Мюзик Айдъл 2 /16/ - звездите на Бродуей!

  • 20 358
  • 595
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 937
Най-добри бяха Нора, Пламена и Шанел.
Тома и Деница бяха ок, но не ме грабнаха.
Ясен не ми хареса особено.

Ана-  Sick, фалшива, но артистична. От няколко концерта не и  е мястото там.

Говорите, че Пламена била толерирана с песента си от кастингите. Мисля, че са и дали нея, защото е имала само два дни за подготовка- все пак, тя се върна от събота Crazy.

# 46
  • Мнения: 7 821
Най-много харесах Деница и Шанел, а също и Тома, но той ми е слабост и си го харесвам винаги  Wink.
Дано този път вече си иде Ана  Praynig .

# 47
  • Мнения: 329
Aз пък не мисля че Люси пя на на плейбек.2 пъти гледам песента,но не забелязвам.... Thinking

# 48
  • София
  • Мнения: 4 294
Гласувах за Шанел, Деница и Пламена.

А кой ни дезинформира в предната тема за либофта между Тома и Ана  Wink

# 49
  • София
  • Мнения: 937
А кой ни дезинформира в предната тема за либофта между Тома и Ана  Wink

Аааа, май не е дезинформация  Mr. Green. Вчера в началото на концерта, като пееше Ана на общото парче, Тома я гледаше супер очаровано, а след изпълненията им, зад гърба на Шанел си погалиха ръцете  Twisted Evil.

# 50
  • София
  • Мнения: 5 828
Най-много ми хареса Шанел, след нея Томата.
Трети - Вили  Laughing

Люси не знам дали е пяла на плейбек, ама започна толкова зле ...  ooooh!

# 51
  • Мнения: 114
Ей ме и мен.
Люси според мен не е пяла на плейбек. Защо решихте, че е така? Rolling Eyes
Аз гласувах за Шанел, Тома и Деница в този ред.

# 52
ЕЕ това за Ана ио Тома си беше само предположение, а не категорична клюка  Wink

# 53
  • Мнения: X
А кой ни дезинформира в предната тема за либофта между Тома и Ана  Wink

Аааа, май не е дезинформация  Mr. Green. Вчера в началото на концерта, като пееше Ана на общото парче, Тома я гледаше супер очаровано, а след изпълненията им, зад гърба на Шанел си погалиха ръцете  Twisted Evil.
Ей така се развалят семейства!  Mr. Green Само му подаде микрофона, бе джанъм!   Joy

# 54
  • Мнения: X
Повечето участници пяха хубаво, но все пак при малко от тях си пролича,че става въпрос за мюзикъл. На мен това ми е любим стил, за това и трудно преглътнах изпълнението на Нора, която уж има глас като Стара Планина,а не се постара никак да изпее тази толкова лирична песен с малко повече нежност, общо взето ми приличаше на някакъв зле скроен вариант на Гена Димитрова,какато я бяха сгиздосали а и с грубоватата си визия. Изражението й беше като на паметник.
Ясен ми беше отново някак отнесен откъм съдържание. Имам едно странно усещане,че докато пее , духом се отнася някъде далееч от сцената и се улавям,че все повече се взирам в наедрелият му ханш. отколкото да се наслаждавам на звънкия му глас.
Шанелче извади късмет с песен, пя вярно, което все пак е някакъв напредък, но и доста накъсано. Малко да беше сляла фразите да се леят по мед и масло, изпълнението й щеше да е 6. Тук не мога да пропусна и това,че все пак едно е да имаш база за сравнение Барнара Стрейзънд, друго е това да е кака мадона,която общо взето откъм гласови данни не е надарена с видиш ли,кой знае какви висини и низини. Тоест в сравнение с Мадона Шанел минаваше за добре.
Деничка беше на ниво отново, макар че пак й беше трудно да избяга от вече изградения си стил на пеене, но пък някак си в този концерт би могло да й се прости това леко госпъл-звучене. Малко хора биха могли на живо да пеят така.
Томи...вече ми е слабост. Най-спокойния от всички, личи си,че се забавлява на сцената. приятен ми е за гледане и туй-то.
Пламенка...не мога да я коментирам. Тя беше черешката на тортата, ако всички преди нея ми харесваха с по нещо, след нейното изпълнение вече можех да кажа със сигурност кой ми е харесал най-много. Радвам се ,че я върнаха, подходи към песента супер професионално и ми беше безкрайно приятна за слушане. Мисля,че със завръщането й нивото и критериите в МА ще се завишат Hug

# 55
  • Мнения: 342
Гласувах за Пламена и Нора, въпреки че Тома е моят фаворит.  Peace
Всъщност май само аз харесах изпълнението на Нора...  Thinking
Иначе не вярвам, че Тома има заигравка с Ана - нали ще се жени за приятелката си след края на шоуто..  newsm78

Хубав и слънчев ден ви желая.

# 56
  • Мнения: 2 309
Гледах всичко тоя път!

Ясен - пя както винаги страхотно, но макар и да съм му заклета фенка, този път бледнееше пред повечето участници.
Нора - изпя си перфектно песента, но не ме докосна. Изпълнението й ми е размазано и даже леко ми доскуча.
Деница - перфектна, прекрасна, чудесна и откъм пеене и откъм мимики, жестове.
Шанел - настръхнах и щях да ревна, много ме разчувства. Евала на момичето, на тази възраст има прекрасен глас, спокойствие и излъчване.
Ана - хареса ми. Този път Есил я овика по навик според мен. Аз лично се развълнувах от изпълението й.
Тома - готин.
Пламена - е бива я. Изпя песента и я изигра. Бъка от талант това момиче.

Съвместните изпълнения ги харесах всичките. Малко се издразних, че в последния дует пееше предимно Пламена, Деница почти не можах да я чуя, а много исках.

На финал според мен ще са Тома, Нора и Пламена. Ще спечели Пламена. Сигурна съм вече на 100%.

Личният ми топ 3 се състои от Ясен, Шанел и Деница. Разтроена съм между тях с равни симпатии. Мисля, че шоуто изигра голяма роля в израстването на всеки от тях като изпълнител и те са печеливши във всички случаи.

Снощи ме подразни поведението на Ана за пореден път. Че Есил я е нарочила за жертва е видно. Но тя преиграва в ролята си на жертва и несправедливо охулена. Спомена, че не разбирала защо само на нея правят забележки. Интересно, че не й хрумна отговора, че може би само тя пее фалшиво от тези дето останаха.

На номинации ще са тя и Ясен според мен.

# 57
  • Мнения: 2 960
На мен Тома ми е фаворит.На концерта харесах изпълнението -/освен на Тома -кефи ме пича -спокоен ,уверен ,закачлив ,забавлява се каквото и да става...........абе има присъствие./ изпълнението на Деница и Пламена.
Не ми се вярва Люси да е пяла на плейбек.. newsm78.ама кой знае

# 58
  • Мнения: 1 305
Хайде и аз в кюпа.  Grinning

Гласувах за Деница, Пламена и Шанел.
Този път Нора нещо не ме грабна. Тома си е пич както винаги. Ясен - пас. Ана -  smile3513. Шанел направи добро изпълнение, но мисля, че с това ще си остане. По принцип не ми е сред любимците. Деница, отново беше очарователна, макар че ми се струва, че можеше и по-добре да се справи. Нооооо Пламена! Беше невероятна! Хич не ме интересува, дали било честно да я връщат, кой се бил нагушил и прочее. На това момиче мястото си е точно там. Снощи чак се ядосах, че съм била лишена от удоволствието да я слушам през цялото това време. И що да се държала като чалгаджийка? Аз по принцип съм алергична към чалгаджийките, но такова нещо не усетих.
А Люси да е пяла на плейбек? Не ми се вярва.  Thinking

# 59
  • Мнения: 114
Иначе не вярвам, че Тома има заигравка с Ана - нали ще се жени за приятелката си след края на шоуто.. 
Само аз ли не съм разбрала за това?  newsm45 

Общи условия

Активация на акаунт