Нова измама

  • 14 549
  • 126
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 155

В договорчето където мъжът ми се подписал за 1 квадрат те дописали че това е цена на квадратен метър и се отнася за 90 квадрата ремонт.



Нямате ли екземпляр от първоначалния договор?

# 16
  • Мнения: 4 195
чакай малко, договор се подписва в 2 екземпляра, на вашия би трябвало нищо да не е дописвано, как ще платите САМО  защото са дописали техния. извинявай, но доста глупаво сте постъпили ooooh!

# 17
  • Мнения: 3 786
Всичко мина вече нищо не може да се направи-парите са дадени,остава само да се надяваме да не са повредили покрива.
Цял цирк са разиграли,то материали влачили...абе професионални актьори направо-платихме се скъпо за представлението.

# 18
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Eeee гъбка   Confused съжалявам ...... мн.гадно наистна  ooooh!

# 19
  • Мнения: 25 611
Ще сгрешите, ако не пуснете жалба. Нищо чудно да са стари познайници на полицията и да им трябват просто свидетели, за да ги закопчеят.
Иначе онези ще продължават да изнудват хора, утре може да е някой старец, нали не искате да ви тежи на съвестта?

# 20
  • Мнения: 1 092
.....нещо гнило има тук и миризмата не ще да е само от циганите.....
Е к'во означава минала работа?
Имате ли втори екземпляр от договора ,отивате и подавате жалба.
А има и вариант да не сте знаели че договор се подписва в два екземпляра............ ooooh! newsm78

Странна ми е цялата тая история ама пази боже...пу пу пу,да не се случва Thinking

# 21
  • Мнения: 46 518
Нямате ли екземпляр от първоначалния договор?

И аз това искам да попитам newsm78 всяка страна по договора трябва да има екземпляр, ако не си вземе, грешката (и последствията) са си нейни.

# 22
  • Мнения: 335
...Нали обикаляха из крайните квартали с по 1 олук в ръка и те оферират за 15 лв. да ти подменят всичките. И после ти се изсипат една тумба мангали и става екшън...

Така е. Този номер е от преди 3-4 години. Масово се прилагаше в провинцията, особено в селата - на самотните по-възрастни хора.

В края на миналата година ми цъфнаха двама такива в София - да "търсят домоуправителя".
По описаните "причини". Безобидни са, ако ги изгониш веднага.
Ако не - наистина после става страшно.
В комбина са не само с "полицаи", но и с други "майстори" - също цигани. Например тези, дето пък миналата година са разорали покрива ти, докато го "поправят".

# 23
  • Мнения: 1 111
 Хохо, и в нашия вход имаше подобно изпълнение.Циганите преговаряли с двама пенсионери от входа една от които касиерката да сменят четири пет олука.Какво подписвали не зная, но накрая се оказа, че циганите сменили всички и искаха не помня колко пари, но доста бяха.Останалите живущи скочиха, сред тях и един "бизнесмен" от входа и те се ометоха.После бабето един месец не можа да спи спокойно.Пък и викаше, дайте да им платим да се отървем. ShockedЧе кой я е упълномощавал нея да взима такива решения, глупав народ, ей!

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Въобще не  е смешно.И майка ми изгоря така, и трагичното беше че едва не получи удар  от високо кръвно след това. #Cussing outИ измамата въобще не е нова.

# 25
  • Мнения: 46 518
И друго ми е странно, как така някой ще подпише договор, та даже да е Домоуправител, без да има съгласието на живущите  Crazy

# 26
  • Мнения: 6 155
И друго ми е странно, как така някой ще подпише договор, та даже да е Домоуправител, без да има съгласието на живущите  Crazy
А де?  Rolling Eyes
Още по-странно ми е как се плаща в случая? Ще знам, че се опитват да ме врътнат и ще платя - нивгаж Crossing Arms

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 576
И друго ми е странно, как така някой ще подпише договор, та даже да е Домоуправител, без да има съгласието на живущите  Crazy
А де?  Rolling Eyes
Още по-странно ми е как се плаща в случая? Ще знам, че се опитват да ме врътнат и ще платя - нивгаж Crossing Arms

Ще платиш и ще пееш като те обиколят 20 мангала.  Joy Да не ти идва на главата че е лесно да говориш като не си го изпитала.

# 28
  • Мнения: 6 155
И друго ми е странно, как така някой ще подпише договор, та даже да е Домоуправител, без да има съгласието на живущите  Crazy
А де?  Rolling Eyes
Още по-странно ми е как се плаща в случая? Ще знам, че се опитват да ме врътнат и ще платя - нивгаж Crossing Arms

Ще платиш и ще пееш като те обиколят 20 мангала.  Joy Да не ти идва на главата че е лесно да говориш като не си го изпитала.
Права си, че не съм го изпитала. Но пак нямаше да платя. Ще излъжа нещо ако трябва - сега нямам пари, ще изтегля утре .../примерно/но няма да им дам .  Confused

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Цигани не можеш надлъжеш. Grinning Само да ти кажа че плашат и незнам как ще спиш спокойно или как ще излизаш, знаейки че може да ти разбият дома. Мангалите които дойдоха в последствие при майка ми да одбележа били отрупани в злато, с мерцедеси и БМВта.

Общи условия

Активация на акаунт