Коя е най-добрата: лазерна, фото или елос епилацията ...

  • 194 687
  • 757
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 5 832
мисля,че може, понеже имам час за 13-ти май точно за мишници и не ми е казвала нищо. Май за мишници и интим няма такова голямо значение кога е, понеже не се излагат толкова много на слънце. А крака, лице и ръце си се пържат лятото и без да сме на плажа, но ако не ти е спено ще питам на 13-ти и ще ти кажа. Някой да има идеи какво точно е това като епилация?http://www.nomasvello.co.uk/ Рекламират го като ново поколение, но не знам какво точно е, а гледам, че в моето село имат салон. Дайте малко инфо, ако е нещо добро, направо там да започвам да ходя.

# 751
  • Sofia
  • Мнения: 45
И още едно въпросче - може ли да ползвам дезодорант преди процедурата?

# 752
  • Мнения: 1 746
Преди самата процедура се избърсваш добре с мокри кърпички, които ти дават и тогава започвате. Може преди да си отишла там да си използвала дезодорант.

# 753
  • Sofia
  • Мнения: 45
Преди самата процедура се избърсваш добре с мокри кърпички, които ти дават и тогава започвате. Може преди да си отишла там да си използвала дезодорант.
Супер! Благодаря за ценната информация. Днес отивам на първата си продцедура в Белиз  bowuu

# 754
  • Мнения: 15
Сигурно се е изписало доста по този въпрос (извинявам се, ако питам не намясто), но вижте на какво попаднах в някакъв форум за фотоепилация:
Съвет на козметичка от столично студио: "...фотоепилацията е в пъти по-щадяща като облъчване, защото се фокусира само върху меланина в лукувичките и има значително по-къси вълни, но въпреки това не се препоръчва в зоните около триъгълника при нераждали жени, въпреки че риска е малък, но все пак съществувал относно поява на сраствания, миомни възли и т.н. "

Какво мислите?

# 755
  • Мнения: 128
Бях на фотоепилация на брадичка на 27.04., кога евентуално трябва да започнат да падат космите, че вече едва ги понасям? Това ми беше първа процедура или трябва да направя няколко, за да има поне малък ефект.

# 756
  • Мнения: 1 668
Не чакай кой знае какъв ефект от първа процедура... Виж - 3-4 може и да стигнеш до задоволителни резултати, но една е прекалено малко.

# 757

Общи условия

Активация на акаунт