Клюкините от пролетта - 13

  • 18 106
  • 283
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 336
Бърдитке, правилно си се ориентирала към апарата.  Peace Снимчици прави и на Сиси ги прати.  Party
Пък за същественото празнуване - да не забравиш да споделиш.  Whistling

# 76
  • Мнения: 2 723
Бърди, червен ли е  Mr. Green

# 77
  • София
  • Мнения: 17 423

О, даааа  Laughing

Сиси, слушам и изпълнявам, аз дет' се вика, зарад теб го взех тоя апарат  Joy

# 78
# 79
  • Мнения: 2 336
Бях на родителска среща днес. Само 13 лв. ни искат за края на учебната година. Очаквах поне 20. Писах смс на ЕРД да се обади и той взе, че се обади. Помислил, че има нещо спешно. Ами казах му има - трябват ми парите. Утре щял да мине, ама останах с впечатление, че нищо няма да получа. Това не пречи да си искам де...  hahaha
Сега съм във фаза на усилен мисловен процес как да продължа живота си. Ама тази фаза трябва да я мина по-бързичко и освен с мислене да се захвана и с реализиране на измисленото.  Tired
Никой ли не идва на панаира? Разбрах, че любимата ми фирма спечелила Златен Медал на Панаира със серията Ахромин. Там има един - два мои продукти, ама нещо не са ме поканили.  #Cussing out

# 80
  • София
  • Мнения: 17 423
На нас пък 12 ни искат  Mr. Green
Сиси, защо трябва да решаваш за живота си - дошъл е някакъв кръстопът или какво? Какво има да му решаваш - казвай да помагаме, акъл да даваме нямаме равни  Laughing

# 81
  • Мнения: 2 336
Уф, много е дълго за обяснение. Но края на платеното ми майчинство от 90 % е през август. Тоест от септември минавам на 220. Това ме побърква. Обмислям всякакви варианти, един от които е да се пробвам да си търся работа в София и евентуално да запиша магистратура в УНСС. Но за тази цел най-напред майка ми трябва да се навие да и прехвърля майчинството. Шансът да се съгласи е нищожен, от друга страна не могат да ми помагат и финасово и просто се въртя в омагьосан кръг.
Да си намеря по-високоплатена работа в Пловдив е мисията невъзможна. Но все още не съм се отчаяла. Тръгвам на  война с родителското тяло.  Crazy

# 82
  • София
  • Мнения: 17 423
Защо да й прехвърляш майчинството? Искаш да оставиш да гледа дечурлигата, а ти да работи ш в София, докато се стабилизираш и ги вземеш при теб ли?

# 83
  • Мнения: 2 336
Да.
Не искам, но друг вариант не виждам. Сестра ми учи и работи там и на първо време ще съм при нея. Не искам да разчитам цял живот на тоя и на оня. Искам да мога да се справям сама.

# 84
  • София
  • Мнения: 17 423
Почвай я майка ти тогава, на мен идеята ми се вижда читава.
Сестра ти сама ли е?

# 85
  • София
  • Мнения: 6 999
Сиси, по специалноста ти сигурно се търсят хора...
Преглеждаш ли обявите вече?

# 86
  • Мнения: 2 336
Започнах от вчера.  CrazyЗащото реших, че е крайно време.

# 87
  • София
  • Мнения: 6 999
Купувай си Капитал.  Peace
Ако намериш добра работа - можеш и бавачка да си вземеш.

# 88
  • София
  • Мнения: 17 423
Аз всъщност затова питах дали сестра й е сама. Защото ако могат да поживеят при нея с децата без да им тежи наем, може и бавачка да се вземе.

# 89
  • Мнения: 2 336
Сестра ми живее в общежитие, но може и квартира да си позволи. Просто не и се е наложило. Има доста стабилна работа и в интерес на истината тя дърпа цялата фамилия. А още е на 23. Ако знае, че я хваля тук ще ме убие.  #2gunfire  Mr. Green
Тъпото е, че родителите ни са (как да се изразя по-меко?) неинициативни и някак посредствени. Страх ги е от промени и си кретат едва. Пък уж са млади. Много им харесва поговорката - Ще си опъваш краката докъдето ти стига чергата. Ама не правят нищо чергата да стане по-дълга. Та според тях да си седя на гъза ( даже шофьорският курс е излишен), пък като порасне детето ще видим. Ама аз няма да съм все на 25. Нямам право да губя тези години.
Уф, та това са ми неволите напоследък. Ама почвам да мрънкам та дано стигна до някъде. Иначе ще ги заплаша, че ще дам децата на баща им.
Дали някой ще ми повярва?  Confused
Айде, мили знойни каки, аз отивам да нанкам.

Последна редакция: чт, 15 май 2008, 23:52 от Sissi_82

Общи условия

Активация на акаунт