Гледахте ли бТВ новините в 12? Джордж Майкъл е болен от СПИН...

  • 12 037
  • 144
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 759
Права си вероятно. Тая обаче надежда, че точно за тази чума ще се намери лек. Толкова хора си заминават без време  именно заради нея.
                    Пък аз тая за други... дето колкото и да се пазиш - пак те спохождат... От това поне при добро желание можеш да се предпазиш в повечето случаи... От друга страна, в 'СПИН' темите наоколо все някой пуска някакви материали, че не е много сигурно, че такава болест реално съществува... или нещо подобно беше (лично аз ги попрескачам засега).

# 16
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 841
 Sad тъжна новина, да Sad
може и доста грубо от моя страна да ви прозвучи, но честно казано новината не ме учуди толкова много. не ме разбирайте погрешно - наресвам Джордж Майкъл като певец. но сексуалният му живот...
пазете себе си и другите Peace

# 17
  • Мнения: 1 165
Ооо, стига.Дано не е вярно. Това е един от любимите ми изпълнители.  Sad

# 18
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Ех, жалко. Не е любимия ми жанр, но харесвах неговата музика  Sad Дано не страда много

# 19
  • Мнения: 6 039
Няма да е само той. Още много други ще се разболеят и ще умрат. Такъв е живота...
Всяко удоволствие се заплаща. Някои плащат с живота си. Сигурно не е слагал презерватив когато е правил анален секс с любимите си мъже.

просто си отвратителен, думи нямам

за хора като мен, на които денят им започва с ДМ и вечерта им свършва пак с него не може да си представиш как се чувствам.
нямам други идоли, никой друг човешки глас не ме кара да се чувствам така
днес съм тъжна, ужасно тъжна, потънах в една такава дупка, дето не мога да обясня
мъчно ми, плаче ми се /не съм ревнала още/ но вече няма да летя, когато слушам a different corner

егати тъпотията и най- голямата тъпотия я прочетох в тоя форум Cry

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Много гадно наистина, бегло слушах новините, но не споменаха ли, че дълго време е имал връзка с френски дизайнер, който починал от СПИН ? Той е занел с кого си ляга все пак...
Независимо от това го харесвам. Миналата седмица във вестника прочетох, че на Патрик Суейзи му остават няколко седмици, вече е подготвил завещанието си. За съжаление всички сме гости на тази земя  Confused

# 21
  • varna
  • Мнения: 676
Наистина много жалко за него ако се окаже истина.Аз го харесвам като изпълнител.

# 22
  • Мнения: 1 165
Ох, пак ще пиша в темата. Наистина ми стана много мъчно. Направо ми се плаче.
Непознат човек е за мен, но обожавам музиката му. Има някои песни с невероятни текстове... Голям талант.
Show must go on....

# 23
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Много гадно наистина, бегло слушах новините, но не споменаха ли, че дълго време е имал връзка с френски дизайнер, който починал от СПИН ? Той е занел с кого си ляга все пак...
Независимо от това го харесвам. Миналата седмица във вестника прочетох, че на Патрик Суейзи му остават няколко седмици, вече е подготвил завещанието си. За съжаление всички сме гости на тази земя  Confused

Какво му е на Патрик Суейзи?
А за Дж. Майкъл ... много много жалко  Sad Не харесвам това, че е станал гей, защото са му омръзнали жените. Това беше споделил в едно интервю. Все пак като талант е безспорен. Дано е само PR, дано не се окаже истина болестта!

# 24
  • Мнения: 1 666
... Дано е само PR, дано не се окаже истина болестта!

Чак пък толкова черен пиар... би ми се искало, но не вярвам...  Confused

# 25
  • Мнения: 2 070
от разюздан секс,какво друго да хване? Confused

# 26
  • Мнения: 1 969
Какво му е на Патрик Суейзи?

И аз това се попитах и се разтърсих ....... http://www.slava.bg/news/1958.html

 Sad Sad много гадни новини, и за двамата

# 27
  • Мнения: 6 029
Ех, кофти. Но като цяло сам си е виновен  Confused При всичката информираност си е чиста простотия да се заразиш със СПИН (разбира се, ако не е от кръвопреливане).

Борисе, мацко, прекаляваш.

# 28
  • Мнения: 6 039
от разюздан секс,какво друго да хване? Confused

и аз не съм девствена, и аз нямам нищо против разюздания секс. Сексът носи върховна наслада и всеки има право да го практикува както си иска.
След такива констатации, винаги съм се замисляла, ако се случи (не дай си Боже) със собственото ти дете, дали така ще отсечеш с размах????а?

Значи да умреш от СПИН е срамно, да умреш от рак е жалко, така ли?
За мен всяка смърт е тъжна и болезнана.

# 29
  • Мнения: 2 070
Не е срамно да умреш от СПИН.Жалко е ooooh!
Не сравнявай тази болест с рака ,моля ти се.
ЗА рак нямаш избор ,за Спин сам си правиш избора до някъде.
Ако правиш секс по градските тоалетни,от какво
очакваш да умреш ,от рак ли?
Жалко е само за хилядите деца които се раждат серопозитивни,
без да имат право на избор.Възрастния сам отговаря за постъпките си,
и си носи последствията

Последна редакция: вт, 13 май 2008, 16:21 от Пали

Общи условия

Активация на акаунт