Въпрос към мамите, които вече са си правили фетална морфология

  • 5 068
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 004
Правих си ФМ в началото на 4 месец и предположението за пола се оказа вярно. Simple Smile
Изчакай до другата седмица и със сигурност ще узнаеш какво е детенцето ти.
Лека бременност и здраво бебе! Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 2 060
На ФМ още в 13 седмица се видя щръкналото пишле между крачетата. Два пъти бях до сега и двата пъти ми показваха пишлето, а не тестисите.
И аз казвам да почакаш още малко до понеделник, за да знаеш със сигурност  Mr. Green
Да ти е живо и здраво мъничето Heart Eyes
Като гледам сме в едим месец с теб Simple Smile, ела при нас и в отчетните  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 112
Тестисите наистина слизат доста по-късно, на мен до 32г.с. ми показваха само пишлето (а тогава на ФМ се видяха много ясно). Така че наистина вероятността е 50 на 50 Simple Smile! Каквото и да е, да ти е живо и здраво!

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 576
http://pregnancy.about.com/od/boyorgirl/a/girlboyultras.htm  Ето много снимки на половите органи на видозон.

# 19
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
На обикновен 2D ехограф е трудно на този етап да се види със сигурност защото си приличат органите страшно много! Но на 3D ще се види със сигурност!

# 20
  • Мнения: 315
http://pregnancy.about.com/od/boyorgirl/a/girlboyultras.htm  Ето много снимки на половите органи на видозон.
Като разгледах снимките, май ще си имам пак момиченце  Grinning. Е ще видим със сигурност в понеделник, но определено не видях нищо да стърчи. Аз се радвам, каквото и да е, надявам се, таткото да не се разочарова  Crazy

Последна редакция: ср, 14 май 2008, 12:03 от Lora_mum

# 21
  • Мнения: 9 973
пожелавам ти да родиш такова,каквото искаш

# 22
  • Мнения: 315
пожелавам ти да родиш такова,каквото искаш
Благодаря! Аз искам бебенце, каквото и да е то - момиченце или момченце. Сега вече незнам какво съм видяла. #Crazy От една страна колежката, която също е бременна с момиче (вече беше на фетална) ми каза, че и сега са й казали момиче - на прегледа в завода, и нищо не е стърчало. При мен имаше нещо, което аз неразбрах какво е, все пак не съм доктор. Доктора, който ме гледа каза, че му прилича на момче, но ще си изчакам феталната в понеделник и вече няма да гадая.
Снощи като казах на моя, че може би е момиче, той не вярва и продължава да говори за бебето като за момче  hahaha

# 23
  • Мнения: 367
Ами те са еднакви до определено време(клиторчето стърчи-стърчи и пишлето;тестисите са в коремната кухина,яйчниците също;скротумчето прилича на срамни устни),после почва хубаво да си личи кое какво е. На мен ми казаха в 13 седмица,че 60% е момиче и такова е досега(на 3Д,но в 2Д режим),на сестра ми й казаха ,че е момче(пак на 3Д,2 пъти я гледаха в 12 и 19 седмица), а сега твърдят ,че е момиче ooooh!
Божа работа! Каквото излезе-да ти е живо и здраво!!!
Лека бременност

# 24
  • София
  • Мнения: 4 588
Скоро ще разбереш със сигурност най-вероятно, макар че стават и грешки понякога. Simple Smile

Желая ти здраво бебече независимо от пола! Hug

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Много зависи и от самия лекар и от апарата. Има лекари дето и на 4Д не могат да разпознаят пола.За Варненки препоръчвам за пола да ползват услугите и апарата на Давидков.Той си познава много добре апарата и не е бъркал пола.Като лекар обаче по принцип няма добри отзиви. В Майчин дом също е добър апарата, но лекарите там още не могат да използват всичките му функции.

# 26
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
И на мен ми предстои фетална Grinning
Моля се единствено бебчето да е здраво и да се развива добре.
Всичко друго е без значение Hug

# 27
  • Мнения: 315
Здравейте мами,
ще си имам момченце. За сега всичко изглежда наред - по думите на доктора, защото аз гледах, но ако той не ми обясняваше, нищо нямаше да разбера от това, което виждам. Бебчето ми изглежда само кожа и кокали все още милото  ooooh!
 Hug Heart Eyes

# 28
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
И на мен ми предстои фетална Grinning
Моля се единствено бебчето да е здраво и да се развива добре.
Всичко друго е без значение Hug
Ходих на фетална в Медицински център Фемина при доктор Карагьозова.
Останах супер разочарована!
Първо 2 нейни познати ни изпревариха, след това по време на самия преглед така ме претупа #Crazy че ако не я бях попитала за органите и съдовете на бебето нямаше да се сети да каже нищо Tired
През цялото време мрънкаше, че нямало околоплодни води и било много тясно на бебето, било се свило и нищо не се виждало!
Накрая нито пола ми каза, нито нещо съществено #Crazy
Останах много разочарована!
Не бих я препоръчала на никой!

# 29
  • София
  • Мнения: 12 554
ZLATNA отиди при д-р Томова или д-р Марков във Фемина.

Общи условия

Активация на акаунт