3 jours express

  • 9 695
  • 87
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 372
И аз се записвам в темата, че се заинтригувах Crazy Споделете резултатите

# 16
  • София
  • Мнения: 3 271
Колко пъти до сега си го пила - че нещо не разбрах - май за втори път го пиеш newsm78?
Ходи ли се често до WC - то? Разхлабващо ли действа?
Това таблетки или сироп е?

# 17
  • Мнения: 1 432
Бързо, бързо,бързоооооооооооооооооооооооооо...........авторката да отговаря на вси4ки въпроси  Twisted Evil
А душа, от всяка аптека ли може да се купи или определена ?Аз не съм го виждала  Crossing Arms

п.п Аз намерих материал само на френски  Crazy
http://www.beaute-test.com/3_jours_express_les_3_chenes.php

# 18
  • Мнения: 1 432
Поправям се............който търси намира  Mr. Green Само се чудя каква  е тази цена от 3.99  newsm78
http://bgbonus.com/bonusproduct_14096.html

# 19
  • Мнения: 1 975
Поправям се............който търси намира  Mr. Green Само се чудя каква  е тази цена от 3.99  newsm78
http://bgbonus.com/bonusproduct_14096.html

Колко по-добре звучи 3.99  Laughing Laughing Laughing

# 20
http://www.beaute-test.com/3_jours_express_-_3_chenes_minceur_les_3_chenes.php Така изглежда.Да за втори път го пия сега имаше по малък резултат но защото тва са последните ми см в повече:)ако знаете 3месеца се борех и нищо не ставаше и след всяко адски апетит а с това нз внушавам ли си но ето вчера го сварших и никакъв глад и продължавам:)Даже мисля пак са последен път да го взема за последният см:)

# 21
  • Мнения: 1 432
Кажи моля те ,само от ремедиум ли се купува?тук няма такава аптека. И как по дяволите се произнася името на тва 4удо?  Embarassed

# 22
Ми аз все от там го взимам има на Графа посока към попа малко след пазарчето от отсрещната страна и фирмата е 3chenes и преведено от френски е програма за 3дена ехпрес:)

# 23
  • Мнения: 721
Заинтригува ме, но не разбирам френски, няма ли го някъде на по-разбираем език?

# 24
 Stop   ВКЛЮЧВАМ СЕ И АЗ. ИМАМ ИЗЛИШНИ 3-4КГ, НО ВОЛЯТА МИ ИЗНЕВЕРЯВА.
         Давайте нещо сигурно и с трайни резултати, ако може и евтино - още по-добре. Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 10
Включвам се и аз. От седмици се чудих дали да си го купя, но като прочетох темата веднага го взех и днес започнах. От месец и половина пия липозан, преди това л карнетин,преди това какво ли не, спортувам 3 пъти седмично и съм ограничила храната, но не отслабвам и грам. Това са последните 2-3кг, с който се боря така неуспешно. Отслабнах 16кг за половин година, а последните не мога да сваля вече 4 мес, въпреки, че нищо не съм променила в храненето и спорта. Всичко това го споделям, защото ще пиша след 3 дни и ако има ефект ще е ясно от къде е. В приложената брошура има указания за режима на хранене, но на френски-изключително непонятен за мен език. Ако някой/надявам се авторката/ може малко да ме светне, ще спазя режима точно. В противен случай ще карам по моя си начин.

# 26
  • Мнения: 1 975
mari_av успех Peace и да не забравиш да споделиш резултати, ако свалиш наистина от бедрата и аз го започвам  Peace

# 27
  • Мнения: 10
Точно заради проблемите в бедрата го почнах. От кръста нагоре не желая да свалям нищо, че и без това доста отслабнах в лицето, ръцете и за жалост в бюста. Въпросните бедра и ханш ме тормозят. Благодарение на спорта доста се стегнах, но искам вече дънки номер 28.

# 28
  • Мнения: 48
Точно заради проблемите в бедрата го почнах. От кръста нагоре не желая да свалям нищо, че и без това доста отслабнах в лицето, ръцете и за жалост в бюста. Въпросните бедра и ханш ме тормозят. Благодарение на спорта доста се стегнах, но искам вече дънки номер 28.

Чакаме резултат и то положителен  Peace Ти предварително измери ли си ханша и бедрата, за да видиш разликата и в сантиметри.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 815
Точно заради проблемите в бедрата го почнах. От кръста нагоре не желая да свалям нищо, че и без това доста отслабнах в лицето, ръцете и за жалост в бюста. Въпросните бедра и ханш ме тормозят. Благодарение на спорта доста се стегнах, но искам вече дънки номер 28.

Чакаме резултат и то положителен  Peace Ти предварително измери ли си ханша и бедрата, за да видиш разликата и в сантиметри.
И аз се записвам да следя темата. Някой знае ли къде може да се намери това чудо във Варна  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт