Мюзик Айдъл 2 /16/ - звездите на Бродуей!

  • 20 377
  • 595
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
Есил Дюран за пореден път показа колко е "компетентна" по въпросите за интонирането. Личеше си,че явно този жанр не й допада особено, та явно и толкова е слушала....това с Ана си беше чисто заяждане. Вили Казасян също е пристрастен . Май само Люси ми се струва обективна.

# 61
  • Мнения: 2 631
А Пламена все повече ме дразни с безкрайната си лиготия. Язък й за гласа.

Каква лиготия?! Тя не се лигави. Тя импровизира и то чудесно! Лигльото в този формат беше един и си тръгна.  Laughing

Правилно. Тя не се лигави, тя просто се лигави МНОГО  Sick Язък за гласа й  ooooh!
От снощи - Шанел и Ана. И Тома де. Евала  Peace
Да си ходи Нора, Деница...а Пламена - с удоволствие  Mr. Green

Все си мисля нещо (с риск да бъда нападната) ама ще си кажа - ако Деница не беше пълничка, щяхте ли толкова да я харесвате  newsm78 Имам чувството, че е донякъде от съчувствие....

# 62
  • Мнения: X
А Пламена все повече ме дразни с безкрайната си лиготия. Язък й за гласа.

Каква лиготия?! Тя не се лигави. Тя импровизира и то чудесно! Лигльото в този формат беше един и си тръгна.  Laughing

Правилно. Тя не се лигави, тя просто се лигави МНОГО  Sick Язък за гласа й  ooooh!
От снощи - Шанел и Ана. И Тома де. Евала  Peace
Да си ходи Нора, Деница...а Пламена - с удоволствие  Mr. Green

Все си мисля нещо (с риск да бъда нападната) ама ще си кажа - ако Деница не беше пълничка, щяхте ли толкова да я харесвате  newsm78 Имам чувството, че е донякъде от съчувствие....

Нямам навика да съчувствам на човек, който притежава талант, за който само мога да си мечтая. Съчувствам й, колкото съчувствам на Бил Гейтс, че носи цайси или на Барбара Стрейзънд, че има голям нос.

Ей сега надникнах в сайта на Мюзик Айдъл и наблюдавам голяма вълна на съчувствие, обаче към Ана. Адски много хора скачат да я бранят и срещу всяка приказка срещу нея, се пишат сто в нейна защита. И това се случва именно, заради многото критики, които отнесе от журито и по форумите. Хеле пък сълзите й снощи направо са разтопили сърцата на рицарите. Mr. Green
Ей това за мен не е реално.  Wink

# 63
  • Мнения: 2 908
Най-добре се справиха Пламена,Деница и Тома.

# 64
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 848
СмиНсЧо,   202uu

взе ми думите от устата Wink

дразнят ме на деница маниерите Sick язък за гласа й Sad

Браво на Шанел и Тома!!!

# 65
  • Мнения: 2 309
Килограмите на Деница не влияят на преценката ми за нея. Даже напротив бях критична в началото, но постепено ме спечели.

# 66
  • Мнения: 7 263
Гласувах за Тома, Шанел и Нора. Другия ми глас щеше да е за Деница.
Категорично не харесах Ана, Ясен за жалост този път не се справи като предишните два, Пламена дали защото имаше по-малко време, дали по друга причина не се представи така добре какот очаквах.
За жалост очаквам посредствените да оцелеят и след този кръг  Twisted Evil

# 67
  • Мнения: 3 782

Пламена според мен доказа, че наистина има място на финала!
На Шанел наистина много й пасваше песента и това й помогна много!
Тома ме изненада - мислех, че няма да се справи, но явно за това момче няма невъзможни неща!
Деница много ми хареса, но малко трябва да поразчупи техниката си или там както се казва - почти всичко пее по един и същи начин...
Ясен ми е симпатяга и даже и да искам не мога да кажа нищо лошо за него!
Норчето беше пренавита.
Ана вече да вземе да си стяга куфарите!
Това е и моето мнение, само за Ана се чудя,че има артистизъм има го, на моменти много ми харесва,но като започне да вика... ooooh! Този път пак един човек ли ще отпадне? newsm78

# 68
  • Мнения: 781
А Пламена все повече ме дразни с безкрайната си лиготия. Язък й за гласа.

Каква лиготия?! Тя не се лигави. Тя импровизира и то чудесно! Лигльото в този формат беше един и си тръгна.  Laughing

Правилно. Тя не се лигави, тя просто се лигави МНОГО  Sick Язък за гласа й  ooooh!
От снощи - Шанел и Ана. И Тома де. Евала  Peace
Да си ходи Нора, Деница...а Пламена - с удоволствие  Mr. Green

Все си мисля нещо (с риск да бъда нападната) ама ще си кажа - ако Деница не беше пълничка, щяхте ли толкова да я харесвате  newsm78 Имам чувството, че е донякъде от съчувствие....


Всъщност, аз се опитах да иронизирам.... Пламена чак се разтапя от лиготия.... Но това за драгото жури е импровизация, че дори перфектна....винаги сменям канала, когато се появи.

# 69
  • Мнения: 2 631
А Пламена все повече ме дразни с безкрайната си лиготия. Язък й за гласа.

Каква лиготия?! Тя не се лигави. Тя импровизира и то чудесно! Лигльото в този формат беше един и си тръгна.  Laughing

Правилно. Тя не се лигави, тя просто се лигави МНОГО  Sick Язък за гласа й  ooooh!
От снощи - Шанел и Ана. И Тома де. Евала  Peace
Да си ходи Нора, Деница...а Пламена - с удоволствие  Mr. Green

Все си мисля нещо (с риск да бъда нападната) ама ще си кажа - ако Деница не беше пълничка, щяхте ли толкова да я харесвате  newsm78 Имам чувството, че е донякъде от съчувствие....


Всъщност, аз се опитах да иронизирам.... Пламена чак се разтапя от лиготия.... Но това за драгото жури е импровизация, че дори перфектна....винаги сменям канала, когато се появи.

Извини ме   bouquet Тогава съм напълно съгласна, още един път - сори,не съм разбрала  Blush И аз се чудя откога на лигавенето казват импровизация  newsm78

# 70
  • Мнения: 7 263
Как ви звучи класиране отзад напред
Ясен
Деница
Нора
Ана
.......
На мен лично ужасяващо Twisted Evil

Колкото до Пламена страшно и се кефех в началото заради гласа, но сега наистина ми прави впечатление изключителната и превзетост и самочувствието което демонстрира след като си спести няколко кръга за сметка на останалите. Изобщо не ми хареса и на мен също ми дойде лигава, но явно това доста се котира - справка Ана!

# 71
  • Мнения: 1 269






Все си мисля нещо (с риск да бъда нападната) ама ще си кажа - ако Деница не беше пълничка, щяхте ли толкова да я харесвате  newsm78 Имам чувството, че е донякъде от съчувствие....

Позна- ще те нападна Mr. Green! Деница е много талантлива- направо е уникална!  Срахотен глас има, доста красиво лице . Според мен има някакъв хормонален проблем, не просто затлъстяване. Важното е, че е взела мерки и вече има видими резултати!
Щом, обаче си мислиш, че я харесваме от съжаление, значи според теб слаботелесната Ана е добре сложена Thinking  Аз  не отричам, че Ана има някакъв чар, но в никакъв случай не е по-красива на сцената от Деница! Пък за пеенето изобщо няма място за сръвнение!

Последна редакция: вт, 13 май 2008, 14:30 от pazzza

# 72
  • Мнения: 11 747
Абе това за женитбата на Тома беше чиста шега! Каза човекът, че ще се оженят някой ден в Лас Вегас,  Thinking да речем... ха-ха-ха!!!  Joy   И вече всички казват, как Тома ще се жени за приятелката си!  ooooh!

# 73
  • Мнения: 3 782
Пина, от къде се пресети за това Rolling Eyes Тя вече не я дават приятелката му, пък и от позната разбрах че в един караоке бар в Студентски град се е целувал с Елена.

# 74
  • Мнения: 7 263






Все си мисля нещо (с риск да бъда нападната) ама ще си кажа - ако Деница не беше пълничка, щяхте ли толкова да я харесвате  newsm78 Имам чувството, че е донякъде от съчувствие....



Деничка има невероятен глас - НЕВЕРОЯТЕН!!!!
За какво съчуствие говорим тук изобщо.
Да и аз мисля, че ако отслабне само ще спечели и момичето явно вече полага усилия в тази насока.
Но това, че харесвам Деница не се дължи на съчувствие!
И само да добавя, че след дуета си снощи Ясен и Ана си се целунаха съвсем ачик -ачик - сега и тях ли ще ги спретнете като двойка?
А и това не е важно според мен.

Общи условия

Активация на акаунт