3 jours express

  • 9 713
  • 87
  •   1
Отговори
Незнам длаи сте чували за това но е адски добро сега го пия за втори път и съм много доволна за 3дена отслабвам с по 2см от бедрата.Препоръчвам го на всички които се лутат и се чудят какво да вземат:)Надявам се да ви помогна:)Цената му е 27лв.,малко е скъпичко защото е смао за 3дена но според мен си заслужава.Ако имате въпроси на ваше разположение съм Hug

# 1
  • Плевен
  • Мнения: 105
А,като го спреш не качваш ли?

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
А,като го спреш не качваш ли?
и аз искам да разбера точно това  newsm78

# 3
  • Мнения: 1 424
За 3 дни - 2см от бедрата  Shocked  А какво ядеш тези 3 дни ?

# 4
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
а спортуваш ли?
направо ми е трудно да повярвам....къде го продават това чудо?

# 5
  • София
  • Мнения: 4 966
Може да не си се измерила правилно. Mr. Green Laughing

# 6
ми хора наистина видим е резултата не съм качила и ям само плодове зеленчуци месо и веднъж седмично си позволявам каквото ми се яде:)но наистина след първия път дрехите ми оширочяха

# 7
  • София
  • Мнения: 3 789
 Crazy #Crazy Mr. Green
Бравос! Hug

# 8
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
кажи де, от къде, колко Wink

# 9
  • Мнения: 48
Незнам длаи сте чували за това но е адски добро сега го пия за втори път и съм много доволна за 3дена отслабвам с по 2см от бедрата.Препоръчвам го на всички които се лутат и се чудят какво да вземат:)Надявам се да ви помогна:)Цената му е 27лв.,малко е скъпичко защото е смао за 3дена но според мен си заслужава.Ако имате въпроси на ваше разположение съм Hug

Кво е тва чудо бе  #Crazy. Я пиши повече за него, от къде се купува, че ми омръзна хем гладна хем дебела. А пише ли вътре някакви противопоказния или странични ефекти?

# 10
нем няма странични ефекти във всички аптеки на ремедиум е 27.49лв. .То за всеки организъм е различно но при мен само това има видим ефецт иначе съм пила  кво ли не и нищо .За първи път съм толкова доволна и затова споделям ,ако мога и на някои да помогна:)Пък и да ви кажа съм си лакома и си ям доста дори плодове и зелечуци да може само.Иначе в опаковката има за 3те дни кво да се яде аз не го спазвам щтот не ми харесва менюто но може би така ще има още по видим ефект пише че е вазможно до 4 см от талията да се свалят

# 11
  • Мнения: 2 142
Можеш ли да покажеш, как изглежда опаковката. Много интересно!  Thinking Какво съдържа?
Направо ми се струва невероятно, но може да опитам

# 12
  • Мнения: 1 975
Ако наистина сваля предимно от бедрата аз съм навита, защото при диети отслабвам от кръста нагоре, а бедрата са ми проблем.

27лв за 3 дни, така ли? 

# 13
  • Мнения: 61
 newsm78 на какъв принцип действа, какви съставки съдържа, каква е дозировката  Thinking

# 14
  • Мнения: 1 424
Може ли да го пиеш 6 дни примерно, ако наистина е толкова ефективно си заслужава  ?  Mr. Green  Малко скъпичко ще излезе, ама... жертви

# 15
  • Мнения: 3 372
И аз се записвам в темата, че се заинтригувах Crazy Споделете резултатите

# 16
  • София
  • Мнения: 3 271
Колко пъти до сега си го пила - че нещо не разбрах - май за втори път го пиеш newsm78?
Ходи ли се често до WC - то? Разхлабващо ли действа?
Това таблетки или сироп е?

# 17
  • Мнения: 1 432
Бързо, бързо,бързоооооооооооооооооооооооооо...........авторката да отговаря на вси4ки въпроси  Twisted Evil
А душа, от всяка аптека ли може да се купи или определена ?Аз не съм го виждала  Crossing Arms

п.п Аз намерих материал само на френски  Crazy
http://www.beaute-test.com/3_jours_express_les_3_chenes.php

# 18
  • Мнения: 1 432
Поправям се............който търси намира  Mr. Green Само се чудя каква  е тази цена от 3.99  newsm78
http://bgbonus.com/bonusproduct_14096.html

# 19
  • Мнения: 1 975
Поправям се............който търси намира  Mr. Green Само се чудя каква  е тази цена от 3.99  newsm78
http://bgbonus.com/bonusproduct_14096.html

Колко по-добре звучи 3.99  Laughing Laughing Laughing

# 20
http://www.beaute-test.com/3_jours_express_-_3_chenes_minceur_les_3_chenes.php Така изглежда.Да за втори път го пия сега имаше по малък резултат но защото тва са последните ми см в повече:)ако знаете 3месеца се борех и нищо не ставаше и след всяко адски апетит а с това нз внушавам ли си но ето вчера го сварших и никакъв глад и продължавам:)Даже мисля пак са последен път да го взема за последният см:)

# 21
  • Мнения: 1 432
Кажи моля те ,само от ремедиум ли се купува?тук няма такава аптека. И как по дяволите се произнася името на тва 4удо?  Embarassed

# 22
Ми аз все от там го взимам има на Графа посока към попа малко след пазарчето от отсрещната страна и фирмата е 3chenes и преведено от френски е програма за 3дена ехпрес:)

# 23
  • Мнения: 721
Заинтригува ме, но не разбирам френски, няма ли го някъде на по-разбираем език?

# 24
 Stop   ВКЛЮЧВАМ СЕ И АЗ. ИМАМ ИЗЛИШНИ 3-4КГ, НО ВОЛЯТА МИ ИЗНЕВЕРЯВА.
         Давайте нещо сигурно и с трайни резултати, ако може и евтино - още по-добре. Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 10
Включвам се и аз. От седмици се чудих дали да си го купя, но като прочетох темата веднага го взех и днес започнах. От месец и половина пия липозан, преди това л карнетин,преди това какво ли не, спортувам 3 пъти седмично и съм ограничила храната, но не отслабвам и грам. Това са последните 2-3кг, с който се боря така неуспешно. Отслабнах 16кг за половин година, а последните не мога да сваля вече 4 мес, въпреки, че нищо не съм променила в храненето и спорта. Всичко това го споделям, защото ще пиша след 3 дни и ако има ефект ще е ясно от къде е. В приложената брошура има указания за режима на хранене, но на френски-изключително непонятен за мен език. Ако някой/надявам се авторката/ може малко да ме светне, ще спазя режима точно. В противен случай ще карам по моя си начин.

# 26
  • Мнения: 1 975
mari_av успех Peace и да не забравиш да споделиш резултати, ако свалиш наистина от бедрата и аз го започвам  Peace

# 27
  • Мнения: 10
Точно заради проблемите в бедрата го почнах. От кръста нагоре не желая да свалям нищо, че и без това доста отслабнах в лицето, ръцете и за жалост в бюста. Въпросните бедра и ханш ме тормозят. Благодарение на спорта доста се стегнах, но искам вече дънки номер 28.

# 28
  • Мнения: 48
Точно заради проблемите в бедрата го почнах. От кръста нагоре не желая да свалям нищо, че и без това доста отслабнах в лицето, ръцете и за жалост в бюста. Въпросните бедра и ханш ме тормозят. Благодарение на спорта доста се стегнах, но искам вече дънки номер 28.

Чакаме резултат и то положителен  Peace Ти предварително измери ли си ханша и бедрата, за да видиш разликата и в сантиметри.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 815
Точно заради проблемите в бедрата го почнах. От кръста нагоре не желая да свалям нищо, че и без това доста отслабнах в лицето, ръцете и за жалост в бюста. Въпросните бедра и ханш ме тормозят. Благодарение на спорта доста се стегнах, но искам вече дънки номер 28.

Чакаме резултат и то положителен  Peace Ти предварително измери ли си ханша и бедрата, за да видиш разликата и в сантиметри.
И аз се записвам да следя темата. Някой знае ли къде може да се намери това чудо във Варна  newsm78

# 30
  • Мнения: 1 432
И аз тва питам. Ще взема от сайта да го поръ4ам.
Аш, аз знам 4е така се превежда,ама как се произнася , да знам какво да кажа в аптеката  Joy

# 31
  • Мнения: 157
Ще взема да го пробвам и аз. Дано да има резултат.

Мисля да изпринтя картинката на опаковката. Ще я покажа в аптеката и ще кажа: "Искам ето това."  Joy

# 32
  • Мнения: 721
Мисля да изпринтя картинката на опаковката. Ще я покажа в аптеката и ще кажа: "Искам ето това."  Joy

това е вариант  Peace, вчера питах в 3 аптеки в квартала и ме гледаха с недоумение. Като им казвам "за отслабване" ме заглеждат и недоумението се превръща в съжаление  Sad

# 33
  • Варна
  • Мнения: 915
аз затова пратих мъжа ми да търси  Mr. Green , ама и в нашите квартални аптеки го няма тоз експрес  Confused

# 34
  • Мнения: 10
Момичета, изчакайте с покупката. В неделя ще пиша за резултата. Отдавна съм се убедила, че чудеса няма, още повече за 3 дни да намалиш обиколките с 4см. Започнах да го пия, първо защото горещо ми го препоръчаха в една аптека, и второ цената му е приемлива.  Доста се зарибявам от реклами и съм пробвала доста добавки, но ако няма ефект тази ще е последната.

# 35
  • Мнения: 1 975
Аз чакам за резултата, дай Боже да има такъв  Peace Не ми се рискува, защото за мен 30лв. не са хич малко  Rolling Eyes

# 36
  • Варна
  • Мнения: 915
нали има промоция сега, какви 30 лв., нали уж до края на май е 3.99лв.  newsm78

# 37
  • Мнения: 10
Нямах предвид, че е евтино, просто струва доста по-малко от едно ефикасно мазило за отслабване, с което трябва да се мажа и клепам месеци на ред, ден след ден, туба след туба.
Мисля, че това 3,99 е някаква грешка. Аз го купих 27лв и не ми се вярва да има такава голяма разлика в цената, било то и на промоция. Ако греша и действително може да се купи за 3,99 - непременно пишете.

# 38
  • Мнения: 1 596
Здравейте Simple Smile
От същата марка(фирма) си купих 804 стартер.70 лв Crazy
За 8 дни-4 кг.
Какво да ви кажа,глад,глад и глад Sad
Първия ден горе-долу издържах(само плодове+таблетки и някаква супа на прах),втория ден почна да ми става лошо и да ми изсъхват очите,чевствах се уморена,а пише без никаква умора.
Третия,пък ми стана лошо и си хапнах и малко други неща.
Да ви кажа трудно се издържа,но днес ми е 7мия ден,за жалост не можах да спазвам стриктно този режим-за 70 лв Rolling Eyes
Онзи ден се премерих сутринта ,бях свалила 1 кг.
Еми това е,който може да гладува-да пробва!!! Peace
Но явно този режим не е за мен Wink

# 39
  • София
  • Мнения: 3 271
Някой питаше как се произнася - троа жур експрес ( може да се пробвате и с френско р  Wink) Hug

# 40
  • Мнения: 1 531
Незнам длаи сте чували за това но е адски добро сега го пия за втори път и съм много доволна за 3дена отслабвам с по 2см от бедрата.Препоръчвам го на всички които се лутат и се чудят какво да вземат:)Надявам се да ви помогна:)Цената му е 27лв.,малко е скъпичко защото е смао за 3дена но според мен си заслужава.Ако имате въпроси на ваше разположение съм Hug

същият ефект се постига с Бета3 Сбелт, испанското. излиза по-евтино. 24-25 лв за 10 дни. съставките са малко различни, но крайният ефект не е различен.

# 41
  • София
  • Мнения: 3 271
същият ефект се постига с Бета3 Сбелт, испанското. излиза по-евтино. 24-25 лв за 10 дни. съставките са малко различни, но крайният ефект не е различен.

Ти пробвала ли си го? Какви резултати постигна с това испанско чудо за 10 дена?

# 42
  • Мнения: 1 531
аз това испанско чудо не съм го пила само десет дена. то от лентичката ми личи какви резултати постигам, нужно ли е да ги коментирам? на всеки, който се интересува мога да разкажа най-подробно на лични, а които ме познават, знаят че пиша и във форума на рицарките. с бета3 средно се свалят по около 1-1,5 кг за тези десет дни. все пак е относително и зависи и от цялостния ти режим. на обиколки също се сваля, защото той съдържа екстракт от артишок и се дренират задържаните течности в тъканите, особено там, където има целулит. даже се препоръчва да се приема с много вода, точно с тази цел. кажи какво по-точно те интересува, за да разкажа. можеш и на лични да ми пишеш, ако евентуално пропусна да видя темата.

# 43
  • София
  • Мнения: 3 271
Ок, мерси за бързия отговор.
Аз сега се пробвам дали ще издържа на Дюкан Blush.
Браво на теб за резултатите, аз се боря за 5-6 кг да сваля Confused, а виждам че твоите са доста и разбира се че и по-елсно се свалят, когато имаш повечко за сваляне. Успех ти желая Peace

# 44
извинявайте че на пиша имам на български програмата но нямам никкаво време да пиша тука много съжелявам ма имам тука разправии че ми откраднаха телефона пак и за изпити уча и ако ми остане време ще пиша обещавам Hug

# 45
  • Мнения: 1 454
Хихих, и аз се заинтригувах...как бързо се паля за такива екпресни отслабвания...аз бях по-пълна миналата година...поотслабнах след това , но сега...още има какво да се желае...дупето все не спада по дяволите...а от скоро пия едни противозачатъчни и мисля, че от тях ми се получи и целулит ...

какво е това испанското чудо...колко струва - предполагам , че по аптеките го има...

mari_av
, как върви...днес май се води втори ден...тцтцтц, утре няма да имам достъп до интернет, но ще умра от любопитство до понеделник...ако е истина - да са живи и здрави тея хора , които са го измислили

А въпороса за възвръщането на килограмите...ще ядем по-правилно след това и няма да се върнат така бързо...надявам се де...
Хмм...айде надявам се да пишете скоро

Julka, и аз сега Дюканствам

# 46
  • Мнения: 721
Sunbeam, моля те - дай повечко информация за "испанското" чудо - какво хапваш докато го пиеш, за колко време си свалила, от къде се купува. Аз отскоро чета този подфорум и се чудя към коя диета да се ориентирам, че имам за сваляне 12 кила след раждане.

# 47
  • Мнения: 1 531
ами около 1,5 кг за 10 дена се свалят. един ден в седмицата мога да ям въглехидрати. иначе ям на закуска черен хляб. два пъти на ден плодове. обяд и вечеря са с месо, риба, яйца и салата.
разбира се, че човек не бива да се тъпче и да пие добавки, защото просто тогава няма как да свали. всичко се стремя да е умерено - и храненето и движението. тук искам да отворя скоба, че аз винаги съм гледала да се движа, дори когато бях на най-високите кг. просто не се получаваше. явно в определени моменти, човек има нужда от помощ.  в периодите, когато не можех да си овладея апетита си помагах и със сасисбелт, но сега говорим за бета3-то. купувам го от аптеката срещу нас. там го имат винаги. иначе може да се поръча във всяка една аптека, доколкото знам, стига аптекарката да го продиктува правилно:)))

# 48
  • Мнения: 1 424
Побут  Whistling
mari_av похвали се с резултат, де  Wink

# 49
  • Мнения: 1 454
zapis, da ne izgubim temata

# 50
  • Мнения: 10
Трудно ми е да определя има ли ефект от добавката. Минус 0,5кг и 1см от обиколката на ханша. Това за мен е незадоволително, най-малко защото е в рамките на допустимата грешка в измерванията. От друга страна не спазих приложения режим на хранене, но и три дни не съм прекалявала. Не съм прекалявала само с количеството. Всичко си хапвах - шоколад, мляко, плодове, пържени картофки, пържен шаран и т.н. Това го пиша само с идеята да ви дам съвет, че може би е добре да пробвате, но се придържайте към режима! Аз не бях достатъчно мотивирана и по-скоро желаех да разбера, какво ще стане ако не променя храненето. Желая успех на всички, които се борят на различни фронтове с досадните излишни килограми!

# 51
  • Мнения: 48
Трудно ми е да определя има ли ефект от добавката. Минус 0,5кг и 1см от обиколката на ханша. Това за мен е незадоволително, най-малко защото е в рамките на допустимата грешка в измерванията. От друга страна не спазих приложения режим на хранене, но и три дни не съм прекалявала. Не съм прекалявала само с количеството. Всичко си хапвах - шоколад, мляко, плодове, пържени картофки, пържен шаран и т.н. Това го пиша само с идеята да ви дам съвет, че може би е добре да пробвате, но се придържайте към режима! Аз не бях достатъчно мотивирана и по-скоро желаех да разбера, какво ще стане ако не променя храненето. Желая успех на всички, които се борят на различни фронтове с досадните излишни килограми!

Мхм! newsm78 newsm78 newsm78 триумя се! И сега какво да правим, такива надежди имах!?

# 52
  • Мнения: 302
Здравейте момичета. Попадна ми темичката за 3 jours express и реших да се включа. Виждам, че някои имат резултати, а други не. Аз лично съм много доволна не само заради отиващите си килограми и сантиметри, но и заради комфорта по време на режима - имам предвид, че няма световъртеж, умора и т.н. Искам само да отбележа, че аз спазвам режима изключително строго - самият той ми допада като принцип.

Ако все още някой се чуди дали да си го купи (да си признаем - никак не е евтино), мога например да сканирам малката книжка с упътвания в частта й относно храненето, за да се ориентирате относно режима, или страниците със съдържанието на хапчетата...

# 53
  • Мнения: 228
Ако все още някой се чуди дали да си го купи (да си признаем - никак не е евтино), мога например да сканирам малката книжка с упътвания в частта й относно храненето, за да се ориентирате относно режима, или страниците със съдържанието на хапчетата...

Моля, направи го! Аз проявявам горещ интерес към режима.

# 54
  • Мнения: 1 424
Ако все още някой се чуди дали да си го купи (да си признаем - никак не е евтино), мога например да сканирам малката книжка с упътвания в частта й относно храненето, за да се ориентирате относно режима, или страниците със съдържанието на хапчетата...

Моля, направи го! Аз проявявам горещ интерес към режима.
И аз се присъединявам към молбата  Praynig
Аз за себе си почти съм се навила, че съм в страшен застой  Tired
mari_av според мен като се има предвид,че си хапвала и то добре направо е супер ,че си свалила   bouquet

# 55
  • Мнения: 10
Това е вярно, че през трите дни се чувстваш супер.

# 56
  • Мнения: 302
Здравейте пак. Сканирах хранителния режим, само дано да се вижда добре  Praynig

http://cultoflittleclown.googlepages.com/Picture003.jpg
http://cultoflittleclown.googlepages.com/Picture004.jpg

# 57
  • Мнения: 1 454
Какака, направо си върха!!! Аз не пиша редовно тук, но редовно чета...и много се радвам да видя това меню...като го гледам нисковъглехидратно с въглехидрати сутринта...
само си мисля, ако може примерно да махам някой неща от менюто...понякога нали трябва да се яде висчко...та чудя се ти всичко ли хапваш...три дни , ако се свали...супер...

Много обнадеждаващо...аз нямам никакви пари излишни в момента, но...мисля да си го взема...

Напоследък изобщо не мога да взема решение какво ми се яде...ту солено м ту сладко..., а на всичко то отгоре имам чувството, че от противозачатъчните дето ги пия ми се хапва повече солено..., но пък не ми се яде салата май...абе изобщо...не съм добре нещо...и не мога да се мотивирам, а наистина искам да сваля няколко сантметра...

какака, ти колко пъти си го пила...как запазваш килограмите...с умерено хранене в този стил предполагам?

# 58
  • Мнения: 1 975
kakaka  мерси много за инфото Hug На мен обаче тази храна ми се струва доста newsm78 Ти колко си свалила с това чудо и най-вече от бедрата ли свали най-много Praynig Болната ми тема  Cry

# 59
  • Мнения: 1 454
Галка, аз си представям , само филийка (ако обичаш гляб) с плодовете...или пък само плодове...и кафе...нещо такова...иначе...къде ще тръгнеш сутринта да ядеш яйца...не мислиш ли...- кой каквото му е любимо...

ти последните месеци на какви диети си?

# 60
  • Мнения: 1 975
 Hug Hug HugДиети е доста силно казано Embarassed Embarassed Embarassedограничавам се доста, че много се бях отпуснала напоследък, но вече започва да има резултат Praynig Praynig Praynig

# 61
  • Мнения: 302
Аз лично като цяло спазвах режима инключително точно, само с едно малко творческо изключение - не ядях хляба сутрин.

Най-вече свалих от бедрата, да - по принцип нямам от къде другаде да свалям. Въпреки това и на талията отчетох 3 сантиметра минус - отдавам го на прочистването на червата и на тази течност, която идва с пакета и която трябва да се разтвори в литър и половина вода и да се пие през целия ден.  Peace

Иначе аз използвах това, че на вечеря се яде домашно приготвена супа и си направих зелевата - знаете какъв страхотен ефект има за диета.

# 62
  • Мнения: 1 454
Благодаря ти , какака, за цялата информация...аз може би ще хапвам от зеленчуците...дали е по-хубаво сварени или сурови...знам , че пише варени, но...нали суровите са принципно по-добри...

хммм...май и аз много творчество влагам

# 63
  • Мнения: 1 454
Благодаря ти, Какака, за информацията...и за усилията ...и...не знам...аз си мисля, дали са задължителни да са сварени зеленчуците или може и сурови...

аз май много творчество влагам , но...принципно плодове и зеленчуци...си е страхотно за три дни Simple Smile

# 64
  • Мнения: 1 424
Какака и аз много ти благодаря  Hug   bouquet

# 65
  • Мнения: 1 454
Уважаеми Дами...купих си вчера малкото чудо... Simple Smile

Днес почвам да свалям сантиметри  Praynig
Още не съм си прочела книжлето и не съм почнала да си пия кафенце....Мисля към 10ч да закусвам...и така...може би ще чм сурови зеленчуци....

Хихихих....вълнувам се малко Simple Smile
До после

# 66
  • Мнения: 302
Няма за какво да ми благодарите, момичета  Hug
Дано да имате добри резултати  Praynig

# 67
  • Мнения: 1 454
Хапнах току-що една ябълка , пия си кафенцето с подсладител и от време на време пия от онази течност...все едно пия чай някак си Simple Smile...ама студен , което е добре...Simple Smile

Мисля, следобеда да хапна краставички...
аз ще си казвам тук какво съм правила..., че искам някъде да си споделям...Нямам метър и не можах да се измеря,но със сигурност имам дрехи , които ще покажат...и мисля след това да продължа такива неща да хапвам поне 10 дни и дано да има мнооого ефеткт...

Много съм се мотивирала Simple Smile

# 68
  • Мнения: 1 975
Daisi4ka стискам ти палци Peace да имаш страхотен резултат, аз още се ослушвам, но ако и ти свалиш см от бедрата ще тичам и аз към аптеката  Hug

# 69
  • Мнения: 1 454
Аз май много за сваляне там нямам...сътворих си само след великденските пости едно дупенце...и най- вече талията доста...обаче...сигурно сваляш там където има за сваляне Simple Smile

Но ще казвам и коментирам всичко тук...

# 70
  • Мнения: 1 424
Daisi4ka успех ти пожелавам  Hug  И се отчитай, така ни стимулираш допълнително  Wink

# 71
  • Мнения: 1 454
Дам...току-що обядвах...не можах да намеря варени зеленчуци...взех си една порция от китайското пиле със зеленчуците...и отделих и изядох само тях...пиленцето фигурира довечера в менюто за вечеря, така , че мога да го вкарам там...

Мислих си...и може би е хубаво да хапваш от нещата...например пълнозърнестата филийка сутрин за да няма йо-йо ефект...и някак си не знам...трудно ще се преборя с гузната си съвест след филийка за закуска, нищо , че използвам умалителни за думата Simple Smile)) Хихих...много съм се навила и след това да остана на пилешко и зеленчуци и примерно ябълка за закуска...интересно дали ще се справя...

Хайде , пийвам глътка от напитката Simple Smile Поздрави Simple Smile

# 72
  • Мнения: 1 975
Ехоооооооо

Как си Daisi4ka започна ли да сваляш  Hug Hug Hug Чакаме  резултати  smile3525

# 73
  • Мнения: 1 454
Хмм...не знам започнах ли да свалям...май , май не свалям...не знам , истината е , че съм гладна...може и в мене да е проблема...
снощи си хапнах една салата с домати и краставици...без сирена или разни други неща...

Та...така, чакам с нетърпение следобеда...да обядвам...гладно , гладно , гладно ми е Simple Smile

Иначе все пак си мисля, че ще сваля...не съм се мерила, защото със сигурност си мисля , че не съм...предполагам , че чак на третия ден ще се усети разлика, ако се усети...

Хайде целувки! Хубав ден...
Имам малко пиленце от вчера от китайското и със сурови зеленчуци мисля да ги ям за съжеление

Обедна редакция: Хапнах...1краставица и един домат и пилето...следобеда има голяма вероятност да хапна малко ядки...много ми е нервно...и ...не знам ...ще се опитам да съм стриктна
Целувки

Последна редакция: пт, 23 май 2008, 13:44 от Daisi4ka

# 74
  • Мнения: 1 424
Daisi4ka хапвай се спокойно по малко, то съвсем с глад и без хапчетата ще се свали  Peace
Да докладваш след 3-тия ден  Wink

# 75
  • Мнения: 546
Записвам се да следя темата. Ако и при Daisi4ka има макар и минимален резултат, ще припкам до аптеката

# 76
  • Мнения: 1 424
Момичета и аз си го купих  Crazy 
От утре започвам  Peace
Аз принципно съм против хапчетата,но това ми вдъхва доверие пък и е изцяло билково и ако не друго няма как да навреди  Peace

# 77
  • Мнения: 721
Само аз ли не мога да го намеря по аптеките?

Десичка, пиши как е

# 78
  • Мнения: 1 424
Днес ми е ден 1 , след края ще докладвам  Peace
Daisi4ka какво стана , имаш ли резултат ?  Thinking

# 79
  • Мнения: 1 975
Днес ми е ден 1 , след края ще докладвам  Peace
Daisi4ka какво стана , имаш ли резултат ?  Thinking


Измери ли си бедрата, мила  Sad Hug Hug Hug Ще чакам и твоите резултати, дай Боже да има такива Praynig Praynig Praynig

# 80
  • Мнения: 1 975
Дейзи, Водчице има ли вече резултати Praynig, къде сте бе хора  newsm78

# 81
  • Мнения: 1 454
Галя, не успях вчера да открия темата за да пиша...на никоя страница и на края се уморих да се взирам и затова не писах...

значи...трудно ми е да определя...в интерес на истината струва ми се , че малко бедра съм свалила и малко около дупето, но едва забележимо...очаквах по-сериозен ефект...а вече 5 дни ям само салати...с шунка...или вчера някакво пишешко с краставички - не съм хапвала нищо сладко ...така, че...не знам на какво се дължи...важното е, че се мотивирах и в момента няма да се отказвам...

Надявам се да успеете всички...мисля, че ще има резултати - не знам защо му вярвам на това , че малко или много ми е започнало и ускорило процесите на сваляне

До скоро...ще следя задължително

# 82
  • Мнения: 721
Десичка, добре че се включи. Можеш да следиш темата от полето най отгоре в ляво под съобщенията "Нови отговори на моите публикации".
А имаш ли апетит? Т.е. подтиска ли ти глада по някакъв начин. 5 дни на салати и шунка се сваля и  без 3 jours express някое килце, ако питаш мен

# 83
  • Мнения: 1 454
Hihih...DaniMax, и мен ако питаш е същото...благодаря ти за инфото за това как да следя отговорите - не го знаех...Иначе и аз дълго го търсих по аптеките и ме гледаха странно...дори купих единствената кутия там от където го намерих...

За апетита...имах си апетит , то пише , че го потиска, но...наистина моя апетит за солено от както почнах хапчетата стана пословичен...не мога да кажа , че съм качила от тях обаче...но в последните дни се хранех ужасно...и може би и затова кожата ми също нещо страда и тъжи Simple Smile

Както и да е...ще пиша и тук и по другите теми..., но една приятелка ми каза, че няколко сантиметра свалила с някакъв антицелулитен крем...за 6лв ...тя може да си позволи много по-скъпи кремове, но този каза, че и действа...ще проверя кой е допълнително...загрявал много, което малко ме притеснява, защото така се получават разширени вени, но...повече информация следващата седмица...да питам кой е ...да го купя и като пробвам да ви кажа Simple Smile

Чао за сега Simple Smile

# 84
  • Мнения: 1 424
Да се отчета и аз....
За 3 дни - 0.5кг , който бях качила в последно време ( много почерпки за баловете )
На см не съм смъкнала нищо.

# 85
  • Мнения: 1 454
Хмм...съжелявам водчице, аз се надявах да си свалила ти поне, а при мене да е проблема...на мен ми подействаха мотивиращо тези 30лв...така, че...поне това е ок Simple Smile

# 86
  • Мнения: 1 975
Аз май ще я спестя тази инвестиция  Confused нещо не ми вдъхва доверие, щом и при двете няма резултат в см, което мен най-ме итересуваше, се отказвам Crossing Arms Жалко, че си дадохте паричките за нещо, което не действа  #2gunfire

# 87
  • Мнения: 444
Има ли още някой, който да го е пробвал и да е дало резултат  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт