Айде САМОКОВски мами ......

  • 17 362
  • 294
  •   1
Отговори
# 255
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Честит рожден ден на Дани (dani4ka76) да ни е живе и здрава и все така добричка

# 256
  • Мнения: 70
Честит рожден ден! Много здраве и наздраве

# 257
  • Мнения: 5
Здравейте момичета!
не съм изчезнала чета ви и днес вече ме хвана срам че не съм написала нищо в тази тема!
Както вече съм ви казала при нас лудницата е пълна! Митко пак е болен и не е на детска по цял ден крещи Алекс не може да спи и общо взето не вали ли сме навън с количката!
Аз прочетох новините в наща банда и съм плакала от кеф че има и други смели жени - Дани браво целувам те и ти желая лека бременност и още по леко раждане! Не се притеснявай за разликата май това е най-дабрата защото и големите не разбират много и не проявяват гадна ревност! Митко много се радва на брат си сутрин целува първо него, на улицата го бъзикат че ще вземат бебето и той се нервира много даже плаче!
А в отбора за трето може и мен да запишете защото мечтата ми да имам момиче сигурно никога няма да отшуми!!!!
Ви дребосъка е страхотен! Жането и тя беше публикувала снимка и на него много се радвах!
Аз виждах sparky но беше доста далече вече има едно сладко коремче Praynig!
Ани Иван много се изкефи на снимката която ти беше качиланапълни си очите Laughing!
Мая за столче за хранене и ние взимахме такова на Чиполино и аз доста го ползвах Митко до скоро имаше желание да се храни в него!
Мойто дребно чудо не иска да пие нищо от шише, а вече прилича на лапето от рекламата на финети текът му лигите като седнеме да се храним! Утре ще ходиме на консултация да видиме колко килограма сме станали но 7 сигурно ще ударим доста ни тежи дупето!
Видях че имаме и нови мами - добре сте ни дошли дано ви хареса нашата банда!
Ви а ти вземи че си ела да организираш едно събиране!
Рали ако знаеш с какъв интерес четох разказа ти за вашата почивка напълни ми се душата такова нещо плануваме от години но кога ли ще стане?!!
Аз май се улях
лека и утре ще пиша

# 258
  • Мнения: 5
Честит рожден ден на danichka76!
Да си жива и здрава и все така лъчезарна!!!!

# 259
  • Мнения: 5
Дани и за скрининга не се впрягай!!!!!
Колкото по-малко мислиш за бременноста толкова по-леко минава!!
Когато бях бременна с Митко ходех всяка седмица на видеозон правех си редовно изследвания, и накрая изкарах два месеца ни жива ни умряла от страх и притеснение, сега обаче съм ходила на три женски консултации правих си един път изследвания и два пъти ме гледаха на видеозон! Малчо се роди с 5 пъти омотана пъпна връв но слава на бог е добре! Пращаха ме на скрининг но аз не пожелах да отида!
но все пак късмет и стискаме палци всичко да е наред!!

# 260
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ох Даниелка, чесно да си призная не знам кога ще е  Tired
Но със сигурност ще доведа Никче, да му се порадват баба и дядо, а после бабата мисля да си я взема на морето, че хем да ми гледа детето и аз да направя почивка и плаж, хем детето да е до мен. Не ми се иска да го оставям, до сега не сме се делили с него Heart Eyes
А за среща - верно сте мн несериозни, ако ме няма мен не можете да се организирате - засрамете се Naughty

# 261
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Даниелка, дай да видим колко е пораснал Алекс Laughing

# 262
  • Мнения: 70
Даниела и аз като теб , през първата си бременност ходех на 2 седмици на преглед. Ходих и на триисмерен 70лв правих си изследвания всеки месец 7х12лв. Раждане 1600лв. 300лв изследвания на бебето. И за каквато дивотия се сетиш съм давала пари..... Нищо че тогава бях на 30г - ДЕТСКА МИ РАБОТА

СЕГА СЪМ решила , веднъж да минат тези изследвания и всичко да е наред, ще ходя по възможно  по-рядко на жк

# 263
аз мисля че скрининга е задължителен, защото я си представете че родите болно дете , а сте могли да го предотвратите . Затова са тези изследвания за да си спестим сълзите. Нали знаете , че е по-добре да се избере по-малкото зло

# 264
за да не ви обърквам само ще допълня , че случаино обърках форума за моя град с вашия и се зачетох

# 265
  • Мнения: 3
                  ДОБРО УТРО!

         

# 266
  • Мнения: 674
Добро утро и от мен! Laughing

Честит рожден ден на Даничка!  bouquet

# 267
  • Мнения: 70
добро утро Мами
Като гледам слънцето през прозореца и си мисля , че и днес наш дом ще са детските площадки
Усмихнат ден

# 268
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Добро утро и от нас. Laughing
Майче мерси за кафенцето Wink
и тук се очертава слънчев ден, дано не е мн топло обаче Thinking
И ние ядем и хващаме под ръка улиците Laughing
Хубав и слънчев ден на всички Party

# 269
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983

Общи условия

Активация на акаунт