Подписка за Благоевградските деца

  • 2 124
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 16
Искам да задам личен въпрос към д-р Бошкилова. Работите ли с деца с дислексия? Синът ми има известни проблеми с писане , смятане и четене. Явно имаме нужда от специалните програми за работа с деца с такива затруднения. Вас ли трябва да търся или някой друг.
Здравейте, аз лично работя с деца с дислексия, само че не разбрах кой е поставил тази логопедична диагноза/дислексия/, работи ли с детето ресурсен учител или логопед/ имам предвид в училище/. За да се преодолеят подобни затруднения трябва системна работа с логопед и точна диагностика. Можете да се обърнете и към мен и към друг логопед по Ваш избор. В кой клас е Вашето детенце?

# 16
  • Мнения: 16
И още един въпрос- колко подписа са необходими? И нужна ли е друга помощ освен подписката.? Която не разбрах къде е , за да положа и моят подпис там.
Ние сме заложили капацитет 30 места, вече имаме над 50, но колкото повече, толкова по-добре. Това е проучване, целящо да покаже необходимостта от изграждането на такъв център и е при мен ул Иван Михайлов 49 / на гърба на кафе Строител до ЕГ и ПМГ, Спортния интернат/

# 17
  • Мнения: 64
Диагноза не е поставяна , защото в училище учителката намира за достатъчно да му пише 2-ки и явно смята , че повече не е необходимо. Никола е 2-ри клас , в СОУИЧЕ. Колкото до това дали и ма дислексия- само предполагам, особенно след като четох книгата за Деца с обучителни трудности. Аз самата съм лекар и така в мен се пораждат известни съмнения

# 18
  • Мнения: 199
oddy  благодаря ти, знам че мога да разчитам на теб и другите във форума Hug  тук сме за да си помагаме. Ние сме едно голямооо семейство и верни приятели.  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 11 607
iva popovska живеем сигурно на метри една от друга.....а не се познаваме!

Моля те, донеси ако желаеш подписката в книжарницата в Струмско, който иска да се подпише!

Денико.....твоя Николчо и моята Рая имам усещането,че една майка ги е раждала.......Аз не намирам подход към нея, но баща и - определено е спец! Нещо съм се заканила лятото да седна с нея и да учим, иначе - не става!

# 20
  • Мнения: 64
Цоци, проблема не е в децата , а в образователната система. Аз лично , при все че си мисля че съм поне средно интелигентна , се срещам със задачи които не мога да реша. Ами по български какви неща учат Sick
А и друго мога да ти споделя - родител трудно може да влезе в преговори с децата за учене. Най - добре е да е външен човек. Ето за това аз се хвалех със занималнята , макар че при тези безумни домашни и тя не може да ни реши изцяло проблема.
Освен това си записахме час при Бошкилова. Явно имаме нужда от консултация с логопед.
И гръм да ги удари всички калпави учители , барабар с писачите на учебници #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 21
  • Мнения: 199
Цоци радвам се че пишеш и тук, да живеем близо но не се познаваме лично.относно подписката г-жа Бошкилова когато се включи нека да каже дали има нужда от още подкрепа. ако е така няма проблем-ще се организираме.Относно уроците и достъпноста на писане на  учебниците може много да говорим.Моята принцеса се връща скапана и спи доста време след училище, дали се дължи на заболяването или пък от натоварването незнам но ме притеснява.Успешен ден на всички Hug

# 22
  • Мнения: 64
 Срува ми се , че е крайно време да бъде осъдено Министерството на образованието за психотормоз на децата ни

# 23
  • Мнения: 199
Незнам- там никой няма да ни обърне внимание- те не си вършат работата и не разрешават проблеми които са уж са им в правомощията и трябва да са в полза на децата  с увреждания. Но уви- изобщо не се интересуват от децата

# 24
  • Мнения: 199
Искам да се присъединя към подписката,следващата седмица ще идвам в Благоевград,категорично съм с Вас! smile3521 newsm10 newsm51 newsm51

# 25
  • Мнения: 199
oddy da se obadish napremenno Wink

Общи условия

Активация на акаунт