Махане първо на нощният памперс

  • 3 804
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 720
И аз се чудя от известно време дали да не махна нощния памперс  Rolling Eyes Дневния и следобедния ги  махнахме отведнъж , но се случва да ми се напишква понякога .  Но досега не съм имала случай при следобедния сън да ми се напишка ...
Но през нощта - памперса обикновенно почти винаги е сух , но тя сутринта като стане , ако аз не съм се събудила , не ме буди , а си играе , или си пусне телевизора (компютъра го гася вечер и от копчето отзаде , защото и него пуска  Crazy и ми прави поразии   typeuu ) Ако съм будна сутрин когато стане , да я сложа на гърнето , памп остава сух ... Но ако ли не , сутрешното ни пишкане е в пампеса (поне не е на пода Sick)
Аз си мисля , че е готова да махна нощния , но сега пък й предстои юни да тръгне на ясла (стрес , и т.н. ) Незнам , от друга страна пък сутрин така или инъче нали ще я будя за яслата , така че ще се изпишкваме веднага щом станем  newsm78

# 16
  • София
  • Мнения: 1 155
и при нас беше така - определено първо можехме да махнем нощния памперс  - месеци наред нощния памперс беше сух:peace: обаче от пусти страх да не се мокри нощем не го махнахме първо него.  Щом смятате, че детето е готово - въобще не се колебайте, и без това сега идват жеги - поне нощем да им почива дупето от спаряване  Peace
Започнах с дневния и няма и 2 седмици тя сама си поиска да махнем и нощния памперс, от март месец до сега през деня може да е имало аварии, но нощем - никога!

# 17
  • Мнения: 2 829
И на мен ми беше по-лесно да махна първо нощният памперс. Нощем дребното се буди за 2 неща-да суче и да пишка и на мен ми беше много лесно да разбера какво иска. От няколко месеца или не се буди нощем или само суче но не пишка и е още по-лесно. През дена беше доста по-трудно преди да започне да си казва, все се чудех за какво ме вика-дали за пишкане, дали иска да го вдигна, дали нещо друго....

# 18
  • Мнения: 47 988
Да, и на двете ми деца първо махнах нощния памперс

# 19
  • Мнения: 720
Снощи спа без памперс , и се напишка  Mr. Green
Но понеже се беше омотала със завивката , долния чаршаф беше сух , така че само се преоблякохме и взехме друга завивка и пак заспахме  Whistling
Дано довечера сме сухи  Flutter

# 20
  • София
  • Мнения: 747
При моето дете се случи така, че първо махнахме нощния и после дневния. Първо забелязах, че спря да пишка по време на следобедния сън, после и през нощта. Просто спрях да му слагам по това време памперс, фалове не е имало.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 155
Снощи спа без памперс , и се напишка  Mr. Green
Но понеже се беше омотала със завивката , долния чаршаф беше сух , така че само се преоблякохме и взехме друга завивка и пак заспахме  Whistling
една идея: за да не мокрите матрака, може в началото да слагаш протектор за целта (нашия от едната страна е от материя по-плътна от мушама, а от другата - памучна като хавлия. Така и не ни се наложи да го ползваме по предназначение  Simple Smile Peace

# 22
  • Мнения: 720
Снощи спа без памперс , и се напишка  Mr. Green
Но понеже се беше омотала със завивката , долния чаршаф беше сух , така че само се преоблякохме и взехме друга завивка и пак заспахме  Whistling
една идея: за да не мокрите матрака, може в началото да слагаш протектор за целта (нашия от едната страна е от материя по-плътна от мушама, а от другата - памучна като хавлия. Така и не ни се наложи да го ползваме по предназначение  Simple Smile Peace
Галита , ти  преди време беше ни казала за тези протектори , ама аз не открих къде има до купя такива в Бургас , и затова мушама съм сложила под чаршафа  Thinking даже , чудя се дали да не купя от онези еднократни постелки за леглото , които в родилното си постилахме да не цапаме чаршафите   newsm78

# 23
  • Мнения: 720

Днес сутринта беше суха , понеже я изпишках в гърнето като се събуди в 2 ч да пие вода   Wink

# 24
  • Мнения: 673
  Моето малкото също първо спря да пишка през нощта.
Продават нещо като памперс -чаршафи и струват 50-60 ст . бр. Слагам отдолу ,за да няма фалове .

# 25
  • Мнения: 720
чудя се дали да не купя от онези еднократни постелки за леглото , които в родилното си постилахме да не цапаме чаршафите   newsm78

  Моето малкото също първо спря да пишка през нощта.
Продават нещо като памперс -чаршафи и струват 50-60 ст . бр. Слагам отдолу ,за да няма фалове .
Да , и аз точно това имах предвид да купя , за да не мокрим чаршафите...
че много е крива като се събуди през нощта не иска на гърнето , а само вода да пие и права заспива... Mr. Green

# 26
  • София
  • Мнения: 1 155
ами да, и тези памперс-чаршафи са добра идея ... а иначе протекторите ги продават в бабешките магазини, не може да ги няма и  в Бургас.

# 27
  • Мнения: 2
ОТ КЪДЕ МОГА ДА СИ КУПЯ ТЕЗИ ПАМПЕРС ЧАРШАФЧЕТА

# 28
  • Мнения: 553
Продават се в аптеките ''тези памперс чершафчета'' Peace

# 29
  • Мнения: 19 302
Аз постилам нещо като непромокаема пелена, която после пера в пералнята. Вечер я оставям без памперс, но се напишква някъде към 2 часа. Сменям гащите, махам напишканата пелена и слагам памперс чак тогава.

Общи условия

Активация на акаунт