Клюкините от пролетта - 13

  • 18 075
  • 283
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 623
И ако тефтерчето вземе, че се затрие...ooooh!

# 61
  • Мнения: 2 723
И ако тефтерчето вземе, че се затрие...ooooh!

Е, тефтерчто си стои вкъщи, къде ше се затрива, то е само помощен материал

# 62
  • Мнения: 1 280
      ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН БЪРДИ!!!! Много здраве, щастие и пари за осъществяване на материалните мечти  Wink

     

# 63
  • Мнения: 2 327
Аз почерпих от името на Бърди, ама се надявам да не ми се сърди... Ако каже махам почерпката...

# 64
  • Мнения: 145
   Честито   Бърди  bouquet   Много здраве и много любов ти желая!
  Тук... картинка на дъга Simple Smile и аз немога да ги слагам Sad
  Stun... лелелеле тия ягоди......

# 65
  • Мнения: 1 732

Честит рожден ден, Бърди!
Да си здрава, усмихната и обичана жена!

# 66
  • Мнения: 2 336
Стън, почерпката е страшна. Айде пак отиде - сто кила ще стана.
Можеше и с някой батко да почерпиш... от името на Бърдитка. За нейна сметка.   Mr. Green

# 67
  • София
  • Мнения: 17 342
Стънчееееееее, лигите ми потекоха  Laughing
Разкошна почерпка, никакво махане  Naughty

# 68
  • Мнения: 4 458


Честит Рожден ден и от мен. 

Каквото си пожелаеш да стане. Ето един индивид който би бил подходящ за някои. Може да го тълкувате и символично : принца на бял кон  Wink




 
Почерпката е направо царска ммммм как ми се иска на живо я да пробвам, без ягодите че не ги обичам с шоколад.



Сега си оставих колата на механик, че тоя климатик ще ме побърка. Чакам след 2 часа да чуя присъдара и откупа за колата  Grinning Миналия път дадох около 150 $ и след 2 месеца пак бях без климатик  Tired
Тоя, новия уж бил много добър....  да видим колко ще ме изръси и той и колко ще работи след това климатика.
Не знам защо всеки път като се наложи я преглед я смяна на масло сърцето ми се свива. Не за парите (само), а за това че може да повредят нещо - никаква вяра им нямам на тия механици. Скоро сменях спирачки и още се чудя дали ми е сложил новите които занесох или някакви други а новите си ги е взел  Crazy Голям съм скептик ама какво да се прави.


Разгадах загадката с предложението за брак  Mr. Green Познати били се оженили в чужбина и било хубаво та човека решил и мен да ме пита дали не искам да изживея същата идилия  Joy

# 69
  • Мнения: 165
  bouquetБърди, ЧЕСТИТООООО!
Здраве и сбъднати мечти!! Wine Glass

# 70
  • Мнения: 1 703
Бърди, без малко да те изпусна Hug
аз ще се въздържа от към сладостите, че съм наваксала на шоколад, но не и от наздраве-то...та:
за твое здраве, много щастие, любов, късмет и усмивки bdbaloni
*...и бири, картофки, джак и други батковци (гледам, че сте на батковци, затова), и много шоколад, че то живота без шоколад, направо не става за живеене Laughing

# 71
  • Мнения: 446
Бърдитка, и от мен честито!!!
Мнооого здраве и много щастие ти желая...

# 72
  • Мнения: 2 274
Честит Рожден ден, Бърди!   bouquet
Бъ(р)ди здрава, щастлива и пълноценна!

# 73
  • Мнения: 2 723
Всички ли сте на работа в събота бе, баси  Tired
Само аз и Славка ли сме безделниците... ееееееее

Бърдита, да разкажеш как си изкарала празника и какви и колко подаръци получи  Whistling

# 74
  • София
  • Мнения: 17 342
Мерси, мерси пак на всички  Hug

Беше страхотен ден, чувствах се разкошно, сутринта на бюрото ме чакаха цветя, картичка и подарък от колегите (спиралата Double extension на Loreal, която исках  Flutter ). Цял ден се кикотехме и веселихме, идваха хора, черпехме се, говорихме се, работа за 5 стотинки не свършихме  Laughing
После дойде БНД и ми донесе роза (кой кат' мен, колегите решиха, че сигурно имам гадже, за което не съм споделила  hahaha).
После към 3 тръгнахме към центъра да си взема подаръка, който сама си подарих - цифров апарат  Heart Eyes Страхотен е, ето този: http://plesio.bg/product.php?product_id=229815&section_id=1090. След това с БНД, сестра му и Иво ходихме на Макдоналдс и после продължихме у нас с тортичка.
Иначе истинското празнуване ще е в събота с три приятелки на Боровец в малките вилички  Party Те тричките ми подаряват козметични процедурки по-следващия уикенд (не знам какви са процедурките, защото е дълбока тайна  Flutter).

Та така при мен, сега Ивака спи, а аз влязох да ви нагледам да не правите бели без мен  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт