Отговори
# 60
  • Мнения: 1 215
За тези от вас, които са разгледали само албума, да видите мойто диване на скейтборд: http://munapuna.multiply.com/video/item/6/Emma_on_the_skateboard

tchara , Забравих да ти кажа, че снимките с амнооооооого хубави, толкова са сладки двамата. Особено тези двете, Камен с жълтите лалета и баткото с пеперудата. А за градината, само мога да ви завиждам благородно, кой успява да я поддържа такава.
мишолина , и твоята градина не бих отказала, да знаеш. Simple Smile Много е пораснал малкият, направо като се сетя как му гледах съвсем бебешките снимки и направо не мога д аповярвам къде се изниза това време. Гледам купили сте от бебешките гумени за сядане, доволна ли си от тях?
А трябва да ме научиш как се правят тези аватари, да взема да ги посменя малко, че и мойте израстнаха....
Tedulina , и Емма има въображема приятелка (едно момиченце) на което аз постоянно трябва да казвам това или онова. Но аз четох, че това си е съвсем нормално за тази възраст, а може д апродължи и доста години.

# 61
  • Мнения: 948
E, много хубаво за въображаемия приятел. Още не ни е треснало това, но честно казано нямам търпение  Simple Smile Мисля, че повечето хлапета минават от там, и стратегията ти е правилна.

Офъках я, разбира се  Simple Smile Фризьорката отказа да и отреже бретона, обаче; каза че ще е много играчка да се поддържа, та сега просто е по-къса за лятото. Не ще да позира вече, диването, научила се е да се плези на фотоапарата и ми разваля фотосесиите.

 
======
Тедулина, зеленото столче прилича на гърне, иначе по-скоро е стол за седене, мек е, цялото дупе потъва и поддържа добре да не се клатушка. Антон вече седи стабилно и не му трябва; пъхам го вътре като не искам да мърда; работи за около 1 минута  Mr. Green

Салис, една приятелка ми го даде, не съм го купувала; много за кратко се ползва - от 4-5 месеца някъде, та досега - и вече не иска да седи вътре. Ако можеш да вземеш от някъде, или използвано; удобно е.

======
Ето уроче за аватарите; ама ако искаш тези дни ще ти направя нов, ще взема снимки от страничката ти.
http://nelichka.hit.bg/test.html

======
mama bobi, не се ослушвай, давай снимки от Кайлъка, да оплакнем око.

# 62
  • София
  • Мнения: 747
Мама Боби, добре завърна ли се Grinning

Мишолина, както винаги страхотни снимки Grinning Един приятел фотограф казва, че за да имаш хубави снимки трябва да снимаш или много (и да уцелиш) или качествено. Като гледам твоите снимки, и на Флайбъл и на Салис, май само аз снимам много Mr. Green А пясъчника ви е  много  хубав Grinning Ние покрай ремонтите поизпразнихме този на Георги, за каквото ни потрябва- вадим количка-две. Но сега докарахме нов-цял камион, и каквото остане ще му го допълним Grinning

Чара, аз гледах едни други, в снимка.бг, от другаде видях линката  Simple Smile Страхотни попадения има, Гого полива цветята  Mr. Green, бебо под жълто лале, Гого заспал на килима, и градинката ти е чудна. Личи си, че карате хубаво и зелено лято  Simple Smile И честити християнчета  Simple Smile

Мерси  Grinning а в снимка.бг имаме снимки в общите албумчета на февруарките.

Лианче, честита ти пътешественичка, а на теб здрави крака и гърбина да тичаш след нея Grinning

Аз да се похваля- Георги кара колелото вече без помощните колелца. Много се кефи и е много горд Grinning
Не мога да не споделя и бисерите му от вчера Grinning
Под влияние на филмчето "Пипи Дългото Чорапче":
"Мамо, искаш ли да ти кажа една задача?"
"Кажи!"
"Представи си, че имам 30 ябълки. Колко точно ябълки имам? Mr. Green
 
И пак от същото филмче- имаше една мъртва птичка, а той:
"Думата "мъртва" възпитана ли е Mr. Green

Сипвам му чаша прясно мляко, а преди това беше направил нещо хубаво и ме пита:
"Аз заслужавам ли награда?"
"Да."
"Ами дай ми, де!"
"Ето, прясното мляко ти е награда."
А, не, то е полезно, не е награда Mr. Green

Ами това от нас, приятни почивни дни ви желаем  Grinning


Аз от снощи пиша този пост, тази сутрин го довършвам и гледам три нови отговора Grinning

Тедулина, това за въображаемия приятел е толкова сладко, аз не виждам нищо притеснително, още повече, че героят му е положителен. На мен как ми се иска так и Георги да измисля, за да се забавлявам, ама или не му е дошло времето или е по-скоро без въображение. На една птриятелка момиченцето имаше въображаем приятел "Туп", но го използваше само когато е направила беля. И казваше " Туп го направи." И така до 7-8 годишна възраст.

Мишолина, Марианка изглежда страхотно с новата прическа Grinning Браво! Нашата одисея с постригването нали я знаете- само когато спи. На мен вече доста ми тежи това упражнение. Днес след представлението за Мечо Пух, ще ходи баща му на фризьор. Първо баща му ще се подстриже и дано успеят и него да прилъжат. Преди го беше страх, а сега не дава и казва, е иска да има дълга коса като мен.

Хаде пак- всичко хубаво от нас Grinning


Последна редакция: сб, 14 юни 2008, 07:55 от tchara

# 63
  • Мнения: 952
Радвам се че всички харесахте градината на Вики Peace и аз съм убедена че това е най доброто място за всички деца,наистина тя е и най хубавата градина в Русе,жалко че хич не ми е наблизо но това да е проблема Rolling Eyes В градината вече почнаха сборните групи и откакто сме с каките и батковците ръси невероятни бисери. Гадното е че много говори на "бе"... Embarassed това малко ме дразни и сега събота и неделя почти не го употребява но от утре ще се почне пак. Иначе съм доволна от градината макар и при други учителки Вики вече свиква.
Мишолина Мариянка направо е е дна малка годпожица има някакво страхотно излъчване в нея което не мога да обясна. Абе кукличака Heart Eyes
Теди браво че сте се преборили за градината.
Чара отивам да гледам твоите снимки че бързах да драсна някой ред преди това Laughing
това е засега от мен чао и целувки Hug

# 64
  • Sofia
  • Мнения: 654
Леле, снимките са страхотни!!! Дари и Марианка са направо като фотомодели! Индия и Ема са като принцеса и фея от приказките  Grinning  Гого, Камен и Антон също са големи сладури и са много фотогенични. А за градинките направо завиждам  Mr. Green Това ми е мечта - децата ми да се търкалят спокойно на тревата в градинката. Ама като не си взехме къща, а апартамент сега ще се радвам на вашите градинки  Hug  Честита нова прическа на Марианка - на нея май всякак и отива  Grinning
Ние още не сме на етап въображаем приятел, та нищо не мога да кажа по въпроса. Дори не очаквах, че толкова рано може да се появят, но като се замисля, защо пък не - децата вече са с доста развито въображение.
Гледам Чара е написала някои от бисерчетата на Гого   Laughing  Опасни са тия деца   Joy  Ето и някои от бисерите на Яна от вчера (баба и ни ги е написала на Скайп-а):

 Дърветата на малините са много ниски и аз мога сама да си бера малинки от клончетата.Виж, бабо!!!

 Защо този път е нов? Кой го е постлал ?

 В нашия компютър много често изгасва тока.И аз после не мога да работя и да си свърша работата.

 Ами аз нещо се сетих! Имам един проблем, ама голям и ти ли имаш проблем? Да ама твоят е по- малък. Аз моя не мога да го реша и вече ми писна да повтарям едно и също - купете ми най-после синя количка и това ми е проблемът. До кога ще повтарям едно и също! Омръзна ми вече. Писна ми, писна ми! И повтарм - количката да е само с едно бебе вътре, а не с две - едно момиченце.

 Аз: Кака велинка като си вземе изпитите ще дойде да те види и да си поиграете.
 Яна: - Ама тя им ли си много играчки?Кажи и са донесе и всичките кукли.
 Яна: - ( след кратко размишление ) -А от къде ще вземе изпитите?
 Аз: - От София.
 Тя: А в какво ще ми ги донесе, в чанта ли? Колко изпита ще ми донесе? Аз много обичам изпити.Обичам ги до самолета и до слънцето даже.
 Като си помосля малко аз никога не съм виждала изпити. Сини ли са?А колко са големи? Ние си нямаме изпити. Във вашия магазин има ли изпити?

 Яна: Дай ми лъжица за фреша.
 Аз: той се пие.
 Тя: Ние в София си го ядем с лъжица.Само Ели не може с лъжица и затова го пие, ама аз съм голяма и го мога с лъжица.

 Тя: Пак ще дойда да работя на компютъра.Днеска нямах много време,защото вашият компютър е много бавен, а на тати компютъра много бърза.Ей така хопа, хопа и готово свърши се работата.

 Хареса си едни колички на площада , от едни деца, но те бяха към 5-6годиши. Спира и ги гледа. Не иска да мръдне. Молят с дядо и за малко да повозят едната количка, ама децата не дават.Яна, явно е помислила, помислила и излиза с предложение.   - " Ама вие защо не  идете малко да се разходите ей там.Има много интересни неща , а аз ще ви пазя количките."

# 65
  • Мнения: 948
 Joy Joy Joy опасни са просто; невероятни неща дрънкат  Crazy

Добре, че записвате; аз все се каня, и забравям. Сега покрай Антон се сещам разни работи дето е правила Мариана преди, и знам, че пак ще ги забравя  Sunglasses

Много приказват; особено нещата, които Яна казва, Мариана изобщо не прави такива дълги монолози.

===================
Мариана ви се плези благодарно за комплиментите.

# 66
  • Мнения: 1 215
Момичета, сложих една снимка на Индия в един конкурс, ако искате да гласувате за нас, много ще съм ви благодарна. Ето:http://humana.bg/club/index.php?option=com_datsogallery&Item … atid=1&id=406

# 67
  • Мнения: 655
Гласувах с  огромно удоволствие,Салис - успех ви желая. Grinning

# 68
  • Мнения: 1 502
Привет милички, как ми домъчня за вас! Hug
Нямахме 2 седмици нет, проклети да са тия от Водафон  #2gunfire, точно когато ми трябва, аз го нямах. От днес вече имаме и аз бързам да ви пиша.

Ние сме много добре, стягаме куфари, всеки ден имаме някакво мероприятие, което е много добре, че неусещаме кога минават дните. Страхотно спокойствие е сега в къщи, нали баткото е в БГ, няма караници, дразнения. Дани сякаш порасна тия 2 седмици, много е послушен, прибира си всички играчки, с които е играл, сега сме на етап оцветяване и четене на книжки за животни. Много е впечатлен от животните. Много говори, но малко трудно ще му разбират бабите, баткото ще превежда.
Вчера беше нац. празник на Исландия, бяхме на разходка, страхотно си изкарахме, особено и като е хубаво времето, грешка няма.
Днес пък бяхме на куклен театър. Направили са еднин товарен бус подвижен куклен театър и ходят изнасят пиески пред децата от градините. Бяхме на една поляна сигурно около 6-7 детски градини от квартала. Аз бях с моята, а Дани с неговата можах да го наблюдавам не мръдна от мястото си. Успях да дам фотоапарата на учителката им да го снеме, че не исках да ме вижда, щеше да хукне след мен. Като го взимах не спираше да обяснява къде е бил и какво е видял. Joy
Имаха и лятно парти, беше цвете, много сладки бяха всички.

Успях да разгледам всички малки пораснали мартенички, какви са ни хубавички и милички. Да са ви живи и здрави.
Чара, благодаря за комплиментите за сайта, наистина много научих и сякаш бактерията (както казва една моя колежка) ме е заразила, много ми се ще да се занимавам с това, но ще видим на есен какви ще ги умувам.

Ето и малко снимков материал от нас лятното парти в детската градина
17 юни Нац. празник на Исландия
На куклен театър

Прегръщам ви силно  Hug и ще пиша докато тъгнем, останаха 5 дена до ваканцията! Party

Последна редакция: чт, 19 юни 2008, 20:12 от Mama Vessi

# 69
  • София
  • Мнения: 747
Лиана, с глас съм се смяла на репликите на Яна. Като порасно още малко и ще ви строява в две редици май Grinning Много е хитра Grinning

Мамо Веси, както винаги много интересни снимки. Третият линк обаче се отваря като втория. Хайде, не остана, по-скоро в БГ Grinning

Салис, браво на Емма! А за Индия с удоволствие гласувах Grinning

Ето и от нас един спортен клип  Grinning

http://www.youtube.com/watch?v=Qu2TVXI-7BE

и още един "работнически" Grinning
http://www.youtube.com/watch?v=vq2mst_F0W0



Последна редакция: чт, 19 юни 2008, 17:19 от tchara

# 70
  • Мнения: 655
Ох,Чара,умрях от смях - "Майсторе,майсторе,ето още една". Joy  Тоя Гого е страшен образ. Аз си мислех,че само Боби говори без дъх да си поеме,ама и Гого е същия като гледам-не млъква.
liana, и на приказките на Яна много се смях.Как им идват наум незнам. hahaha
Днес се смях на приказките на Боби.Беше вкарал една количка под спалнята и не можеше да я стигне,за да я извади и ми казва:Мамо,като ти стане малка главата,ще влезеш ли под спалнята да ми изкараш количката? Казвам му,че главата не може да ми стане малка,а той:Може,може,като яде човек малко и става. Laughing

# 71
  • София
  • Мнения: 472
Ей страшни са тези мъници!
Големи образи са..
Аз по едно време му записвах на Боко смешките, ама сега ..няма време
Чара и Боко си пада майстор и само да види дядо му или татко му да правят нещо с инструменти и веднага тича и си взима кутията с инструменти ( пълен набор детски инструменти с предпазни очила) и много сериозен сяда и той да помага.Какъвто инструмент вади татко му и той вади същия... Laughing
Мами нищо не споделяте за лятната почивка?  grinning039
Къде ще ходите с мъниците..Вече ми е едно лятно..и морско вече... Laughing
Но ние сме чак от 25 юли..има  цял месец още.
Това лято ще ни е доста натоварено, защото стягаме ново жилище и искаме на есен да се нанасяме..ама дали ще стане не знам..толкова неща има да се правят и купуват... Thinking
Но пък ще е новичко и хубаво и ..голямооо!
Двамата юнаци ще си имат отделни стаи, че им е голяма разликата и всеки да има кътче.  Laughing
Дано успеем!
Мами да ви почерпя виртуално   party023

Днес с татето правим 10 години брак  Grinningbaloni
Как лети това време..  married  loveuuu
Ще ходим да го полеем довечера подобаващо с кумовете ни!
Това е от нас засега! Весели хубав летен уикенд на всички! 

# 72
  • Мнения: 655
Мамо Бубе,желая Ви още поне 10 пъти по толкова да сте заедно,да сте здрави,щастливи и да се обичате много.  bouquet
Колкото до почивката - вие къде смятате да ходите? Ние засега се ориентираме към Созопол или Приморско към средата или края на юли. Тази година твърдо съм решила да отидем на море. Досега няколко години подред все се каним,но преди това почнем ремонт и изхарчим парите  Laughing.А докато свършим с ремонта,то и лятото свършило.  Simple Smile

# 73
  • Мнения: 948
mama bube, честита годишнина! Още много години любов и щастие   bouquet Ще стане апартамента; знаеш как е - щом е започнал ремонт, ще свърши  Sunglasses

Мамо Веси, и на вас лек път за БГ, то не остана  Simple Smile

Ние отиваме в Испания за десетина дни, малко на моренце. После сме в БГ през август, за две сватби  Simple Smile Междувременно, разглеждаме из Англия неща, че никъде не сме били. Аз нали съм в отпуска още, сега имаме време  Sunglasses Изглежда няма да се връщам на работа по-рано от ноември  Crazy

Мама на Бобо, как е главата, намалява ли  Joy

Салис, и ние гласувахме, ама то нямаше как: тази снимка на малката е разкош!

# 74
Здравеите и от нас!Не сме се появявали година!Вси4ки сладури толкова са пораснали!4естито на вси4ки мамита които имат втори рожби.Да са живи и здрави и много да ви радват!
При нас новото е 4е завърших у4илище и работя от 3 месеца.Все още си имаме баба,но Август Вики тръгва на градина.
Имахме доста ремонти  по къщата и знаете как е време трудно остава за компютъра.Тази година пропускаме България.Много ми е мъ4но,но няма как.
Толкова много снимки има за гледане и ми е много интересно да видя колко са пораснали вси4ки деца 4е зяла седмиза няма да ми стигне.
Мамо Веси весело изкарване в България!!!
Това е от нас !Надявам се по 4есто да намирам време за форума!

Общи условия

Активация на акаунт