Купувате ли модни списания?

  • 3 466
  • 96
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31 335
Аз съм пристрастена към списанията. Купувам почти всички, които излизат на българския пазар. Разорих се направо. Не мога да се спра по никакъв начин. Заразих се преди 5 години с един дебел коледен брой на "ЕВА" и оттогава... болестно състояние. Казвам си няма повече, всичките пишат едно и също, докато не застана пред поредния излязъл брой. Вярно, че съм много информирана, цялата рода също Wink, но започвам да се притеснявам. Вместо да си купувам дрехи, козметика, аз пари за списания давам. Печелила съм много големи предметни награди и съм си избила част от парите, но все пак. Вие какво купувате и харесвате? Има ли други маниачки като мен? Допадат ли Ви българските модни списания?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 3 415
От този месец и аз нещо се зарибих да си купувам...е не всички...само някой  Crazy ...нещо много ми харесаха  Flutter

# 2
  • Мнения: 2 309
Не! За цената на две списания си купувам книга.

# 3
  • Мнения: 264
Определено си е болестно състояние Simple Smile Аз всеки месец взимам Джой, Бюти, Ева, Ел. А дори не чета повечето статии  Thinking

# 4
  • София
  • Мнения: 3 880
Купувам си от време на време.

# 5
  • Мнения: 5 647
Купувам само Cosmopolitan.

# 6
  • Мнения: 3 782
densi, ти наистина имаш болестно състояние. аз си купувах всичко,което излизаше във времето когато бях в пубертета, след това се осъзнах, погледнах купчетата списания в къщи. Направо ме заболя сърцето, с тези пари колко дрехи можех да си купя. ooooh! Да не говорим пък за книги, от които наистина мога да науча нещо ново. Сега все още попадам в капана на лъскавите корици,но си знам границата - 1 списание на няколко месеца. Сега си купувам Джой и то заради прическите, които има. Вързана съм в ръцете и бих искала да бъда различна от към косата, там са обяснени много добре прическите.
Все още се чудя какво да правя с броевете на Ева, Максимум /май така беше/, Космополитън,списание Тийн Love и т.н. Не бих искала да ги хвърля, нито пък искам да ги дам в библиотеката, въпреки че все по-често мисля за този вариант newsm78 Дали ще са им нужни се питам?
Ами ако не ти нарушават семейния бюджет, и ти е приятно да си даваш парите за всичко,което излезе - то тогава продължи....
Но се замисли, че тези пари може да ги вложиш за нещо по-така, примерно си купиш нещо на изплащане, еми по 20 лв. ще отделиш и ще си го изплатиш. А така, тя модата толкова бързо минава. Пък и този форум е неизчерпаем източник на информация, за какво са ти списания Crazy
Много се разписах.

# 7
  • Мнения: 3 294
Купувам много рядко , само ако ще пътувам , за да "убия" времето   Peace

# 8
  • Мнения: 13 627
Преди си купувах много често, но вече не. Особено списания от типа на Cosmo, които обичат да дават съвети като за тинейджъри. Joy ми харесва, защото е по-ориентирано към козметиката

# 9
  • Варна
  • Мнения: 815
Купувам само Cosmopolitan.
И аз така, и от време на време "хвърлям по едно око" и на Ева  Peace

# 10
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Всички тези списания ги получаваме в офиса, така че ги четем безплатно  Peace

А и като знам как се списват, не бих дала пари за тях, освен ако съвсем нямам какво да чета.

Рядко има полезни съвети, а що се отнася до препоръчваната козметика - тя или е на най-големият рекламодател на списанието (съвсем логично) или е последният продукт, на чието представяне са канени редакторките от съответното списание.

Да не говорим, че има огромна разлика примерно между българския и английския вариант на "Космополитан". Мога още много да пиша, ама стига толкова  Sunglasses

# 11
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Lu-lq, що бе...пиши...звучи интересно   bouquet

# 12
  • Мнения: X
Определено си е болестно състояние Simple Smile Аз всеки месец взимам Джой, Бюти, Ева, Ел. А дори не чета повечето статии  Thinking

И аз купувам често списания и също не чета всички статии - Cosmopolitan, Joy, Максимум, Elle, Grazia - ако ми хареса така наречения подарък.  Laughing От мъжките списания ми харесва Maxim, има уникално забавни статии, и го чета от време на време, когато някой в нас го купи.

# 13
  • Мнения: 31 335
Купувам ЕВА, Максимум, Мода, Ел, Руж понякога и Жената днес. Космо и подобни никога. А и книги си купувам. Чета всички статии и книгите от кора до кора.

# 14
  • Мнения: 31 335
Всички тези списания ги получаваме в офиса, така че ги четем безплатно  Peace

А и като знам как се списват, не бих дала пари за тях, освен ако съвсем нямам какво да чета.

Рядко има полезни съвети, а що се отнася до препоръчваната козметика - тя или е на най-големият рекламодател на списанието (съвсем логично) или е последният продукт, на чието представяне са канени редакторките от съответното списание.

Да не говорим, че има огромна разлика примерно между българския и английския вариант на "Космополитан". Мога още много да пиша, ама стига толкова  Sunglasses

Пиши, пиши.  bouquet

# 15
  • Мнения: 3 782
Сега се сетих, купих си скоро Жената Днес, заради книгата. Кога по принцип излизат броевете?

# 16
  • Мнения: 557
Купувам си задължително Ева ,поне от 6 години, само тя си заслужава да се чете ,всички др. са пълни с някакви съвети за пубертети и комплексари, по едно време направих грешката да си купя Ана -е няма такава глупост.Също и Грация ако си заслужава подаръка, който в повечето пъти давам на мама.

# 17
  • Мнения: 1 243
Рядко! Взимала съм Космополитан, ЕВА, Грация, Максимум. Последното май най ми допадна, но все пак и него не изчетох. Така си стоят вкъщи, само място да заемат.
densi, проблема ти не е толкова в това какво пише в списанието, просто не можеш да устоиш май на лъскавите картинки. Взимай си по 1 каталог от Ейвън и Орифлейм, без пари са Wink Ама то пък тогава ще искаш от продуктите...Не е една бела  ooooh!

# 18
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Lu-lq, що бе...пиши...звучи интересно   bouquet

jorjeta, мерси  Grinning Кажи какво те интересува и ще пиша  Grinning

dollface, ужасно си права и аз умирам от смях с някои статии в Maxim. Тея хора вадят уникални бисери понякога.  Joy

densi Hug

# 19
  • Мнения: 3 641
Не, само ако пътувам на дълъг път иначе нямам време за четене Flutter

# 20
  • Мнения: 811
Купувам, да Simple Smile
Но само едно и не пропускам брой. Не бих си дала парите за много списания, защото информацията е сходна. Интернет и Форумът са пълни с идеи, за какво да хвърлям пари на вятъра. Отсяла съм списанията и съм си избрала едно, което най-много ме удовлетворява.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Искам и аз да ги получавам безплатно в офиса  Mr. Green как се списват...звучиш като човек, който знае неща от "кухнята"...  bouquet

# 22
  • Мнения: 31 335
Рядко! Взимала съм Космополитан, ЕВА, Грация, Максимум. Последното май най ми допадна, но все пак и него не изчетох. Така си стоят вкъщи, само място да заемат.
densi, проблема ти не е толкова в това какво пише в списанието, просто не можеш да устоиш май на лъскавите картинки. Взимай си по 1 каталог от Ейвън и Орифлейм, без пари са Wink Ама то пък тогава ще искаш от продуктите...Не е една бела  ooooh!
;

 Добра идея. Hug Не ща ги техните продукти.

# 23
  • Мнения: 1 243
Бе и аз така разправям,...докато не хвана каталога и не се прехласна по поредната "удивителна, невероятна и умопомрачаваща" спирала или глос  Mr. Green Ако стане така, затвяраш бързо каталога и скоро ще си забравила  Joy

# 24
  • Мнения: 1 354
Взимала съм си различни списания.
Като застана на бутката,първото,което ми грабне окото-известно или безизвестно,скъпо или евтино.Когато пътувам или отида на почивка някъде,винаги си взимам едно-две различни.
Може дори и да не ги отворя,но да има.
А иначе не пропускам месец да не си взема Космополитан.
Страшно съм зарибена по него.
А майка ми чете само Журнал за жената.  Peace

# 25
  • Мнения: 1 424
Купувам "Коса и Стил" и " Космополитан" от време на време... а преди около година купувах по 3-4 списания всеки месец  Blush

# 26
  • Мнения: 893
На няколко месеца се случва, ако някоя статия ми грабно окото или интервю с някой, който харесвам.
Когато пътувам също взимам.

# 27
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Искам и аз да ги получавам безплатно в офиса  Mr. Green как се списват...звучиш като човек, който знае неща от "кухнята"...  bouquet

Ами ако работиш в ПР агенция, като мене, ще ги получаваш Laughing
Ами как се списват - повечето са по лиценз (Космо, Грация, Ел и т.н.), съответно според парите, които са платили за лиценза имат определен брой преводни страници от списанието-майка - примерно за Космо това са интервютата със звездата от корицата и самата корица. Козметичните съвети вече ги описах как се пишат (събития на козметичните фирми или хвалба на големите рекламодатели). Честно казано не знам как се пишат статиите с "10 съвета как да го побъркаме", ама то не е трудно да си представи човек.  Mr. Green

Чат-пат се пробват да вмъкнат нещо сериозно (примерно банкови съвети), които им ги пишем ние от ПР агенциите или директно от банките.

Май обърнах темата на "Как да списваме женско списание"  Twisted Evil

# 28
  • София
  • Мнения: 10 858
Купувам Джой и то не всеки път. Приятно ми е. Другото, което купувам е Коса и стил, но доста често го пропускам. Диети и красота също понякога, макар че там все едно и също пишат. А и Коса и стил вече не е това, което беше.
Повечето чета през страница и то само статиите, които ме интересуват.
Кулинарни също купувам понякога.

# 29
  • Мнения: 278
Купувах си и аз по едното време най-различни, по няколко на месец. В последно време си купувам, само когато ще пътувам(тукашните JOY, JOLIE,CHICA)...така или иначе както казахте във всички пише едно и също, и в повечето случаи това нещо не е никак важно Simple Smile Май ние жените имаме потребности от време на време да пълним окото с лъскави мадами...дрехи и бижута, па макар и само на хартия Simple Smile

# 30
  • Мнения: 502
Аз купувам Ел, Максимум и Ева. Преди купувах доста повече списания, но като се замисля че не четях и половината от статиите в тях и се ограничих до тия.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Lu-lq, мерси...   bouquet
Коса и стил наистина не е това, което беше  Tired ... принципно статиите и аз не ги чета, но обожавам да разглеждам продуктите, които се препоръчват...дрехите...кое откъде е...и тъй  Mr. Green

# 32
  • София
  • Мнения: 7 841
Купувам само Ева.  Peace

# 33
  • София
  • Мнения: 1 176
Предпочитам няколко списания, хвърлям по едно око и ако на корицата е лице, което харесвам - купувам.
Рядко се случва като цяло.

# 34
  • София
  • Мнения: 4 778
Купувам периодично- поне едно списание в месеца си взимам. Друг път по няколко, ако нещо ми грабне окото. Ама все едно и също пишат и в повечето дават някакви безумно тъпи съвети, та почвам да се чудя що ли въобще давам пари за глупости.
Като пътувам също си купувам.

# 35
  • София
  • Мнения: 10 858
Lu-lq, мерси...   bouquet
Коса и стил наистина не е това, което беше  Tired ... принципно статиите и аз не ги чета, но обожавам да разглеждам продуктите, които се препоръчват...дрехите...кое откъде е...и тъй  Mr. Green

М, да, то и на мен това основно ми е интересното. А Коса и стил така го развалиха, че вече само с надежда го купувам, но всеки път си казвам, че ще е за последно. Жалко.

# 36
  • Мнения: 3 827
и аз бях пристрастена , но ми мина , сега си купувам по 1-2 списания на месец
пристрастеността ми към медиите я премина към  пристрастеност към нет-а ,
ще видим това как ще го излекувам

# 37
  • София
  • Мнения: 7 841

И аз преди бях направо пристрастена, купувах масово главно модни списания, но вече са пълни основно с реклами и този факт успя да ми излекува манията.  Crossing Arms

# 38
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Да редовно
Винаги има какво да се нау4и....
харесват ми Космополитън, Ел, Уоман, Гламур, Телба,Вог . последните години пове4ето по4бнаха да ги правят и малък формат,  което ги прави по удобни

# 39
  • Мнения: 278
о ДА!!! Всякакви - мода,клюки,за дома и за коли по едно време Simple Smile......... понякога нямам спирачки

# 40
  • Мнения: 3 695
купувам много списания - не мога да им устоя като ги видя, купувам, разглеждам  и страстта ми по тях минава  Tired

# 41
  • Мнения: 28
Единственото модно списание за мен, което си струва времето за четене и парите е сп. "Ева".
Точно днес си купих новият брой и се радвах колко много и интересен материал са поместили и как ще си отмарям доволна с него, когато не ми се чете книга.
Но определено не съм пристрастена и не си го копувам всеки месец, а само на 2-3 месеца, защото дори и "Ева" омръзва, ако се чете ежемесечно:)

# 42
  • Мнения: 522
Абонирана съм за "ЕВА" и единствено само тя за мен си заслужава парите.

# 43
  • Мнения: 372
Ева и Максимум

# 44
  • София
  • Мнения: 4 966
И аз ,но в обратния ред.

Понякога и Joy

# 45
  • Мнения: 9 973
не,ще се разоря Crazy

# 46
  • Мнения: 2 674

Не,не купувам.Като ходя на лекар си цапцарапвам по едно списание от чакалнята-разбира се винаги им казвам.Един вид сме квит-аз си плащам потребителската такса,те ми дават модно списание.



P.S.изхвърлях си списанията малко по-късно днес и открих едно модно списание,което съм си го купила.Егати набутването. Mr. Green

Последна редакция: чт, 15 май 2008, 02:36 от zonka

# 47
  • Мнения: 2 907
Абонирана съм за Ел, а често си купувам Ин Стайл. Преди години имах редовен абонамент за Воуг.
Другото списание, което редовно си купувам е Венити Феър, но то не е модно.

Но си признавам, че и аз имам слабост към тази лъскава преса  Embarassed

П.С. Излиза ми солено защото купувам още едно списание посветено на киното, както и друго на литературата.

# 48
  • Мнения: X
Аз съм също зарибена  ooooh! Ел,Ева ,Максимум,ОК,Моето дете!Тези абсолютно всеки месец ги взимам и по едно мъжко чат пат(зависи от корицата)-Max/
Playboy

# 49
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Преди купувах Бюти. Ева и Грация ги купувам от време на време, ако има нещо, което да ме привлече. От известно време си купувам и Джой.

# 50
  • Мнения: 13
Ева и Максимум задължително всеки месец. Рядко Плейбой- имат хубави статии. Другите не ми харесват.

# 51
  • Мнения: 4 297
Купувам, да. Космополитън и Максимум. И други също, но не редовно, а по-скоро като изключение.

# 52
  • София
  • Мнения: 2 164
Напоследък си купувам само Ева. Допреди две три години си купувах Коса и стил, но когато статиите започнаха да се повтарят, спрях. Първата година, когато Космополитън излезе на пазара, си купувах и него.
Нямам особена нужда от тези списания, просто навик  Wink

# 53
  • Мнения: 28
Интересно ми е защо никой не спомена сп. "Амика" - то е с големи претенции и го четях доскоро, но по ред причини приключих за постоянно.
Факт е, че е по-различно от останалите, написано е на по-висок език, иронично е и както се разваше в едно ревю - "езикът му е като на ранния "Егоист"", който май никой от тук пишещите не си е копувал навремето. И надали усещате разликата раннен, късен...
Та и да кажа какви са причините да спра да го чета, няма и да разберете.

# 54
  • Мнения: 3 622
Naavi аз си купувах постоянно Егоист допреди 3 години, но това списание Амика не съм го купувала. От модните списания купувам само ЕVA в момента

# 55
  • Мнения: 2 674
Защо не го четете списание "Ева" он-лайн?Статиите са същите(или поне бяха) и няма сто страници реклами?

http://eva.bg/

# 56
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Вече си купувам списания само при пътуване, плаж или много рядко ако някоя статия ме грабне. Преди време като имах достъп до доста от тези списания .... установих, че доста от статиите са сходни и през определен период се повтарят.... толкова ми бяха омръзнали, че понякога дори не ми се разглеждаха Wink

В интернет намирам почти всичко, което ме интересува  Hug

Но и аз имах един "мъничък" период на болесно състояние, както авторката на темата е споменала   Crazy

# 57
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Вече си купувам списания само при пътуване, плаж или много рядко ако някоя статия ме грабне. Преди време като имах достъп до доста от тези списания .... установих, че доста от статиите са сходни и през определен период се повтарят.... толкова ми бяха омръзнали, че понякога дори не ми се разглеждаха Wink

В интернет намирам почти всичко, което ме интересува  Hug

Но и аз имах един "мъничък" период на болесно състояние, както авторката на темата е споменала   Crazy
и аз правя точно така  Peace

# 58
  • Мнения: 164
Много рядко купувам списания, само ако ми се налага да пътувам.

# 59
# 60
  • Мнения: 10
И аз купувах "Егоист" най-редовно. Съмнява ме "Амика" да има нещо общо, особено с ранния, но ще пробвам...
Сега вземам "Космополитън" и "Джой", "Eва" по-рядко.

# 61
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Не вече не купувам модни списания. Нямам време да ги чета. Преди купувах и в  повечето имаше сходни статии , а и през  определено време се повтарят някои статии. Peace

# 62
  • Мнения: 282
Да купувам. Космополитън почти редовно, и Жената днес също.

# 63
  • Мнения: 649
Отдавна не съм купувала поради простата причина, че вече са супер досадни! 10 начина как да го задържите, 20 причини, че не иска секс и не ви се обажда и т.н. Давам парите си да чета глупости.

# 64
  • Мнения: X
Много рядко.

# 65
  • София
  • Мнения: 7 097
Не, нямам този навик.

# 66
  • Мнения: 2 090
Само от време на време Wink.Ако ме ''грабне'' някоя корица толкова много също си купувам.''Максимум'' и ''Ева'' и на мен ми харесват Peace

# 67
  • Мнения: 759
списания? модни? неееее! може би най-много 3 пъти в годината! всичко си чета в нета,което ме интересува...пък и не съм някой който мн мн се подчинява на модни закони. затова пък ако е някоя книжка бих се жертвала   Sunglasses

# 68
  • Мнения: 31 335
Интересно ми е защо никой не спомена сп. "Амика" - то е с големи претенции и го четях доскоро, но по ред причини приключих за постоянно.
Факт е, че е по-различно от останалите, написано е на по-висок език, иронично е и както се разваше в едно ревю - "езикът му е като на ранния "Егоист"", който май никой от тук пишещите не си е копувал навремето. И надали усещате разликата раннен, късен...
Та и да кажа какви са причините да спра да го чета, няма и да разберете.

Четем го и него, но щом не сме го коментирали, значи има защо. Ти кажи причините,защо не го четеш вече пък може и да се опитаме да разберем. А, и усещаме добре разликата раннен, късен.

# 69
  • Мнения: 4 784
Изключително рядко. Въобще не си заслужават да си давам парите за тях. Вътре нищо кой знае какво смислено не мога да прочета. Почти всичко е реклама, дори и статиите. Предпочитам да си дам парите за книга, дори и да се окаже безинтересна, отколкото за модно списание.

# 70
  • Мнения: 2 015
Не! От интернет се информирам за всичко модно.

# 71
  • Мнения: 2 229
Не си купувам, не само модни, но почти никакви списания. Преди си купувах повече, но установих, че не си заслужават парите за страничка текст и 50 страници реклами...

Космополитън даже мислех да го колекционирам, имам 15ина броя, и сега се бия по главата как съм дала 50 лева за това безподобно идиотско списание. Joy

Изключително рядко. Въобще не си заслужават да си давам парите за тях. Вътре нищо кой знае какво смислено не мога да прочета. Почти всичко е реклама, дори и статиите. Предпочитам да си дам парите за книга, дори и да се окаже безинтересна, отколкото за модно списание.

Абсолютно! Peace

# 72
  • Мнения: 3 459
Купувам си единствено JOY  Wink

# 73
  • Мнения: 20
на мен "Амика" ми харесва най-много,  наистина  е по-различно от  другите глупости и може да научиш нещо интересно, а не безумните глупости  на Cosmo,  което  май  е за тийнейджъри. но като  цяло  списанията се повтарят  и  няма смисъл  да четеш повече от  едно,  дори и дрехите в тях са еднакви.

# 74
  • Мнения: 401
ве4е не,много неща  взеха да се повтарят  Thinking

# 75
  • Мнения: 59
Купувам само когато пътувам,иначе чета в нета.

# 76
  • Мнения: 1 165
Купувам "Ева" задължително. Ако искам да проследя модните тенденции вземам и "Ел".

# 77
  • Мнения: 28
Не чета сп. "Амика", защото имам лични наблюдения над повечето от авторките и виждам как имитрат сп. "Егоист" - тук говорим за начин на изказ, а не за темите, който схванал, схванал и много чужди списания, непопулярни у нас. Ядосаха ме и приключих.
Но ме очудва как хора, които споменават, че са чели сп. "Егоист" си купуват в момента малоумия, които не бих дала да чете дори и 15 годишната ми дъщеря...

# 78
  • Мнения: 743
Купувам само когато пътувам,иначе чета в нета.
Peace

# 79
  • София
  • Мнения: 7 841
Много ми липсва най- ранното списание " Егоист ".  Tired

# 80
  • София
  • Мнения: 1 423
ЕВА и Жената днес (от време на време)  Peace

# 81
  • Мнения: 279
И аз си купувам, не си само ти Mr. Green
Задължително Космополитан, Джой и Бук ! Понякога  Мода, Ел-според зависи Laughing
Само че аз не участвам в тези томболи, а защо и аз не знам. Нищо не ми пречи, ама не ми се е занимавало и все си мисля,че нищо няма да спечеля Flutter

# 82
  • Мнения: 288
Може да се каже, че не купувам, защото ако купя то е 1 на няколко месеца и ако не съм си в нас. Иначе не. Не се сещам, понеже не го мисля. Ако нямам какво да правя и ми се чете нещо (в случая не книга), и мина покрай бутка за вестници, тогава се спирам да разгледам да избера нещо евентуално. Но да си призная, списание не съм купувала от ... 2006 мисля, освен ако не се лъжа. По принцип майка ми е зарибена на вестници и списания, и като ми се чете взимам от нея.
2006 си взех няколко броя "Грация" - хем четево, хем подаръци от мен за мен.
Като цяло смятам, че парите от списания за месец, мога да ги дам за нещо друго и може би, най-често по-полезно и необходимо.

# 83
  • Мнения: 4 335
Купувам само Грация,май по ве4е заради подарька Embarassed

# 84
  • Мнения: 645
Преди време, когато пътувах много в командировки, купувах списания често, запълвах времето с тях. Сега купувам рядко, предимно ЕVA.

# 85
  • Мнения: 110
Евата на е я пропускам никога, чакам си я всеки месец Wink

# 86
  • Мнения: 1 322
Купувам много много рядко.

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Купувам задължително Космополитан, понякога Грация и ЕВа

# 88
  • София
  • Мнения: 4 778
Вчера си купих Joy и ми допадна Peace

# 89
  • Мнения: 7 186
Преди си купувах, но вече не. Или много рядко. Каквото ми е нужно си го намирам в нета.

# 90
  • Мнения: 2 388
По принцип не купувам, освен "Грация", ако успеят да ме зарибят с уж подаръка си. Simple Smile
Дргият месец обаче ще си взема "Ева", защото една приятелка се снимала. Дано да е интересно. Peace

# 91
  • Мнения: 483
Само когато пътувам. Купувам Ева, Joy, Ел, Космополитън или др.

# 92
  • Мнения: 7 474
Не, дразнят ме многото реклами  Wink

# 93
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 238
не Crossing Arms

# 94
  • Мнения: 5 103
Купувам почти всичко, Събота и Неделя следобяда си лежа и ги разглеждам.

# 95
  • Мнения: 3 830
Ако са списания, в които има само модели на дрехи, кройки и т.н., да, купувам макар да се случва един или два пъти в годината.
Всичко останало е  Sick Sick newsm11 offtopic spam2


Не обичам да давам пари за простотии Naughty

# 96
  • София
  • Мнения: 3 452
Аз не съм съгласна с повечето мнения.
"Космополитън" изобщо не го харесвам, намирам го за посредствено и по-скоро тинейджърско списание.
"АМИКА" ме очарова със статии, чета също "ЕВА" /интересно ми е след смяната на собственика дали ще се запази стилистиката/ и "Максимум".

Общи условия

Активация на акаунт