Когато от плач утихва,сладко Априлчето се усмихва

  • 10 007
  • 269
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 269
Здравейте , момичета !!!

Честит рожден ден, musito   bouquet

За акането - ние акаме след всяко ядене. Не съм забелязала Косьо да няма апетит , храни се както преди по 30-35мин.

Ние имаме такъв режим вечер - яде към 21-22ч и после чак в 3-3.30ч. Хубаво ще е това хранене да го изместим в 12ч и после в 6 ч.

На ортопед се ходи на 1 месец , полага са по ЗК.

Пентаксим смятаме да купим , макар че нашето педи не ми го препоръча на всяка цена. Каза аз да си преценя.Причините ги писах вчера.

За захранването - нашето педи каза , че има време.С това съм съгласна с нея.

Айде , че пак ревеме ..............

# 46
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Бройте ме и мен в отбора на късно захранващите мами!  Peace

# 47
Devi, пу-пу да не му е уроки, ама от ккъде ги взимате тези спокойни, спящи е неревящи бебета newsm78 С първото бебе бяхме писали на дивия щъркел, сега уж решихме на питомния да пишем, ама дали сме сбъркали адреса, незнам newsm78
Забравих - musito, ЧРД  bouquet

Jul, знам ли и аз какво стана, аз даже си бях купила предварително боя за коса да си крия белите коси като се роди бебето, а то па гледай какво стана  newsm78

# 48
  • София
  • Мнения: 749
Devi, пу-пу да не му е уроки, ама от ккъде ги взимате тези спокойни, спящи е неревящи бебета newsm78 С първото бебе бяхме писали на дивия щъркел, сега уж решихме на питомния да пишем, ама дали сме сбъркали адреса, незнам newsm78
Забравих - musito, ЧРД  bouquet

Jul, знам ли и аз какво стана, аз даже си бях купила предварително боя за коса да си крия белите коси като се роди бебето, а то па гледай какво стана  newsm78

Ми освен аз да ти я купя, че...не предполагах, че ще ми се наложи Simple Smile

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 2 518
Боята хубаво, ами сенките под очите с какво ще замазваме newsm62 Ваня, ще искаш ли авторски права на песничката newsm53

# 50
  • София
  • Мнения: 749
Боята хубаво, ами сенките под очите с какво ще замазваме newsm62 Ваня, ще искаш ли авторски права на песничката newsm53

Абе мислих по въпроса newsm78,  ама хайде може... нали съм лардж Wink...даже екстра лардж напоследък ...XXL, ама не в секси - смисъла (освен за някой с ориенталски вкус) Joy

Мале, да ви се оплача - онзи ден реших да похарча някой лев за себе си в MANGO...Харесах си една ленена риза и се чудих M или L (ех,спомени...) да пробвам  newsm78 Е-e-e-e...накрая взех XXL Sad После тръгвам да меря някакъв панталон и викам на девойката : "Кой ви е най-големия размер?" Слава Богу, най-големия ми беше широчък, та взех предпоследния. Не че е кой знае каква утеха, де Wink


Musito, Честит Рожден Ден  newsm51


За акането - и Косьо се отчита на всяко хранене, но напоследък (от 3-4 дни) в тъмнозелената гама, което ме притеснява доста Sad

# 51
Ейй по темата за парцалките и аз имам една депресарска случка: харесвам си панталони и решавам да ги премеря. Нареждам се след една едричка девойка, която се оказа, че е харесала същия модел. Продавачката и дава някакъв номер от панталона и аз като казах, че и аз искам от същия модел и тя: "аа и за вас същия номер като гледам!" малеее лошо ми стана!  Laughing #Crazy

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 2 518
Вижте на какво попаднах в биберон.бг- „Просто сложете памук в ушите си и джин в стомаха си” – съвет за справяне с коликите от 19 век -  hahaha hahaha hahaha

# 53
  • София
  • Мнения: 749
Леле, днес така се зарадвах, като се качих на кантара и той показа 67,3 кг... Веднага след това се сетих, че преди една година подобна цифра щеше да ме вкара в депресия hahaha
Как се менят времената, а Wink

Jul , моя мъж точно така се справя с коликите...само че вместо джин приема ракия ...през седмицата веднъж на ден (вечер), уикенда и на обяд Wink За съжаление аз правя салатата и се наливам с бира, а чат-пат с вино.

# 54
  • Добрич
  • Мнения: 52
Привет и от нас!
Въпреки мерака ми рядко се разписвам,обикновено успявам само да ви прочета,моя младеж избирателно реве когато реша да направя нещо за себе си-да ям,да чета и т.н и веднага ме усеща и РЕВ!!!

Ние вече два пъти излизахме навън и се чувствам прекрасно...то имало и друг свят Grinning

Мусито ЧРД!!!

Стискам палци болните ни бебоци скоро да са само радост,а не тревога за мама Praynig

# 55
  • Мнения: 2 751
Да се запиша и аз  Grinning
Рядко имам време да пускам комп-а, че на това време сме по цял ден навън  Grinning

Михаил много се е променил тея дни в лицето и физиономията  Heart Eyes Много е започнал да се смее  Laughing

# 56
  • Мнения: 100
E хайде и аз да се разпиша най-сетне!!! Peace
Здравейте,недоспали ,но щастливи мамчета!!!  bouquet
И ние с Любо от десетина дни сме си в къщи,но едва сега успявам да драсна присъствие във форумчето ни.
Виждам ,че тук на първа стр. греят много красиви слънчица-изпращам ви целувки на всички бебчета-толкова са хубави и милички(щото на снимките не плачкат нали Wink)!!!!!!!!!
Малко и за нашето развитие-за сега като че ли сме ок,но и аз имам притеснение,че само кърмата не му достига и съм в голяма чуденка -да купувам ли АМ или да дочакам още някой друг ден до 20.05.,когато сме на консулт. при педито и да искам компетентно мнение... newsm78Хич не знам....Караме я само на кърмене  при поискване-( ooooh!за режим и дума не може да става),но само от едната гърда,защото другата ми е с плоско зърно Rolling EyesТази само я изцеждам през хранене,но ми се струва твърде скромна с нейните 40-50 мл.млекце?!?Не е ли малко??!Давам му го допълнително след сукане ако ми се стори,че е сукал недостатъчно..И так за сега.Показвали сме си носа два поредни дни на двора за ок.10 мин.,но от утре може и да сме на разходка навън,ще видим.
Опс-викат ме за папу Crazy,айде мамита,хубав ден  и много ,много усмихнати априлски бебчета ви желая!!  bouquet

# 57
  • Popovo
  • Мнения: 571
Хайде добре дошла на бараборка   Hug  bouquet, откога ви чакам с Любо да сте на линия.
ЧРД на Мусито  newsm59  bigdance2 Gift
Стефинка, колажа е супер, за което благодарим   bouquet

# 58
  • Мнения: 139
Здравейте и от нас! Ние бяхме на разходка!  bouquet
 Стефинка колажът е много красив!
 Деви добре дошла отново  bouquet Аз съм абсолютно на линия за разходките! Ще се радвам да се запознаем smile3525 А и аз като теб имам най-кроткото дете на света! Даже и колики нямаме txtloves
 Танзен успех с преместването  bouquet

# 59
  • Мнения: 269
А и аз като теб имам най-кроткото дете на света! Даже и колики нямаме txtloves



Завиждам ти. Аз си виках - първото като е ревливо , то второто ще е кротко , а то - 2 пъти по-ревливо  #Crazy #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт