Как ви звучат имена като Кармен, Ромео, Жулиета и т.н.?

  • 9 713
  • 186
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 6 274
Звучат ми ромски...представям си само Кармен Иванова Стоименова....много гадно...
Хайде стига, бе хора ! Защо коментирате имената на чуждите деца ? Както на вас ви харесват тези, които сте избрали, така и на тях им харесват тези, които те са избрали. Мисля, че е много неуместно да прилагате примери с фамилии и т.н. Нима чисто българското Кераца Кочова Куйова ви звучи по - добре ?! Едва ли...

# 136
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Кофти ми звучат, сори Whistling
Не бих си кръстила детето с нито едно от тях Naughty

# 137
  • Мнения: 357
Оперно  Laughing иначе Кармен ми харесва Peace

# 138
  • София
  • Мнения: 3 919
Смешно.

# 139
  • София
  • Мнения: 327
Мен тоя уклон към западно звучащи имена ме побърква! На площадката чувам какви ли не комбинации от срички, герои от филми и типични италянски имена(например).Но Ромео за момче е направо ... много неподходящо. Различни хора - различни вкусове.

# 140
  • Разград
  • Мнения: 2 102
имената ми звучат добре, но в никакъв случай не бих си кръстила детето така.

# 141
# 142
  • Мнения: 3 562
Звучат ми ромски...представям си само Кармен Иванова Стоименова....много гадно...
Хайде стига, бе хора ! Защо коментирате имената на чуждите деца ? Както на вас ви харесват тези, които сте избрали, така и на тях им харесват тези, които те са избрали. Мисля, че е много неуместно да прилагате примери с фамилии и т.н. Нима чисто българското Кераца Кочова Куйова ви звучи по - добре ?! Едва ли...
Съгласна съм - имаме мъж в охраната с име Баньо  Crazy но и Ромео  newsm78 как ще се казват децата му  Crazy

Жулиета обаче си е много разпространена още от комунистическо време  Laughing

# 143
  • София
  • Мнения: 62 595
Познавам едно момче, което се казва Кармен. Не зная с какво е мислила майка му като го е записвала така.

# 144
  • София
  • Мнения: 605
гадни са ми такива имена
А онзи ден на женския пазар храних на една пейка синът, и едно цигле се завъртя около нас и нещо приказва. Питам го как се казва-а то-Херкулес #Crazyбеше на около 5-6 години, не ми се вярва да си измисля Crazy

# 145
  • Мнения: 5 393
Звучат ми театрално.

# 146
  • Мнения: 256
Изобщо не ми звучат добре
както и чужди имана с бг фамилия

# 147
  • Мнения: 2 556
На мен ми харесват. И двете ми деца не са с чисто български имена, и ако имам трето и то ще е с някое не типично българско име.

# 148
  • Плевен
  • Мнения: 238
Познавам мъж на име Ромео,българин е и не ми се струва странно името,все пак не името прави човека,а човека прави името.Но честно казано не бих кръстола детето си така

# 149
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Аз познавам една Изаура Rolling Eyes и една Джовисна Joy
Звучат ми тъпичко подобни имена hahaha

Общи условия

Активация на акаунт