Боди лосион с блестящи частици

  • 41 596
  • 291
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 7 877
А някой ползвал ли е маслото на Нюкс, май никой не сподели отзиви, само всички си го харесваме.  Flutter

# 76
  • Мнения: 1 941
Абе не съм се минала, аз, нали казах пишеше 50, а ми го маркираха за 41. Промоцията я има в Ремедиума в Изток. Но, подаръците са някаква парцалява мешка /води се чанта за плаж иначе/, в която освен маслото Нюкс друго трудно се побира  Stop и някакви съвсем обикновени джапанки като за пет лева.
Иначе днес най-сетне се намазах с маслото и не мооога да си изкривя душата - харесва ми и блести много! Малко аромата продължава да не ми влиза добре, но сигурно ще свикна. Който още се чуди, моя съвет е да го взима.

# 77
  • София
  • Мнения: 7 877
Абе не съм се минала, аз, нали казах пишеше 50, а ми го маркираха за 41. Промоцията я има в Ремедиума в Изток. Но, подаръците са някаква парцалява мешка /води се чанта за плаж иначе/, в която освен маслото Нюкс друго трудно се побира  Stop и някакви съвсем обикновени джапанки като за пет лева.
Иначе днес най-сетне се намазах с маслото и не мооога да си изкривя душата - харесва ми и блести много! Малко аромата продължава да не ми влиза добре, но сигурно ще свикна. Който още се чуди, моя съвет е да го взима.

кошничката, а хубаво ли хидратира, а тества ли го и върху лице ?

# 78
  • София
  • Мнения: 2 176
А аз днес си взех бодилосион-а на Seventeen.
Розовия е с много приятен плодов аромат и  определено има  блясък , е не заслепява очите чак , но на слънцето доста блестеше   , на мен ми хареса  Peace

# 79
  • Мнения: 681
Аз използвам на Лаура Вандини  Peace Много приятен аромат и нежни блестящи частици  Peace

# 80
  • Мнения: 110
Взех си на орифлейм един с помпичка и съм много доволна как блещукам хахах  Crazy

# 81
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
А аз днес си взех бодилосион-а на Seventeen.
Розовия е с много приятен плодов аромат и  определено има  блясък , е не заслепява очите чак , но на слънцето доста блестеше   , на мен ми хареса  Peace
и аз си го взех,но още не съм го ползвала Hug

# 82
  • Мнения: 1 941
Иля, пробвах го на лице и преди и след грим, много добре стои. За хидратацията определено обаче не може да се разчита само на него.

# 83
  • София
  • Мнения: 7 877
Иля, пробвах го на лице и преди и след грим, много добре стои. За хидратацията определено обаче не може да се разчита само на него.

Мерси, мила !  Hug

# 84
  • Мнения: 14
В край на сметка много хора пишат,че са си взели лосиона на Seventeen,но от къде?

# 85
  • Мнения: 2 414
В Бонжур го има. Peace

# 86
  • Мнения: 1 224
Аз го търсих и нямаше  Tired

# 87
  • Мнения: 234
Аз също си взех лосиона на Seventeen, наистина много хубаво блести на слънцето и мирише невероятно  Heart Eyes Препоръчвам го на всички момичета  Peace

# 88
  • Мнения: 1 224
Аз също си взех лосиона на Seventeen, наистина много хубаво блести на слънцето и мирише невероятно  Heart Eyes Препоръчвам го на всички момичета  Peace
ко и за него ми помогнеш,както ми помогна за Алфапарф ще бъдеш безценна  Mr. Green Hug

# 89
  • Мнения: 3 641
Аз също си взех лосиона на Seventeen, наистина много хубаво блести на слънцето и мирише невероятно  Heart Eyes Препоръчвам го на всички момичета  Peace
Аз го търсих и в двата Бонжура/Славейков и на Алабин/, но ми кажаха,че  е свършил. И май фирмата нямало да произвежда по-вече.  Rolling EyesАко някой знае къде другаде има да казва Hug

Общи условия

Активация на акаунт