Препарат за почистване на силно замърсена фурна

  • 67 832
  • 73
  •   1
Отговори
  • Мнения: 232
Мили мами,

моля, препоръчайте ми препарат, с който да изчистя силно замърсена и отдавна засъхлана мазнина във фурната и конкретно вратата й  Praynig

Предварително ви благодаря   bouquet

# 1
  • Мнения: 2 175
Мелио.. newsm78

# 2
  • София
  • Мнения: 896
След мноооого опити с всякакви препарати, най-ефикасен е препарата на AMWAY - OVEN CLEANER.
/това с което може да се замени евентуално е силна основа - може би сода каустик?/. Работи се задължително с ръкавици и четка. Накрая, като остане малко - с вълшебната гъба на САНО.

# 3
  • Мнения: 5 207
Apta Xpress Bicarbonate - пяна за почистване на фурни без сода саустик, 500 мл флакон-спрей. Може да се ползва при загрята и при студена фурна. Просто напръскваш на плътен слой стените на фурната, оставяш я според указанията и си гледаш работата. Като решиш да я чистиш, я забърсваш и загорели мазнини и други гнусотии просто падат. Първият пък като я чистих (беше ужасяващо мръсна), оставих пяната да действа 1 час, но не почисти всичко, затова повторих и резултатът беше страхотен. По-упоритите места (стъклото) лекичко изтърках с твърдото на гъба за чинии - пада без усилия. Спреят няма неприятна миризма; не ползвам ръкавици, защото не ми дразни кожата. Много сполучлив продукт е това.
За наистина толкова замърсена фурна, както я описваш, по-добре е да ползваш пяната при загрята фурна и да я оставиш да действа по-дълго време.
Ако те интересува, продават го в Пикадили и по малките магазинчета, но в Пикадили е доста по-евтин.
Между другото, благодаря, че ми припомни, че трябва да си чистя мръсната фурна! Сега захладня и му е точно времето.

# 4
  • Мнения: 232
Сърдечно ви благодаря  Hug
ще пробвам този Apta Xpress Bicarbonate, искрено се надявам да помогне.

Поздрави!   bouquet

# 5
  • Мнения: 580
Подкрепям Магаренце за Меглио ,той си е типичен обезмаслител ,така че ще помогне .
Относно втория препарат - Апта ,ако го използваш ,моля за отзиви   bouquet

# 6
  • Разград
  • Мнения: 3 110
И аз почиствам с Меглио.Ако е много замърсена фурната пръскам от вечерта и оставям до сутринта,след което много лесно се почиства.

# 7
  • Мнения: 206

Ей такъв обикновен Медикс за фурни използвам.Върши ми перфектна работа за почистване на фуната.

# 8
  • Мнения: 1 788
И аз искам да попитам за препаратите, които сте посочили - те правят ли пяна?
По-трудно и усилно ми е да чистя пяната, отколкото самата мръсотия.
Да си призная, препарат, специално за почистване на фурна, не съм купувала до сега.
Последния път почистих с Циф, но се "пеняви" страхотно много и за мен това е излишно трудоемко...

# 9
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Peace
И аз ще чакам отзивите за Аптата.  Hug

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 195
Meglio Peace

# 11
  • Мнения: 4 916

Ей такъв обикновен Медикс за фурни използвам.Върши ми перфектна работа за почистване на фуната.

Аз също. Много съм доволна.

# 12
  • Мнения: 11 308

Не знам това дали се намира на българския пазар - мирише приятно, не дразни лигавиците и кожата, почиства много добре. Не се налага дори да се включва фурната, както при някои по-агресивни препарати.
Много съм доволна!

# 13
  • Мнения: 54
На Сано Максима има един препарат-колежката ми си го купи и каза, че е много доволна

# 14
  • София
  • Мнения: 748

Ей такъв обикновен Медикс за фурни използвам.Върши ми перфектна работа за почистване на фуната.
Супер е и аз съм доволна!

Общи условия

Активация на акаунт