3 jours express

  • 9 722
  • 87
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 975
 Hug Hug HugДиети е доста силно казано Embarassed Embarassed Embarassedограничавам се доста, че много се бях отпуснала напоследък, но вече започва да има резултат Praynig Praynig Praynig

# 61
  • Мнения: 302
Аз лично като цяло спазвах режима инключително точно, само с едно малко творческо изключение - не ядях хляба сутрин.

Най-вече свалих от бедрата, да - по принцип нямам от къде другаде да свалям. Въпреки това и на талията отчетох 3 сантиметра минус - отдавам го на прочистването на червата и на тази течност, която идва с пакета и която трябва да се разтвори в литър и половина вода и да се пие през целия ден.  Peace

Иначе аз използвах това, че на вечеря се яде домашно приготвена супа и си направих зелевата - знаете какъв страхотен ефект има за диета.

# 62
  • Мнения: 1 454
Благодаря ти , какака, за цялата информация...аз може би ще хапвам от зеленчуците...дали е по-хубаво сварени или сурови...знам , че пише варени, но...нали суровите са принципно по-добри...

хммм...май и аз много творчество влагам

# 63
  • Мнения: 1 454
Благодаря ти, Какака, за информацията...и за усилията ...и...не знам...аз си мисля, дали са задължителни да са сварени зеленчуците или може и сурови...

аз май много творчество влагам , но...принципно плодове и зеленчуци...си е страхотно за три дни Simple Smile

# 64
  • Мнения: 1 424
Какака и аз много ти благодаря  Hug   bouquet

# 65
  • Мнения: 1 454
Уважаеми Дами...купих си вчера малкото чудо... Simple Smile

Днес почвам да свалям сантиметри  Praynig
Още не съм си прочела книжлето и не съм почнала да си пия кафенце....Мисля към 10ч да закусвам...и така...може би ще чм сурови зеленчуци....

Хихихих....вълнувам се малко Simple Smile
До после

# 66
  • Мнения: 302
Няма за какво да ми благодарите, момичета  Hug
Дано да имате добри резултати  Praynig

# 67
  • Мнения: 1 454
Хапнах току-що една ябълка , пия си кафенцето с подсладител и от време на време пия от онази течност...все едно пия чай някак си Simple Smile...ама студен , което е добре...Simple Smile

Мисля, следобеда да хапна краставички...
аз ще си казвам тук какво съм правила..., че искам някъде да си споделям...Нямам метър и не можах да се измеря,но със сигурност имам дрехи , които ще покажат...и мисля след това да продължа такива неща да хапвам поне 10 дни и дано да има мнооого ефеткт...

Много съм се мотивирала Simple Smile

# 68
  • Мнения: 1 975
Daisi4ka стискам ти палци Peace да имаш страхотен резултат, аз още се ослушвам, но ако и ти свалиш см от бедрата ще тичам и аз към аптеката  Hug

# 69
  • Мнения: 1 454
Аз май много за сваляне там нямам...сътворих си само след великденските пости едно дупенце...и най- вече талията доста...обаче...сигурно сваляш там където има за сваляне Simple Smile

Но ще казвам и коментирам всичко тук...

# 70
  • Мнения: 1 424
Daisi4ka успех ти пожелавам  Hug  И се отчитай, така ни стимулираш допълнително  Wink

# 71
  • Мнения: 1 454
Дам...току-що обядвах...не можах да намеря варени зеленчуци...взех си една порция от китайското пиле със зеленчуците...и отделих и изядох само тях...пиленцето фигурира довечера в менюто за вечеря, така , че мога да го вкарам там...

Мислих си...и може би е хубаво да хапваш от нещата...например пълнозърнестата филийка сутрин за да няма йо-йо ефект...и някак си не знам...трудно ще се преборя с гузната си съвест след филийка за закуска, нищо , че използвам умалителни за думата Simple Smile)) Хихих...много съм се навила и след това да остана на пилешко и зеленчуци и примерно ябълка за закуска...интересно дали ще се справя...

Хайде , пийвам глътка от напитката Simple Smile Поздрави Simple Smile

# 72
  • Мнения: 1 975
Ехоооооооо

Как си Daisi4ka започна ли да сваляш  Hug Hug Hug Чакаме  резултати  smile3525

# 73
  • Мнения: 1 454
Хмм...не знам започнах ли да свалям...май , май не свалям...не знам , истината е , че съм гладна...може и в мене да е проблема...
снощи си хапнах една салата с домати и краставици...без сирена или разни други неща...

Та...така, чакам с нетърпение следобеда...да обядвам...гладно , гладно , гладно ми е Simple Smile

Иначе все пак си мисля, че ще сваля...не съм се мерила, защото със сигурност си мисля , че не съм...предполагам , че чак на третия ден ще се усети разлика, ако се усети...

Хайде целувки! Хубав ден...
Имам малко пиленце от вчера от китайското и със сурови зеленчуци мисля да ги ям за съжеление

Обедна редакция: Хапнах...1краставица и един домат и пилето...следобеда има голяма вероятност да хапна малко ядки...много ми е нервно...и ...не знам ...ще се опитам да съм стриктна
Целувки

Последна редакция: пт, 23 май 2008, 13:44 от Daisi4ka

# 74
  • Мнения: 1 424
Daisi4ka хапвай се спокойно по малко, то съвсем с глад и без хапчетата ще се свали  Peace
Да докладваш след 3-тия ден  Wink

Общи условия

Активация на акаунт