Купувате ли модни списания?

  • 3 472
  • 96
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 973
не,ще се разоря Crazy

# 46
  • Мнения: 2 674

Не,не купувам.Като ходя на лекар си цапцарапвам по едно списание от чакалнята-разбира се винаги им казвам.Един вид сме квит-аз си плащам потребителската такса,те ми дават модно списание.



P.S.изхвърлях си списанията малко по-късно днес и открих едно модно списание,което съм си го купила.Егати набутването. Mr. Green

Последна редакция: чт, 15 май 2008, 02:36 от zonka

# 47
  • Мнения: 2 907
Абонирана съм за Ел, а често си купувам Ин Стайл. Преди години имах редовен абонамент за Воуг.
Другото списание, което редовно си купувам е Венити Феър, но то не е модно.

Но си признавам, че и аз имам слабост към тази лъскава преса  Embarassed

П.С. Излиза ми солено защото купувам още едно списание посветено на киното, както и друго на литературата.

# 48
  • Мнения: X
Аз съм също зарибена  ooooh! Ел,Ева ,Максимум,ОК,Моето дете!Тези абсолютно всеки месец ги взимам и по едно мъжко чат пат(зависи от корицата)-Max/
Playboy

# 49
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Преди купувах Бюти. Ева и Грация ги купувам от време на време, ако има нещо, което да ме привлече. От известно време си купувам и Джой.

# 50
  • Мнения: 13
Ева и Максимум задължително всеки месец. Рядко Плейбой- имат хубави статии. Другите не ми харесват.

# 51
  • Мнения: 4 297
Купувам, да. Космополитън и Максимум. И други също, но не редовно, а по-скоро като изключение.

# 52
  • София
  • Мнения: 2 164
Напоследък си купувам само Ева. Допреди две три години си купувах Коса и стил, но когато статиите започнаха да се повтарят, спрях. Първата година, когато Космополитън излезе на пазара, си купувах и него.
Нямам особена нужда от тези списания, просто навик  Wink

# 53
  • Мнения: 28
Интересно ми е защо никой не спомена сп. "Амика" - то е с големи претенции и го четях доскоро, но по ред причини приключих за постоянно.
Факт е, че е по-различно от останалите, написано е на по-висок език, иронично е и както се разваше в едно ревю - "езикът му е като на ранния "Егоист"", който май никой от тук пишещите не си е копувал навремето. И надали усещате разликата раннен, късен...
Та и да кажа какви са причините да спра да го чета, няма и да разберете.

# 54
  • Мнения: 3 622
Naavi аз си купувах постоянно Егоист допреди 3 години, но това списание Амика не съм го купувала. От модните списания купувам само ЕVA в момента

# 55
  • Мнения: 2 674
Защо не го четете списание "Ева" он-лайн?Статиите са същите(или поне бяха) и няма сто страници реклами?

http://eva.bg/

# 56
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Вече си купувам списания само при пътуване, плаж или много рядко ако някоя статия ме грабне. Преди време като имах достъп до доста от тези списания .... установих, че доста от статиите са сходни и през определен период се повтарят.... толкова ми бяха омръзнали, че понякога дори не ми се разглеждаха Wink

В интернет намирам почти всичко, което ме интересува  Hug

Но и аз имах един "мъничък" период на болесно състояние, както авторката на темата е споменала   Crazy

# 57
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Вече си купувам списания само при пътуване, плаж или много рядко ако някоя статия ме грабне. Преди време като имах достъп до доста от тези списания .... установих, че доста от статиите са сходни и през определен период се повтарят.... толкова ми бяха омръзнали, че понякога дори не ми се разглеждаха Wink

В интернет намирам почти всичко, което ме интересува  Hug

Но и аз имах един "мъничък" период на болесно състояние, както авторката на темата е споменала   Crazy
и аз правя точно така  Peace

# 58
  • Мнения: 164
Много рядко купувам списания, само ако ми се налага да пътувам.

# 59

Общи условия

Активация на акаунт