по колко пъти на ден ходите до тоалетна в 6 месец?

  • 2 833
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 229
Различно. Има дни, когато ми се струва, че е през 15мин. След това следва период, когато всичко си е нормално. И с първата ми бременност беше така докрая. Явно зависи, бебчо къде се е разположил в момента. Ама пък и аз лятото такива количества плодове унищожавам, че дори и когато не съм бременна си търча по-често до тоалетната.

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Няма страшно.Така е.Да не ти разправям в 9-тия за какво става на въпрос.Не можех да се наспивам,защото повече стоях в тоалетната,отколкото в леглото.
така е  Hug

# 17
  • Мнения: 1 103

Така е  Joy често ще ти се струва изчакай да видиш кво става после  Joy Joy

# 18
  • София
  • Мнения: 5 079
Не помня такива подробности, не съм засичала.  Mr. Green

# 19
# 20
  • Мнения: 9 903
Здравейте сладурани колко често ходите до тоалетна аз съм в 6 месец аи днес ходя през 5мин все едно не съм ходила 2 дена направо ще ми се пръсне мехура при вас как е
о, сладуранке, голям проблем, а?  Joy малко ще ти се качи сметката за вода  Wink

# 21
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
чакай да додйе 8я и 9я Mr. Green Laughing

# 22
  • Мнения: 101
то аз нощно време ставам да пишкам, а какво остава за през деня.......много ми е странно,т.като преди бремеността ходех по 1-2 пъти, а сега се скъсвам,,,много често и бебчо е причината да ти се ходи,особенно като ти притисне пик.мехур!!!!!Не се притеснявай, съвсем нормално си е!!!!

# 23
  • Мнения: 4 753
Броя ходения не се увеличиха.... Но и преди да забременея пак не ходех често...

# 24
  • София
  • Мнения: 4 588
Не помня такива подробности, не съм засичала.  Mr. Green

 Peace

# 25
  • Мнения: 11 004
До последно си ходех нормално, само последните 2 седмици малко по-често.

# 26
  • Мнения: 1 428
През цялата бременост постояно ми се пишкаше  Wink

# 27
  • Мнения: 257
Много, много на  честичко, а последните два мале, мале!!!!

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 1 263
През цялото време - по много Joy

# 29
  • Мнения: 707
Много странно и за мен самата, но аз по4ти не ходех - 1-2 пъти, а пиех по 5-6 литра на ден Grinning и корема ми беше огромен! Оба4е много оти4ах - крака и ръце ooooh!
Преди забременяването, а и сега ходя много по-4есто Toilet

Общи условия

Активация на акаунт