От каде да започна ако имам проблем при зачеването

  • 3 748
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 313
Да съгласна съм с корекциите на Мишинка, относно цветната снимка, тя се прави до 12 ден, в зависимост кога ти е овулацията, но идеята ми беше да е възможно непосредствено преди овулацията!!!
А това за температурата много ме изненадва???!!!
Мишинка искаш да кажеш, че ти имаш 2 фази на температурата и нямаш пукнат фоликул???? Thinking
как е възможно това??? Нали повишената температура във втората фаза се дължи именно на прогестерона, който се отделя от жълтото тяло??? При ЛуФ доколкото чета не се пука фоликула и не би трябвало да се качи температурата

# 16
  • Мнения: 939
Да съгласна съм с корекциите на Мишинка, относно цветната снимка, тя се прави до 12 ден, в зависимост кога ти е овулацията, но идеята ми беше да е възможно непосредствено преди овулацията!!!
А това за температурата много ме изненадва???!!!
Мишинка искаш да кажеш, че ти имаш 2 фази на температурата и нямаш пукнат фоликул???? Thinking
как е възможно това??? Нали повишената температура във втората фаза се дължи именно на прогестерона, който се отделя от жълтото тяло??? При ЛуФ доколкото чета не се пука фоликула и не би трябвало да се качи температурата
да - не ми се пукат фоликулите, но прогестеронът ми е в норма. Дори и тестовете за ову "хващат" някакви дни на овулация, но реално пукане на фоликули не съществува при мен, дори и след конски дози прегнил. Човешкият организъм е странна работа - явно има и отклонения от нормите и правилата.

# 17
  • Мнения: 313
стига бе, ти съвсем ме обърка  Shocked!!!! прогестерона на 21 ден в норма ли ти е????? От къде да се вземе този прогестерон, ако няма жълто тяло?????
Тестовете за ову са нещо друго..те хващат пик на ЛХ, но ако имаш ЛУФ може въпреки това да не успеят да се пукнат фоликулите!!!

# 18
  • Мнения: 939
Бяха ми казали на 19 ден да го пусна и се оказа, че е в граници. Ама туй беше преди повече от две години - тогава нищо не разбирах и тепърва започвах изследвания. Даже не знаех, че се прави 7 дни след ову.

Общи условия

Активация на акаунт