Купувате ли модни списания?

  • 3 485
  • 96
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 782
Сега се сетих, купих си скоро Жената Днес, заради книгата. Кога по принцип излизат броевете?

# 16
  • Мнения: 557
Купувам си задължително Ева ,поне от 6 години, само тя си заслужава да се чете ,всички др. са пълни с някакви съвети за пубертети и комплексари, по едно време направих грешката да си купя Ана -е няма такава глупост.Също и Грация ако си заслужава подаръка, който в повечето пъти давам на мама.

# 17
  • Мнения: 1 243
Рядко! Взимала съм Космополитан, ЕВА, Грация, Максимум. Последното май най ми допадна, но все пак и него не изчетох. Така си стоят вкъщи, само място да заемат.
densi, проблема ти не е толкова в това какво пише в списанието, просто не можеш да устоиш май на лъскавите картинки. Взимай си по 1 каталог от Ейвън и Орифлейм, без пари са Wink Ама то пък тогава ще искаш от продуктите...Не е една бела  ooooh!

# 18
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Lu-lq, що бе...пиши...звучи интересно   bouquet

jorjeta, мерси  Grinning Кажи какво те интересува и ще пиша  Grinning

dollface, ужасно си права и аз умирам от смях с някои статии в Maxim. Тея хора вадят уникални бисери понякога.  Joy

densi Hug

# 19
  • Мнения: 3 641
Не, само ако пътувам на дълъг път иначе нямам време за четене Flutter

# 20
  • Мнения: 811
Купувам, да Simple Smile
Но само едно и не пропускам брой. Не бих си дала парите за много списания, защото информацията е сходна. Интернет и Форумът са пълни с идеи, за какво да хвърлям пари на вятъра. Отсяла съм списанията и съм си избрала едно, което най-много ме удовлетворява.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Искам и аз да ги получавам безплатно в офиса  Mr. Green как се списват...звучиш като човек, който знае неща от "кухнята"...  bouquet

# 22
  • Мнения: 31 408
Рядко! Взимала съм Космополитан, ЕВА, Грация, Максимум. Последното май най ми допадна, но все пак и него не изчетох. Така си стоят вкъщи, само място да заемат.
densi, проблема ти не е толкова в това какво пише в списанието, просто не можеш да устоиш май на лъскавите картинки. Взимай си по 1 каталог от Ейвън и Орифлейм, без пари са Wink Ама то пък тогава ще искаш от продуктите...Не е една бела  ooooh!
;

 Добра идея. Hug Не ща ги техните продукти.

# 23
  • Мнения: 1 243
Бе и аз така разправям,...докато не хвана каталога и не се прехласна по поредната "удивителна, невероятна и умопомрачаваща" спирала или глос  Mr. Green Ако стане така, затвяраш бързо каталога и скоро ще си забравила  Joy

# 24
  • Мнения: 1 354
Взимала съм си различни списания.
Като застана на бутката,първото,което ми грабне окото-известно или безизвестно,скъпо или евтино.Когато пътувам или отида на почивка някъде,винаги си взимам едно-две различни.
Може дори и да не ги отворя,но да има.
А иначе не пропускам месец да не си взема Космополитан.
Страшно съм зарибена по него.
А майка ми чете само Журнал за жената.  Peace

# 25
  • Мнения: 1 424
Купувам "Коса и Стил" и " Космополитан" от време на време... а преди около година купувах по 3-4 списания всеки месец  Blush

# 26
  • Мнения: 893
На няколко месеца се случва, ако някоя статия ми грабно окото или интервю с някой, който харесвам.
Когато пътувам също взимам.

# 27
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Искам и аз да ги получавам безплатно в офиса  Mr. Green как се списват...звучиш като човек, който знае неща от "кухнята"...  bouquet

Ами ако работиш в ПР агенция, като мене, ще ги получаваш Laughing
Ами как се списват - повечето са по лиценз (Космо, Грация, Ел и т.н.), съответно според парите, които са платили за лиценза имат определен брой преводни страници от списанието-майка - примерно за Космо това са интервютата със звездата от корицата и самата корица. Козметичните съвети вече ги описах как се пишат (събития на козметичните фирми или хвалба на големите рекламодатели). Честно казано не знам как се пишат статиите с "10 съвета как да го побъркаме", ама то не е трудно да си представи човек.  Mr. Green

Чат-пат се пробват да вмъкнат нещо сериозно (примерно банкови съвети), които им ги пишем ние от ПР агенциите или директно от банките.

Май обърнах темата на "Как да списваме женско списание"  Twisted Evil

# 28
  • София
  • Мнения: 10 858
Купувам Джой и то не всеки път. Приятно ми е. Другото, което купувам е Коса и стил, но доста често го пропускам. Диети и красота също понякога, макар че там все едно и също пишат. А и Коса и стил вече не е това, което беше.
Повечето чета през страница и то само статиите, които ме интересуват.
Кулинарни също купувам понякога.

# 29
  • Мнения: 278
Купувах си и аз по едното време най-различни, по няколко на месец. В последно време си купувам, само когато ще пътувам(тукашните JOY, JOLIE,CHICA)...така или иначе както казахте във всички пише едно и също, и в повечето случаи това нещо не е никак важно Simple Smile Май ние жените имаме потребности от време на време да пълним окото с лъскави мадами...дрехи и бижута, па макар и само на хартия Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт