Пропуснах да кажа, че лекарят е изключително уважаван педиатър и му имам доверие. Ако имаше сериозна инфекция, би я открил. По-скоро е нещо вследствие от хремата.
Отипак подходящи ли са в този случай?
- малката снощи ми пропищя от болки в ухото и се наложи по спешност да търся лекаря УНГ, но който имам имам доста голямо доверие, какво да правя и от снощи започнахме капки за уши "Furotalgin"/мисля, че не са АБ/ + болкоуспокояващо/по-силно температуро-понижаващо ако е нужно/. Лекарят ми каза днес на прегледа, че се получил нещо като "стрес на организма", понеже вчера малката беше с хрема, а в парка я удари една люлка/ от удара нямаше видими последици или рев/, но организма и се е "шокирал" и в комбинация с инфекцията от хремата се е получил такъв ефект.
.
.