Айде САМОКОВски мами ......

  • 17 363
  • 294
  •   1
Отговори
# 240
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Дани, без притеснения Naughty ние сме с теб.....а и всичко ще е наред. Все пак какви са тези изследвания Thinking въпреки, че аз съм решила, че до 30г  и 2-то ще родя, а за 3-то то......ако постигнем консенсос с М, че като видя Ники как яде се е изплашил, че няма да може да ги изхрани hahaha Joy

# 241
  • Мнения: 24
И аз съм в отбора за 3 деца, но живи и здрави ще видим как ще се развият нещата. За второ съм много навита, но мисля да поизчакам поне до догодина.

# 242
  • Мнения: 70
Скрининга за синдром на Даун между 10 и 13 г.с. чрез ултразвуково измерване на нухалната транслуценция (НТ) открива около 80% от засегнатите плодове, за сметка на 5% фалшиво-положителни резултати. Комбинацията от НТ и майчините серумни нива на ß-hCG  и PAPP-A покачва до 90% процента на откриване. Нещо повече- стартира и пълният, троен скрининг за тризомия 21 между 14 и 21 г.с.чрез изследване на три хормона в серума на беменната жена - AFP, ß-hCG и unconjugated oestriol (uE3), което съчетано с ултразвукова морфология на плода покачва до 90% процента на откриване на заболяването. В АГ отделението на болницата се извършват всички инвазивни процедури в акушерството. Това прави възможно за много кратко време да се постави точна диагноза и да се предприеме адекватно акушерско поведение, което намалява максимално рисковете и психическите травми върху семейството


# 243
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Дамм Жане и М иска Никче да стане на 2г и тогава. Аз в началото бях навита малък като стане на 7-8м, ама нещо вече ме налегна яко умората и съм съгласна с него.

# 244
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Аз до колкото си спомням Даун беше най-добре в 16г.с.  Thinking още си пазя листовката после ще погледна (сега да не вдигам шум на мъжете)

# 245
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Дани ти коя седмица стана Blush (трябва да добавиш нова лентичка Laughing)

# 246
  • Мнения: 70
силве     по тази формула е правено и нашето бебе .С Емо забременях след 1 година а сега от първия път.
Всичко си е божия работа.
Имам приятелка чийто деца нямат 365 дни разлика

# 247
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Айдееее събрахме се Party

# 248
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Права си Дани кой какво му е писано, Господ си знае работата.

# 249
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983

да се почерпим по повод сбирката ни Laughing

# 250
  • Мнения: 141
ей мацки какво съкращение за мъж сте измислили-м,якооо smile3501.
По отношение на броя на децата аз съм за 2,но който иска и може-успех за 3-то и т.н.,ние с баткото и м СмЕ рЕШИлИ ПОВЕчЕ бЕбЕТА ДА НЕ СИ КУПУВАмЕ Laughing,на моите разликата им е 4год.
лека нощ и бебчовците да спят
еее 3пъти не мога да се вредя да побликувам,явно дечурлигата спят Laughing Laughing Laughing
мерси за коктейлчето

# 251
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
ние с баткото и м СмЕ рЕШИлИ ПОВЕчЕ бЕбЕТА ДА НЕ СИ КУПУВАмЕ :lol
hahaha Joy Joy Joy това ме разби Joy

Ми аз и в телефона съм си го записала М hahaha Joy Joy Joy


П.П. Да доуточна аз М го използвам като съкращение на "Мило"

Последна редакция: пн, 26 май 2008, 21:32 от ViFresh

# 252
  • Мнения: 141
ТОВА за телефона е идея Joy,ох аз пак не съм разбрала ама смисъла е същия Embarassed

# 253
  • Мнения: 70
и аз сложих детето да спи и сега ще си почина малко пред комп
 днес се учихме да духаме свещички

# 254
  • Мнения: 70
даниела, видях те че четеш.
Как сте?

Общи условия

Активация на акаунт