Бебешки масажи

  • 2 082
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
На бебата всъщност не са и чак толкова приятни масажите,но това е сигурно защото ги правим след баня вечер и е гладна eat
Много готин шут тип воле има и го вкарва на всяка процедура football
Ще продължаваме със спа процедурите Peace

# 16
  • Варна
  • Мнения: 4 969
И аз никога не съм правила Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 3 069
Колкото по-дълго, толкова по-добре....стига да ти дава.
Виктор отказа масажите на 4 месеца с категоричен рев.

# 18
  • Мнения: 3 929
Продължавам да му правя от време на време и сега, но нищо специално. Дори като беше бебе не съм го масажирала специално, не му харесваше и сега не харесва.

# 19
  • Мнения: 27 524
Не съм правила. Тук няма такава практика и не се препоръчват. И преди да го зная, не съм ги намирала за нужни.  Simple Smile

# 20
  • София
  • Мнения: 928
Никога не съм правила  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 2 448
Ами не си спомням до кой месец съм ги правила, но до тогава до когато прецени педиатъра ни. Бях много стриктна като за първи път и изпълнявах точно.

# 22
  • Мнения: 666
И до сега го масажирам след баня, сега вече за по-кратко разбира се, защото не ми позволява да го мачкам толкова като преди. Много ми е приятно и мисля да продължавам докато той ми позволява, а за момента и на двамата ни харесва.  Grinning

# 23
# 24
  • Варна
  • Мнения: 3 953

БРАВО МНОГО ПОЛЕЗНО  Peace
 на баткото му правех масажи до към 6-7 месец, а сега дребната изобщо не ги понася ...особенно след къпане, затова я чекна  Wink като е спокойна и доволна Simple Smile

# 25
  • София
  • Мнения: 44 121
Ами докато даваше и му беше приятно...общо взето май докато проходи...значи около 9 месеца....

# 26
  • Мнения: 1 447
Хубаво е да се правят защото аз не правих на малкия и сега имаме проблеми с мускулите на гръбначния стълб.Имаме хипотония на мускулите на гръбначния стълб.В момента ходим на упражнения и масажи и за 9 сеанса имаме невероятен напредък/аз също започнах да правя всеки ден масажи/.Преди си мислех,че не са толкова важни,но явно не е било така.

# 27
  • София
  • Мнения: 17 592
Докато на вас и на нея е приятно...

Общи условия

Активация на акаунт