.  bouquetУмирам за нетрадиционни неща.Може ли да я взаимствам.
Maktub-Браво.Друго нямам ,какво да кажа

# 433
  • София
  • Мнения: 6 743
Момичета, на никого не се сърдя.Не очаквам на всички да се харесва това, което харесва на мен  Hug  bouquet Благодаря за споделеното мнение. Hug
Ани, що за въпрос, аз нали писах, че съм я правила гледайки я от една западнячка  Laughing  Не си показвала рамчица скоро  Hug Heart Eyes

Лати, чудесни са и трите!!!Единствено на втората бих сменила цвета на надписа с малко по-тъмно розово-лила  Hug  bouquet

Мактъб, не знам какво да кажа - приказно е   bouquet ГОляма фантазия , прецизност и време се изисква за направата на нещо свое - шапка ти свалям  Hug

Жмо, хубава е рамката  Grinning А тези очи наиситна са......мммммм  Heart Eyes

Аз вчера нали казах, че ще крада. Laughing Правих още рамки с взаимствани идеи и ще ги споделя  Hug



# 434
  • Мнения: 2 099
Лати  smile3501
Дам втората е много сладка, но нещо снимката ми се струва доста тъмна.  Peace
jmoto много е сладка. И аз искам да снимам очичките на Вики, но нещо изобщо не ми се получава хубава снимката, явно все още не мога да фокусирам добре. Confused
Mimoza-Plovdiv и снимките и рамката са много сладки.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт