уф фолк мигли

  • 3 096
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
Днес ходихме със съпруга ми на лекар. Докторката беше с изкуствени мигли Shocked Много зле! Направо отврат! Sick Мисля, че с една хубава спирала лицето изглежда далеч по-женствено и красиво.

Това са пълни глупости, явно е била при некачествена гримьорка или пък сама си е сложила.. Аз си сложих (гримьорката ми сложи де) изкуствените мигли на бала си и бях просто прекрасна с тях. Не зависи от спирала, за да имаш хубави мигли, а това дали имаш хубави мигли. Ако имаш къси или прави мигли, колкото и да е хубава спиралата няма как да станат хубави мигли...

# 16
  • Мнения: 1 632
Днес ходихме със съпруга ми на лекар. Докторката беше с изкуствени мигли Shocked Много зле! Направо отврат! Sick Мисля, че с една хубава спирала лицето изглежда далеч по-женствено и красиво.

Това са пълни глупости, явно е била при некачествена гримьорка или пък сама си е сложила.. Аз си сложих (гримьорката ми сложи де) изкуствените мигли на бала си и бях просто прекрасна с тях. Не зависи от спирала, за да имаш хубави мигли, а това дали имаш хубави мигли. Ако имаш къси или прави мигли, колкото и да е хубава спиралата няма как да станат хубави мигли...
Това не е вярно!Моите мигли са дълги,но прави.Зависи от спиралата.Аз явно съм я улучила,защото миглите ми стават страхотни,а и си има цака на слагане.

# 17
  • Мнения: 1 243
ивка, каква ти е спиралата, че моите са дълги, но имам проблем с извиването им, дори с щипка за мигли не се задържат мн дълго време извити.  Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 4 751
ивка, каква ти е спиралата, че моите са дълги, но имам проблем с извиването им, дори с щипка за мигли не се задържат мн дълго време извити.  Hug

Моите са същите! Ужас просто.. извивам ги, слагам уж хубава спирала- стават екстра..след 15 мин са си приели старата форма  #Cussing out

# 19
  • Мнения: 1 243
Ами на -  Sick - същата работа!!!! От известно време ползвам Уондърлаш-а на Орифлейм и ми се получават значително по-добре. А съм ползвала и скъпи такива, но без ефект!  Twisted Evil

# 20
  • Мнения: 3 314
100 лв. за мигли  Shocked  никога  Naughty

# 21
  • Мнения: 1 432
Аз имам някакви мигли4ки -руси, миниатюрни и рехави  Crazy. Сложа ли спирала вси4ко се променя- дълги, гъсти ,страхотни  Flutter . Използвам Макс Фактор или Орифлвйм. Търсете спиралата за вашите мигли, не си слагайте изкуствени  Thinking

# 22
  • Мнения: 126
 най добрите   спирали са на диор шоу   и на ив сен лоран -изкуствени мигли страшни са но скъпи

Последна редакция: пт, 23 май 2008, 16:31 от juliaf

# 23
  • Мнения: 126
 Laughingвече си сложих страхотни са . но скъпи ....разбрах че и в бг вече слагат такива  но ще видим като дойде време да  ги запълвам как ще се справят наште спецове Thinking Confused

# 24
  • По света и У нас
  • Мнения: 238
И аз съм с мигли вече,но...притеснява ме да не ми попадне лепило в окото докато спя,щото ми казаха че било мн.вредно и ако стане трябвало бързо да тичам към болницата Confused Sad

# 25
  • Мнения: 126
 newsm78 #Crazyстига бе  какво лепило каква болница  .....къде си ги слага и колко плати ако не е тайна .... мигла по мигла ли си сложи или на снопчета

# 26
  • Мнения: 11
според мен не си стува парите. 100 лв за 10 дни , и то за мигли ?! не..... Stop
Честно да си кажа и аз не бих дала 100лв,а само за десет дни желан ефект.

И според мен не си струва Simple SmileЕ,освен ,ако нямаш излишни пари Simple Smile

# 27
  • Мнения: 943
добре де защо не си лепнете изкуствени ?аз на моя гримьорката ми лепна и си бяха много хубави даже

# 28
  • Мнения: 1 632
ивка, каква ти е спиралата, че моите са дълги, но имам проблем с извиването им, дори с щипка за мигли не се задържат мн дълго време извити.  Hug

Моите са същите! Ужас просто.. извивам ги, слагам уж хубава спирала- стават екстра..след 15 мин са си приели старата форма  #Cussing out
Loreal с пластмасовата четка.Но пак казвам,че е много важен начина на слагане.Явно трябва да се открие косъма на какъв начин подлежи на промяна.Много добре ми се получава и със спиралата за обем х4 на Голдън Роз.

# 29
  • Мнения: 565
Аз понякога си слагам изкуствени от тези дето се лепят в домашни условия. Много съм доволна, и мои приятелки също ги използват. Има много видове от които може да избереш най-подходящите за твоите очи. Аз ги слагам само когато излизам вечер, защото за през деня ми изглеждат неподходящи, но това си е мое мнение разбира се.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт