JULY babies... или ЮЛСКИ бебочета '08 (едишън 51)

  • 11 136
  • 305
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 903
чак сега осъзнавам, че мъж ми накупи от чужбина на Деян сума ти ризки, фанелки, панталонки, сандалки/естествено защото са евтини и джиджани/, а за бебето не си поръчах нищо  newsm78
Дуци, този розов клин за дънкова пола за бебето ли е? Нещо не мога да си го представя.

# 16
  • Мнения: 13
Пърли , благодарско за темичката   bouquet
Инка , мила много съжалявам за кученцето ви . Нашето почина миналата година една седмица преди сватбата ни , но още се разплаквам като се сетя за него или като му видя снимките . Знам че е трудно , но се опитай да не се натъжаваш много  Hug
Бухтичка , количката е много арт  Grinning , много е хубава , със здраве да си я бутате  Grinning
Шада , като ми дойде музата ще взема да наснимам къщата и да покажа след ремонта , а спалнята ни е от 2 години в този цвят , но още не ми е омръзнала и всеки ден и се радвам  Grinning
А Нова Бъдеща Мама се появила  Grinning

Важно е мъжът ми да не разбере, вие тук сте мои хора tooth
[/quote]

Дуци , душо добре че мъжете не са любопитни като нас , че иначе и форума можеше да четат ! Mr. Green

# 17
  • Мнения: 142
Пърли, мерси за темичката   bouquet
Интересно ми е с какво се аргументира Мазнейкова за секциото?  Thinking Ти не се шашкай във всички случаи - колко "сигурни" за секцио са си родили нормално. Ако пък се наложи явно е най-доброто в случая - и за теб и за бебчо.

Дуци, гледам още си харчиш 100-те лева  Joy   bouquet
Важно е мъжът ми да не разбере, вие тук сте мои хора tooth

 Joy Joy 

# 18
  • Мнения: 2 323

Лека корекция:
за първо дете: 250 лв.
за второ: 600 лв.
за трето и следващо: по 200 лв.

Изплащането е след раждането.
За близначетата май беше по 600 лв на дете, това по обясними причини не помня добре  Hug



За близнаци се изплаща както е реда им на излизане - т.е. за първиа близнак, ако е първо дете - 250, за втория 600, а ако са второ раждане - 600 за първия и 200 за втория и т.н. нататък в сметките, ама май нямаме друг вариант в нашата група.


За слинговете - трябва да видя къде са ми из фейвъритсите, ще шия сигурно и от двата вида. С халката е доста по-евтин - трябва по-малко от 2 метра хасе или друг здрав памучен плат. От другия - 5 метра плат се иска, но пък няма шиене. Намерих страхотно трико по 8 лв. Но умножено по 5 е 40лв, после има около 12-14 мерта за оверлог, което не знам колко лв ще е...но пък знам, че е по-удобен и плата ще може да се ползва и за  друго в последствие.

Самоцитирах си поста от миналата тема, че с тоя бавен компютър ще се гръмна, вече бекъпа не важи, трябва си яка намеса Simple Smile
Поздрави на всички, утре може да дойда на у-щето на 9мес, щом Сакси казва, че  не е фатално ако не съм се записала. Wink

# 19
  • Варна
  • Мнения: 289


Дуци, гледам още си харчиш 100-те лева  Joy   bouquet
даже има ресто тя ... Mr. Green hahaha
Честито за покупките на всички  Hug прекрасни са ви нещата , аз като една безсрамна бъдеща майка само за себеси купувам тва-онова .. Embarassed
Ми .. ще му дойде времето и на бебето, нема голо да остане .. Crazy
утре предполагам ,че и аз ще се домъкна в Годзила..Ама много рано бееее..Тъкмо от 2 дни се люпя към 9-9.30, толкова ми е кеф да си поспивам, ако много ми се спи ще се успя пък.. Crossing Arms

# 20
  • Мнения: 4 371
чак сега осъзнавам, че мъж ми накупи от чужбина на Деян сума ти ризки, фанелки, панталонки, сандалки/естествено защото са евтини и джиджани/, а за бебето не си поръчах нищо  newsm78
Дуци, този розов клин за дънкова пола за бебето ли е? Нещо не мога да си го представя.
Да, мъничко клинче за поличка Simple Smile Все едно чорапогащник, ама нали сега клиновете са модерни Mr. Green
И моя купи разни неща за Пепи от Германия, пък и аз за бебето нищо не поисках. Ама ще си поръчам от Щатите.

Ми .. ще му дойде времето и на бебето, нема голо да остане .. Crazy
Joy Joy Joy

# 21
  • Мнения: 2 323
Дуц, абе дай от тия 100 лв като твойте, де  Laughing все купуваш по нещо и все остават  Laughing

# 22
  • Варна
  • Мнения: 289

Ми .. ще му дойде времето и на бебето, нема голо да остане .. Crazy
Joy Joy Joy
Верно е, горкото ми дете, разчита само на подаръци от чужди хора  Embarassed/ е пак са рода , де/ Rolling Eyes
Аз стоя и чакам само армагани, голяма нахалница съм .. hahaha

# 23
  • Мнения: 223
Aelia, "ти си дребничка, ще родиш секцио" е т'ва й беше първият аргумент. Но като видя, че не реагирам добави: "матката ти седи малко високо за 33 седмица, ама това е защото си дребничка". Те това са аргументите. Което малко ми седи като презастраховка от нейна страна, защото така или иначе още е рано за подобни изводи. Но на мен вече ми мина вече "еуфорията", днес мойта си доки ми каза да спирам магнезия, което е супер и всичко ще си дойде на мястото, надявам се.

Дуци, е сА ти разгледах нещата, гащите ти са много секси Laughing Хубави подаръчета, ама и точни попадения от Продавалника, за което искрено ти завиждам! Защо и аз не си намирам така?!

Утре и аз искам да дойда на лекцията в Мис Каприз. Последно кой ще идва?

# 24
  • Мнения: 4 371
Абе за 100 лв. ми трябват наистина разни неща. Другите ги купувам ей така, щото ме сърбят ръцете, не че са ми притрябвали.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 946
Пърли, само да оправиш, ако може, че от България сме 140 мами. Забравих да го отбележа одеве.
Само туй ли? НП.

Абе не е само туй. Описах ги по дати в excel да не броя по 100 пъти. Окончателно за поправка има:
157 майки чакат 159 бебета, от които 75 момчета
138 майки от България, от които 79 от Сф
88 карат първа бременност и 4 не са уточнили.

Това е вече 100% тъй. Много съм доволна от себе си. bowuu

Добре че е Дуци, да ми напомни, че и за майката трябват някои работи - като тия гащи за еднократна например... Все бебчо ми в акъла.. И още не съм ходила до пустия Пигис.. само чета, че сновете из него.  Thinking

# 26
  • Мнения: 4 371
Дуци, е сА ти разгледах нещата, гащите ти са много секси Laughing Хубави подаръчета, ама и точни попадения от Продавалника, за което искрено ти завиждам! Защо и аз не си намирам така?!

Утре и аз искам да дойда на лекцията в Мис Каприз. Последно кой ще идва?
Ами Сакси, Агата под въпрос, аз, Тони...
Продавалника трябва да се следи изкъсо, но нямам нерви, защото е много бавен.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 946
Ами Сакси, Агата под въпрос, аз, Тони...
И emzi ми писа на ЛС, че ще дойде.

# 28
  • Мнения: 13
Да ви се оплача , одеве ядох и след половин час  Sick , после изядох едно парче от аватара на Шада и сега пак ми се  Sick и на всичко отгоре имам и киселини .  #Cussing out Вече имам чувство че и содата не ми помага , а всеки ден ще су купувам от този Талцид и все забравям  #Cussing out
Дуци , много са сладурски нещицата за бебка , а на Пепи защо му всимаш такава възглавница ?
А за бебетата ще ни трябват ли възглавници ?
Пърли верно ли ще спираш магнезия ? Аз с тия неспиращи контракции имам чуството че а съм го спряла - а съм родила !

Хубаво се оплаках , ама и да се похваля искам  Grinning Моето мъжле одеве се прибра и ми подари цвете  bouquet , без повод , защото ме обичал , много мило ми стана !!!

Последна редакция: ср, 14 май 2008, 21:14 от danibon

# 29
  • Мнения: 4 371
Дуци , много са сладурски нещицата за бебка , а на Пепи защо му всимаш такава възглавница ?
А за бебетата ще ни трябват ли възглавници ?
Ами той спеше на такава бебешка Чиковска. Сега му взех голяма, за голяма калъфка. За бебета не трябват възглавници, не и в началото.

Общи условия

Активация на акаунт