по колко пъти на ден

  • 1 912
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 233
В последните месеци го имах този проблем. Така ще е... Peace

# 16
  • Мнения: 196
И аз като теб,само че количеството е минимално,чак ме хваща яд,че са разхождам за няма нищо. CloseСега съм в края на 7 месец и съм си така от самото начало,и като гледам така няма за кога да се променят нещата Laughing

# 17
  • Мнения: 5 393
Аз пък нямах промяна в ходенето до тоалетна през бременността. Ходех толкова често, колкото и преди. Малко ми беше чудно, особено последните 2 месеца- Иво беше седалищно разположен и ме риташе ниско долу в корема, но явно не ми уцелваше мехура Laughing

# 18
  • София
  • Мнения: 4 588
И аз бях така  в началото и края на бременноста. Rolling Eyes

И при мен беше така.

# 19
  • Мнения: 523
Почти през цялата бременност бях така.
preggo smile3550

# 20
  • Мнения: 1 428
През цялата бременост бях така  Wink

# 21
  • Мнения: 4 753
Не съм имала такива проблеми, като изключим, когато бебо ме риташе в пикочния мехур  Toilet  но пък аз по принцип не пия много течности, та за това така...

# 22
  • Мнения: 9 973
оооооооо, и аз така Laughing

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 1 263
Аз и без да съм бременна съм имала таива дни, пък през бременността просто... hahaha

# 24
  • Мнения: 149
Сега съм в 5-ти месец и съм с абонамент за WC-to  по около 10 пъти на ден, но се старая да не пия течности както пиех преди да забременея (около 2 литра и половина на ден), защото в началото започнах и беше по-зле от сега. Също така ми е доста неприятно ако ми се киха преди да съм минала през тоалетната, защото ми се е случвало мехура да изпусне малко.

# 25
  • Мнения: 112
Почти цялата бременност изкарах така,особено последните месеци. Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 339
Почакай да влезеш в 9-я. Тогава не на 5, ами на 1 мин ще ти се струва, че ти се ходи до WC

# 27
  • Мнения: 518
Във второто тримесечие не съм ходила толкова често, но в началото и сега в края и аз така - тъкмо свърша работа във  smile3550 и докато изляза пак имам чувството, че трябва да се връщам Shocked

# 28
  • Мнения: 4 784
И аз бях "абонирана"  Simple Smile нон-стоп. Гадното беше, че през нощта по няколко пъти ставах да пишкам. Легна и докато се наместя, айде пак...

# 29
  • Мнения: 91
 ooooh!  ужаса с тоалетната ми продължава и в този момент

Общи условия

Активация на акаунт